طراحی لوگو

لوگو ترکیبی از نوشته و عکس می باشد که برای تشخیص برندهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت و طراحی لوگو یکی از مراحل برندینگ مجموعه ها می باشد و ساخت لوگو در ایجاد هویت بصری برند ها کاربرد دارد، به گونه ای که یک لوگوی حرفه ای علاوه بر جذابیت بصری، نشان دهنده شخصیت یک برند است. برای ساخت و طراحی لوگو، شما به یک طراح حرفه ای نیازمندید که علاوه بر تسلط داشتن به نرم افزارهای گرافیکی، از آخرین گرایشات بصری و هنری نیز اطلاعات داشته باشد. مجموعه های مختلفی برای معرفی خود به کسب و کارها از لوگو استفاده می کنند که از جمله این خدمات می توان به طراحی لوگو برای شرکت، طراحی لوگو برای آرایشگاه، ساخت لوگو تبلیغاتی، طراحی لوگو برای مزون، ساخت لوگو برای خدمات کاشت ناخن و … اشاره کرد.

طراحی لوگو حرفه ای

مغز انسان ها در هر برخوردی دو لحظه سرنوشت ساز را ثبت می کند که پاک کردن آن غیر ممکن است؛ اولین برخورد و آخرین برخورد. استفاده از سمبل ها و نشانه ها در ساخت لوگو یکی از راه های تاثیر گذار برای نمایش اطلاعات به مخاطبین می باشد که می تواند جایگاه برند را در دید آنها تغییر دهد. ساخت و طراحی لوگو حرفه ای برای بیزینس شما نشان دهنده چهره شرکت است و همانطور که میدانید شما فقط یکبار فرصت ایجاد حس خوب در اولین نگاه را دارید. در طراحی لوگو علاوه بر زیبایی، مهمترین پارامتر موثر، متمایز سازی شما از سایر رقبا می‌باشد؛ به بیان ساده، لوگو متن یا تصویری است که علاوه بر شناسایی برند تجاری شما به مخاطبان، باعث آگاهی آنها از نوع کسب و کار شما می شود. جدا از تقویت برند، طراحی حرفه‌ای لوگو می تواند ابزاری موثر برای وفاداری مشتریان به برند باشد.

هزینه ساخت لوگو

چرا بیزینس ها به طراحی لوگو نیاز دارند؟

هنگام راه اندازی یک کسب و کار جدید، شاید به فکر طراحی لوگو حرفه ای نباشید، اما ساخت لوگو می تواند به شناخت درست مخاطبان از فعالیت شما کمک کند. طراحی یک لوگو زیبا می تواند باعث هویت بخشیدن به کسب و کار شما شده و اعتبار برند شما را افزایش دهد؛ همچنین با وجود اینکه بسیاری از رقبا خدماتی مشابه شما دارند، ساخت لوگو حرفه ای کمک می کند تا مشتریان تمایزی بین شما و مخاطبانتان قائل شوند. در بسیاری از موارد، مشتریان نام تجاری شما را فراموش خواهند کرد اما لوگو شما در ذهن آنها ثبت خواهد شد و این نشان دهنده اهمیت طراحی لوگو برای کسب و کارها می‌باشد.

طراحی و ساخت لوگو آنلاین

با توجه به اینکه ابزارهای زیادی برای طراحی و ساخت لوگو آنلاین وجود دارد، اما هیچ چیز نمی تواند جای این را بگیرد که شما ساخت لوگو بیزینس خود را به دست طراحان حرفه ای بسپارید. با یک جستجو ساده در وب سایت های متفاوت، می توانید سایت ها و ابزارهای زیادی را برای طراحی آنلاین لوگو پیدا کنید؛ همچنین افراد زیادی وجود دارند که با شعار طراحی لوگو ارزان، می‌توانند یک لوگو برای شما طراحی کنند. اما پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ این روش ها نروید چرا که طراحی حرفه ای لوگو می تواند در بازاریابی شما تاثیر زیادی داشته باشد. گرافیست های حرفه ای می توانند با در نظر گرفتن حوزه کاری شما و با توجه به انتظاراتی که دارید، اقدام به ساخت لوگو متناسب با بیزینس شما کنند تا لوگو طراحی شده توانایی ماندن در اذهان عمومی را داشته باشد.

در کنار خدمات ساخت لوگو، می توانید سفارش تولید محتوا تصویری را هم در سرو ثبت کنید.

بهترین شرکت طراحی لوگو

ساخت لوگو یکی از مهمترین اقدامات برای برند سازی به حساب می آید؛ به همین دلیل پیدا کردن یک شرکت خوب برای طراحی لوگو حرفه ای می تواند کار دشواری باشد. برای استفاده از خدمات طراحی لوگو حرفه ای توسط یک شرکت، بهتر است به نمونه کارهای آن توجه کنید؛ همچنین بهترین شرکت طراحی لوگو دارای خصوصیاتی می باشد که می تواند به شما در انتخاب آن کمک کند؛ در ادامه به پارامترهای مهمی که می توانند در انتخاب شرکت ساخت لوگو حرفه ای موثر باشد اشاره خواهیم کرد:

شرکت مورد نظر دارای وب سایت باشد

یکی از راه هایی که می تواند منجر به کسب اعتماد مشتریان شود، طراحی یک سایت حرفه ای متناسب با کسب و کارتان است. شرکت هایی را انتخاب کنید که دارای یک سایت اختصاصی هستند و نمونه کارهای ساخت لوگو را بررسی کنید. داشتن یک سایت به این دلیل مهم است که شما می توانید نمونه کارها، آدرس، شماره تلفن و نظرات مشتریان شرکت مورد نظر را مشاهده کنید.

