بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان را در این مطلب به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید لوگو مورد نظر خود را به راحتی طراحی کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. اما پیش از معرفی بهترین پلتفرم های ساخت لوگو رایگان باید این نکته را به شما بگوییم که تمامی انواع بهترین آرم هایی که در دنیای مدرن میبینید آرم هایی هستند که توسط بهترین سازنده های لوگو رایگان طراحی و ساخته نشده اند. طراحی لوگو رایگان کار چندان پیچیده ای نیست، پلتفرم های رایگان به شما کمک می کنند که شما تنها با چند کلیک ساده بتوانید آرم مورد نظر خود را طراحی و پیاده سازی کنید. البته که این پلتفرم ها برای ساخت لوگو رایگان طراحی شده اند به همین دلیل به شما امکانات چندان حرفه ای و پیچیده ای نمی دهند. برخی از انواع آنها برای ارائه برخی امکانات حرفه ای هزینه می گیرند. شما می توانید سفارش طراحی لوگو حرفه ای را به مجموعه سرو واگذار کنید.

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

قبل از انتخاب یک پلتفرم برای طراحی لوگو رایگان باید بدانید که لوگوی برند شما بیش از یک نام را نشان می دهد. مهر اعتماد را ارائه می دهد، ماموریت و چشم انداز شما را جلو می برد و با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کند. هرچه لوگوی شما بیشتر به یاد ماندنی باشد، در جلب رضایت مشتریان و حفظ برند شما در ذهن آنها بهتر خواهد بود. اما با این حال طراحی لوگو توسط یک هنرمند حرفه ای می تواند پرهزینه باشد، بنابراین شاید به همین دلیل است که شما به دنبال بهترین سایت ساخت لوگو رایگان هستید. اگر بودجه کمی دارید یا یک وب سایت یا کسب و کار کوچکی دارید، سرمایه گذاری در لوگوی برند تان ممکن است در برنامه های اولیه شما به دلیل هزینه بالا قرار نگیرد .اما فراموش نکنید که هویت بصری برند شما نیز مهم است و نباید نسبت به آن بی تفاوت باشید. موارد دیگری برای نشان دادن برند خود وجود دارد مواردی مانند تولید محتوا ویدیویی ولی مهمترین آن ها ساخت لوگو است.

چه راهکاری برای یک طراحی لوگو آسان و کم هزینه وجود دارد؟

باید بدانید که ساخت لوگو رایگان ممکن است، توجه داشته باشید که اینترنت پر از شگفتی است. شما می توانید کمی جستجو کنید، بهترین سایت ساخت لوگو رایگان و مناسب را پیدا کنید. تعداد زیادی نرم افزار آنلاین طراحی لوگو برای ایجاد لوگو بدون دانش طراحی و کدنویسی وجود دارد. ما برای اینکه کار شما را ساده کنیم برخی از انواع بهترین سایت های طراحی لوگو رایگان را در نظر گرفته ایم تا در این مطلب به شما معرفی نماییم و شما را راهنمایی کنیم.

نیازی ندارید که کد نویسی و یا طراحی و اصول اولیه طراحی را یاد بگیرید. شما به بدون نیاز به همه این ها توسط بهترین سایت ساخت لوگو رایگان می توانید لوگو خود را طراحی کنید، ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم. اما قبل از اینکه ابزار رایگان سازنده لوگو را انتخاب کنید، اگر در مورد برند خود و تأثیر آن جدی هستید، مطمئن شوید که توصیه های ما را در زیر بخوانید. ما به عنوان طراح خود، سازندگان لوگوی رایگان را توصیه نمی‌کنیم، اما در عوض، استخدام یک طراح حرفه‌ای را توصیه می‌کنیم، زیرا یک برند با طراحی خوب نتایج بسیار بهتری نسبت به آرم‌های رایگان و دست دوم می‌دهد.

آموزش طراحی لوگو به صورت آنلاین

LogoCore Masterclass عمیق ترین و بهترین دوره آنلاین برای طراحی لوگو رایگان است که برای طراحان مبتدی و متوسط ​​که به دنبال یادگیری طراحی لوگو هستند، عالی است. شما یاد خواهید گرفت که به نرم افزارها کاربردی طراحی تسلط داشته باشید، ساختارهای شبکه ای، نحوه برداری از یک لوگو، نحوه ارائه کار طراحی، ایجاد یک راهنمای سبک، ایجاد یک خلاصه خلاقانه، دریافت بازخورد ارزشمند، متحرک سازی آرم ها و خیلی موارد مهمتر را آموزش ببینید. این دوره امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

نکته: مراقب این نکته باشید که امکان دارد سازندگان لوگو چه بهترین سایت ساخت لوگو رایگان  و چه طراح های حرفه ای شامل هزینه امکان دارد که برند و نام تجاری شما را خراب کنند و به تجارت شما به صورت مشخصی آسیب وارد کنند. به همین  دلیل باید سعی کنید که یا افراد قابل اعتماد را پیدا کنید و یا اینکه در نهایت کار طراحی خود را آموزش ببینید و به این ترتیب شرایطی را فراهم کنید که بتواند به شما کمک کند که از نام تجاری خود مراقبت نمایید.

آموزش طراحی لوگو به صورت آنلاین

ساخت لوگو رایگان کاری وسوسه انگیز است. طراحی یک لوگوی زیبا و کم هزینه یا رایگان، به نظر کاری است که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. اما آیا واقعاً باید از یک لوگو ساز آنلاین رایگان استفاده کنید؟ به هر حال، لوگوی شما نشان دهنده برند شماست و می خواهید برای مشتریانتان به یاد ماندنی باشد. بنابراین، بیایید بررسی کنیم که قبل از تصمیم گیری برای رفتن به یک سایت طراحی لوگو رایگان، چه چیزی را می خواهید در نظر بگیرید. اگرچه ما سعی میکنیم بهترین سایت ساخت لوگو رایگان را در اختیار شما قرار دهیم اما باید همه جنبه ها را در نظر داشته باشید.

1.عدم انحصاری بودن لوگو

اگر با بهترین سایت ساخت لوگو رایگان آشنا باشید باید بدانید که شما تنها کسی نیستید که از ابزارهای آنلاین طراحی لوگو استفاده می کنید. این ابزار برای همه در سراسر جهان در دسترس است و صدها یا هزاران نفر وجود دارند که به همان الگوهای لوگو دسترسی دارند. بنابراین، مطمئناً سایر مشاغل می توانند لوگو مشابه شما را ایجاد کنند. این باعث می شود که بیان بصری برند شما در معرض از دست دادن اعتبار خود قرار بگیرد. به همین دلیل باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید.

2.خلاقیت کمتر در طراحی

طراحی لوگو رایگان میتواند برای شما مزایای زیادی به همراه داشته باشد اما باید بدانید که الگوهای آنلاین با اینکه کار را به سرعت برای شما انجام دهند، اما می توانند فضای کمی برای خلاقیت باقی بگذارند و این نکته می تواند بر روی نتیجه نهایی کار شما بسیار موثر باشد. شما کنترل زیادی روی فونت ها، اشکال، ترکیب رنگ ها و سایر عناصر طراحی نخواهید داشت. وقتی از بهترین سایت ساخت لوگو رایگان استفاده می‌کنید، لوگوی شما می‌تواند فاقد حس خلاقیت و استعداد باشد و این به راحتی قابل تشخیص می باشد.

3.عدم دسترسی به حق مولف

توجه داشته باشید که با اکثر سایت های سازنده لوگو رایگان، علامت تجاری مناسب یا مجوز حق چاپ برای لوگوی خود دریافت نخواهید کرد. بدون اطلاعات در مورد استفاده قانونی از لوگوی خود، ممکن است در آینده با مشکلات کپی رایت مواجه شوید. این مسئله شاید در ابعاد کوچک و تجارت های کوچک چندان برای شما با اهمیت نباشد و یکی از انواع بهترین سایت ساخت لوگو رایگان برای شما بسیار عالی باشد اما در صورت گسترش ابعاد کاری احتمال دارد که در آینده به مشکلات حقوقی زیادی برخورد کنید که مورد قبول شما نمی باشد.