سابقه شرکت طراحی لوگو

از موارد مهم هنگام سپردن کار طراحی لوگو به یک مجموعه، پیدا کردن یک شرکت یا تیم حرفه ای برای طراحی و ساخت لوگو می باشد. اگر شرکت مورد نظر برای طراحی لوگو هزینه بالایی را اعلام کرده، بهتر است از افرادی که قبلا از خدمات آنها استفاده کرده اند اطلاعات کسب کنید؛ همچنین نمونه کارهای یک شرکت می تواند در کسب اعتماد شما موثر باشد.

قیمت طراحی لوگو

همانطور که میدانید هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی نیز مبنی بر حرفه ای بودن نمی باشد. ساخت لوگو یکی از اساسی ترین پایه های هر کسب و کاری است چرا که نشان دهنده اعتبار و هویت برند شما است. برای طراحی و ساخت لوگو، افراد زیادی دخیل هستند؛ به همین دلیل طراحی لوگو یک کار تیمی است که برای مجری پروژه هزینه بردار است.

طراحی اتودهای لوگو

اگر شرکتی ادعا می کند که برای شما اتودهای آماده طراحی می کند، بهتر است این شرکت را از لیست خود حذف کنید چرا که امکان استفاده از وکتورهای آماده توسط این شرکت ها وجود دارد و نکته قابل توجه این است که طراحی اتود ها به حضور یک طراح حرفه ای نیاز دارد که این هم مستلزم صرف هزینه می باشد.

ساخت لوگو با فتوشاپ

ابزارهای زیادی برای طراحی و ساخت لوگو وجود دارند که فتوشاپ یکی از آنها می باشد. درست است که نرم افزار های حرفه ای مانند ایلوستریتور یا کورل برای طراحی لوگو وجود دارند، اما فتوشاپ برای طراحی و ساخت لوگوهای ساده می تواند مفید باشد. بسیاری از کارفرماها به دنبال ساخت لوگوهای پیچیده برای بیزینس خود نیستند، بلکه آنها می خواهند لوگوی مورد نظرشان در عین ساده بودن، مفاهیمی که مد نظرشان می‌باشد را به مخاطبان منتقل کند.

سفارش طراحی لوگو اسم

یکی از انواع لوگوها، لوگو اسم می باشد که با توجه به نام برند تجاری شما طراحی می شود. در ساخت لوگو اسم، طراح و تیم مورد نظر، برند تجاری شما را در یک فرم خاص طراحی خواهند کرد. طراحی لوگو اسم فارسی یا انگلیسی معمولا در بردارنده نام تجاری شما به صورت کامل یا کوتاه شده می باشد. در طراحی لوگو اسم عمده تمرکز طراح بر روی نام مجموعه شما است. از جمله ویژگی هایی که باعث متمایز شدن لوگو اسم سازمان شما با سایرین می شود، حرفه ای بودن و دانش تیم طراحی بر آناتومی حروف می باشد. طراحی لوگو اسم برای آن دسته از شرکت هایی مورد استفاده قرار میگیرد که دارای نام مختصر و متفاوت هستند.

یکی از انواع لوگوها، لوگو اسم می باشد که با توجه به نام برند تجاری شما طراحی می شود. در ساخت لوگو اسم، طراح و تیم مورد نظر، برند تجاری شما را در یک فرم خاص طراحی خواهند کرد. طراحی لوگو اسم فارسی یا انگلیسی معمولا در بردارنده نام تجاری شما به صورت کامل یا کوتاه شده می باشد. در طراحی لوگو اسم عمده تمرکز طراح بر روی نام مجموعه شما است. از جمله ویژگی هایی که باعث متمایز شدن لوگو اسم سازمان شما با سایرین می شود، حرفه ای بودن و دانش تیم طراحی بر آناتومی حروف می باشد. طراحی لوگو اسم برای آن دسته از شرکت هایی مورد استفاده قرار میگیرد که دارای نام مختصر و متفاوت هستند.

ساخت لوگوتایپ

لوگوتایپ ها که در انواع لوگوتایپ فارسی و لوگوتایپ انگلیسی وجود دارند، یک سبک طراحی بوده که می توانند به صورت پیچیده یا ساده باشند؛ اینکه برای اجرا لوگو از چه سبکی استفاده می کنید، به سلیقه خودتان بستگی دارد. در این نوع طراحی، نام برند، شخص یا سازمان به صورت مفهومی با ادغام تایپوگرافی اجرا می شود. با توجه به اینکه اساس طراحی لوگوتایپ حروف است، به همین دلیل از نکات مهم در طراحی لوگوتایپ، خوانایی حروف می باشد که نیازمند رعایت اصول و استانداردهای تایپوگرافی است. طراحی لوگوتایپ به صورت حرفه ای منجر خواهد شد که برند شما در نگاه اول برای کاربران جذاب به نظر برسد و باعث ماندگاری نام تجاری شما در ذهن مخاطبان خواهد شد.

طراحی لوگو ارزان

هر یک از شرکت های طراحی لوگو تعرفه های متفاوتی را برای خدمات سفارش لوگو به مشتریان خود ارائه می دهند و بدون شک اگر برای طراحی لوگو خود از افراد حرفه ای و کارکشته کمک بگیرید تا نتیجه مطلوبی را دریافت کنید، باید انتظار هزینه بالاتر را نیز داشته باشید. شرکت هایی که برای طراحی لوگو، قیمت های پایین تر از عرف را به شما پیشنهاد می‌دهند، معمولا از قالب های آماده استفاده می کنند. به همین دلیل طراحی لوگو ارزان به معنی با کیفیت بودن لوگو طراحی شده نیست و گران بودن بیش از اندازه لوگو نیز