4.قرار گرفتن در معرض برخی هزینه پنهان

 بهترین سایت ساخت لوگو رایگان هم برای شما می تواند شامل هزینه باشد. شما آرم مورد نظر خود را طراحی و انتخاب می کنید و در نهایت می خواهید فایل خود را دانلود کنید در این شرایط امکان دارد که سایت از شما بخواهد برای دریافت یک لوگو با کیفیت هزینه ای را پرداخت کنید و در غیر این صورت باید از یک فرمت بی هزینه اما بی کیفیت یا با کیفیت بسیار کم استفاده کنید. به همین دلیل شاید لوگو در نهایت مورد پسند شما نباشد و شما پشیمان شوید.

5.سفارشی سازی و منابع محدود

در صورت استفاده از انواع پلتفرم برای ساخت لوگو رایگان باید بدانید که حتی اگر از بهترین سایت ساخت لوگو رایگان هم استفاده کنید باز شما آزادی کاملی برای شخصی سازی گرافیک و لوگوی خود نخواهید داشت. سفارشی کردن و استفاده از تصاویر یا طراحی خودروی لوگو برای هویت کسب و کار مهم است. در استفاده از این سفارشی‌سازی‌های محدود، کسب‌وکارهای دیگر ممکن است لوگوی شما را تکرار کنند، بدون اینکه شما حتی در موقعیتی باشید که ادعای نقض کنید.

سفارشی سازی لوگو رایگان

با این همه گفته شد، بهترین گزینه شما چه خواهد بود؟ شما می توانید یک طراح لوگو حرفه ای را با قیمت مناسب برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد استخدام کنید. هیچ مشکل کپی رایت وجود نخواهد داشت و شما ادعای کامل خواهید داشت. برای راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب طراح لوگو اینجا را ببینید.

 علاوه بر این، می توانید نیازهای خود، ترکیب رنگ های مورد نظر خود را برای یک طراح انسانی حرفه ای واقعی با فرآیند طراحی لوگو توضیح دهید. این درهای بیشتری را برای خلاقیت برای ایجاد آن لوگوی منحصر به فرد و عالی که در مورد برند شما صحبت می کند باز می کند.

بهترین سازنده های لوگو رایگان

در این بخش قصد داریم بهترین پلتفرم های ساخت لوگو رایگان را به شما معرفی کنیم. شما با بررسی این موارد می توانید بهترین سایت ساخت لوگو رایگان را پیدا کنید و برای استفاده از آن اقدام کنید. شما دیگر اکنون هشدارهای لازم و توصیه های لازم را مطالعه کرده اید و زمان آن فرا رسیده است که لوگوی مورد نظر خود را طراحی کنید. برای این کار باید در بین انواع پلتفرم هایی که به شما معرفی می کنیم یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. برخی از انواع لوگو سازهای رایگان عبارت هستند از:

لوگو ساز Looka

Looka یکی از انواع بهترین پلتفرم های ساخت لوگو رایگان است که با طراحی سرگرم کننده و کاربر پسند همراه است. این برنامه طراحی لوگو، طرح‌های لوگوی شما را به‌عنوان فایل‌های JPEG و PNG و همچنین گزینه‌های فایل برداری مانند SVG و EPS ذخیره می‌کند و برای مقیاس‌پذیری مناسب است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و از این نظر محدودیتی برای شما وجود ندارد. این لوگو ساز یکی از انتخاب های ایده آل می تواند برای شما باشد که به صورت آنلاین بوده و درون مرورگر است.

Looka شما را در فرآیند طراحی لوگو راهنمایی می کند. می توانید عناصر خاصی را که می خواهید با برند خود مرتبط کنید اضافه کنید و آنها را از طریق نمادها و نمادها درج کنید. به غیر از این، می توانید المان های کلی را که می خواهید انتخاب کنید و همچنین طرح رنگی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. پس از طراحی لوگوی خود، می‌توانید از آن در قالب‌های رسانه‌های اجتماعی، تنوع رنگ‌ها استفاده کنید و حتی ظاهر کلی را پس از خرید به‌روزرسانی کنید. اما باید بدانید که امکان ایجاد تغییرات ساختاری زیاد و شخصی سازی زیاد فایل نهایی برای شما وجود ندارد.

با استفاده از این سایت ساخت و طراحی لوگو رایگان شما می توانید از Looka برای پست های رسانه های اجتماعی، کارت های ویزیت، امضاهای ایمیل، سربرگ ها، فاکتورها، دستورالعمل های برند و موارد دیگر استفاده کنید البته باید بدانید که این قابلیت برای شما شامل هزینه می شود و شما باید برای استفاده از امکاناتي که در این بخش در اختیار شما قرار می گیرد به صورت ماهانه و یا به صورت سالانه مبالغی را پرداخت کنید. این مبالغ بر اساس دلار آمریکا محاسبه می شود که شاید برای ساکنین آمریکا چندان بالا نباشد اما برای ما می تواند کمی گران باشد.

لوگو ساز  Adobe Creative Cloud Express Logo Maker

لوگو ساز رایگان Adobe Creative Cloud Express یک ابزار رایگان عالی برای ایجاد لوگوهای منحصر به فرد برای برند و تجارت شما است. با طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی مانند فونت ها، رنگ ها و متون برای تغییر خلاقانه طرح ها ارائه می شود. می توانید بیش از 100 نماد و چهار سبک را برای شروع پیدا کنید. مهمترین نکته در مورد این پلتفرم که یکی از انواع بهترین پلتفرم های ساخت لوگو رایگان است این است که شما به کمک این سایت لازم نیست که همه چیز را از ابتدا شروع کنید.

می‌توانید ترجیحات خود را مانند رنگ‌ها، زیبایی‌شناسی یا صنعت تنظیم کنید تا تعداد انگشت شماری از الگوهای از پیش ساخته شده را دریافت کنید. درست مانند سایر محصولات Adobe، شما از سادگی این سازنده لوگوی رایگان لذت خواهید برد. اما باید بدانید که این لوگو ساز رایگان هم دارای امکانات ویژه ای می باشد که شما برای استفاده از آنها باید هزینه های مربوط به آنها پرداخت کنید. این هزینه ها هم مانند سایر محصولات Adobe به صورت دلاری و با دلار آمریکا برای شما محاسبه می شود که شاید کمی گران محسوب شود.

لوگو ساز Canva Free Logo Maker

Canva یک ابزار طراحی لوگو آنلاین همه جانبه است و احتمالاً با آن آشنا هستید. جدا از ایجاد پست های رسانه های اجتماعی و تصاویر صفحه فرود، می توانید با استفاده از Canva لوگوهای فوق العاده عالی ایجاد کنید. با یک رابط کاربری بسیار ساده از طریق کشیدن و رها کردن، کاربران بدون تجربه طراحی می توانند در کمترین زمان لوگوهای زیبایی ایجاد کنند. مجهز به بیش از 100 قالب، می توانید با پاسخ دادن به چند سوال در مورد نام تجاری خود، با این سازنده لوگو آنلاین شروع به کار کنید.

لوگو ساز رایگان

بر اساس نام و پاسخ های شرکت خود، لوگوهای مختلفی را مشاهده خواهید کرد که از بین آنها می توانید انتخاب کنید. فقط چند ترفند انجام دهید و می توانید حس، رنگ و فونت را تغییر دهید. شما پس از اینکه فایل مورد نظر خود را انتخاب کردید باید این را بدانید که فایل نهایی برای دانلود با کیفیت متوسطی ارائه می شود. شاید شما بخواهید از این فایل استفاده های زیادی کنید که برای آن کاربردها نیاز به یک کیفیت بسیار بالا داشته باشید. در این شرایط باید این را بدانید که کار برای شما کمی سخت خواهد شد چرا که شما برای دانلود فایل با کیفیت باید هزینه هایی را پرداخت کنید.

لوگو ساز Wix Logo Maker

Wix یک ابزار اختصاصی ساخت و طراحی لوگو رایگان است که به شما کمک می کند طرح های لوگوی خیره کننده ای برای برند خود ایجاد کنید. به چند سوال ساده در مورد صنعت، کار و غیره خود پاسخ دهید و سپس از میان رنگ ها، نمادها و فونت های مرتبط انتخاب کنید. در مرحله بعد، چند الگوی لوگوی شگفت انگیز و قابل تنظیم با نام برند خود را خواهید دید. می توانید در بین این الگوهای ارائه شده نگاه کنید و آن را که مورد پسند شما می باشد انتخاب کرده و برای دانلود آن اقدام کنید.

لوگو ساز Shopify Free Logo Maker

در بین انواع سایت لوگو ساز شاید یکی از انواع بهترین پلتفرم های ساخت لوگو رایگان همین لوگو ساز بسیار کاربردی و بسیار مناسب باشد. Shopify’s Hatchful یک لوگو ساز با کاربری بسیار آسان و رایگان است و یک انتخاب عالی برای مشاغل تجارت الکترونیک برای ایجاد یک آرم بصری برای فروشگاه آنلاین خود. به سادگی با تایپ نام برند خود، انتخاب نمادها، رنگ ها و فونت های مورد علاقه خود، طیف گسترده ای از ترکیبات لوگوی منحصر به فرد را پیدا خواهید کرد.

از آنجایی که این یک سازنده آرم DIY است، می توانید به راحتی تم، حس و رنگ لوگو را برای تکمیل پیام برند خود سفارشی کنید. بهترین چیز در مورد این ابزار این است که هنگامی که لوگو را صادر می کنید، می توانید آن را در صندوق ورودی ایمیل خود در نسبت ها و اندازه های مختلف دریافت کنید. برای استفاده در وب سایت، رسانه های اجتماعی، کارت ویزیت و غیره شما آماده خواهد بود. البته باید بدانید که مانند تمامی پلتفرم هایی که تا به این بخش معرفی کردیم این پلتفرم هم نسخه های شامل هزینه برای شما خواهد داشت.

لوگو ساز Tailor Brands Free Logo Creator

پلتفرم های ساخت و طراحی لوگو رایگان دارای انواع مختلفی هستند که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. Tailor Brands بهترین نرم افزار رایگان طراحی لوگو با هوش مصنوعی و همه کاره است که به شما امکان می دهد در چند دقیقه آرم های زیبا و منحصر به فرد را برای کسب و کار خود سفارشی کنید. این ابزار مناسب برای کاربرانی است که زمان کافی برای جستجوی یک لیست طولانی از قالب‌ها برای یافتن الگوی مناسب را ندارند.

در اینجا، ابزار نام برند شما و توضیحات مختصری را می‌پرسد، سپس به شما امکان می‌دهد نمادها، متن و غیره را انتخاب کنید تا یک لوگوی خاص و منحصر به فرد برای برند خاص خود داشته باشید. می توانید آن را سفارشی کنید و سپس یک فایل با وضوح مناسب دانلود کنید یا می توانید قیمت مناسبی برای تصاویر آرم با وضوح بالا بپردازید. اما باید به این نکته مهم هم اشاره داشته باشیم که شما امکان شخصی سازی های گسترده و پیچیده را ندارید. می توانید تغییرات محدودی را اعمال کنید و برای اعمال تغییرات بیشتر باید هزینه های آن را پرداخت کنید.

لوگو ساز Squarespace Free Logo Generator

لوگو ساز رایگان

Squarespace Logo Generator یک ابزار منحصر به فرد است که به شما کمک می کند لوگوی جدید خود را در وب سایت، کارت ویزیت، تی شرت و موارد دیگر تجسم کنید. به اندازه سایر ابزارهای این لیست قوی نیست، اما کاربردی بوده و کار شما را انجام می دهد. با انتخاب نوع نمادها، نمادها و رنگ‌های مورد نظر، Squarespace در چند ثانیه نتایج زیبایی ایجاد می‌کند. هنگامی که در مورد لوگوی خود تصمیم گرفتید، می توانید آن را به صورت زنده و در عمل مشاهده کنید و سپس برای دانلود آن اقدام کنید.

لوگو ساز NameCheap Logo Design Tool

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان می تواند به شما این امکان را بدهد تا بتوانید لوگو مورد نظر خود را بدون هیچ هزینه ای طراحی کنید. شاید این طراحی نقص هایی از نظر حرفه ای داشته باشد اما به هر حال یک لوگو منحصر برای شما می باشد. ابزار طراحی لوگو NameCheap بر روی کارآفرینان تمرکز دارد و در طراحی لوگوهای فوق العاده عالی از ویژگی های شگفت انگیزی برخوردار است. شما به راحتی می توانید رنگ ها، فونت ها و آیکون های مناسب برای لوگوی خود را با مشاهده زنده آنها در برنامه های واقعی پیدا کنید.

لوگو ساز Ucraft Logo Maker

آیا از تمام ابزارهای بالا خسته شده اید؟ هیچ چیز جذابی در مورد الگوهای لوگو و طراحی های مبتنی بر هوش مصنوعی که دیده اید نیست؟ Ucraft اینجاست تا به ایجاد لوگوی منحصر به فرد شما از ابتدا کمک کند. این یک ویرایشگر برداری با کاربری آسان است که گزینه‌ها و انعطاف‌پذیری زیادی را با آیکون‌ها، متن، رنگ و اشکال برای طراحی لوگوی عالی در اختیار شما قرار می‌دهد. در بین انواع پلتفرم های ساخت و طراحی لوگو رایگان این پلتفرم دارای محبوبیت قابل توجهی می باشد.

لوگو ساز Zyro Free Logo Maker

Zyro همان تعریف سادگی است و یکی از ساده ترین ابزارها برای استفاده در لیست است. این سازنده لوگو هوشمند به شما کمک می کند تا ایده های خلاقانه خود را به یک لوگو تبدیل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک لوگو برای شروع را انتخاب کنید، در مورد رنگ و شکل آن تصمیم بگیرید. شما طیف گسترده ای از ایده های لوگو را پیش روی خود خواهید داشت که می توانید به راحتی آنها را تغییر دهید و سفارشی کنید تا لوگوی رویایی خود را ایجاد کنید. باید بدانید که این یک نرم افزار کاملا رایگان و سریع می باشد که کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

لوگو ساز Fiverr Online Free Logo Maker

سازنده لوگو Fiverr به لوگوی برند شما جلوه ای حرفه ای می دهد. با Fiverr، طراحی یک لوگوی زیبا و الته تا حدودی فریبنده برای تجارتی که دارید بسیار آسان می باشد. به سادگی نام برند خود را وارد کرده و سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید. با تنظیم رنگ‌ها، نمادها، طرح‌ها و تایپ‌فیس‌ها، می‌توانید ایده‌های عالی و گزینه‌های خارق‌العاده‌ای برای طراحی لوگو دریافت کنید که آگاهی برند را افزایش می‌دهد. می توانید گزینه پولی را انتخاب کنید تا لوگوی شما توسط یکی از طراحان آن بررسی و صیقل داده شود و محصول خلاقانه شما را ارتقاء دهد. البته باید بدانید که انتخاب گزینه های شامل هزینه برای شما اجباری نمی باشد و کاملا انتخابی و اختیاری می باشد.

سخن پایانی

ما سعی کردیم در این مطلب بهترین سازنده های لوگو رایگان را به شما معرفی کنیم اما باید بدانید که حتی بهترین سایت ساخت لوگو رایگان هم باز همان کیفیتی که یک طراح حرفه ای به شما ارائه می دهد را در اختیار شما قرار نمی دهد و تنها مزیتی که دارد این است که رایگان و سریع است. دیجیتال مارکتینگ سرو با داشتن گرافیست های حرفه ای و مجرب تمامی خدمات ساخت لوگو را انجام میدهد، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *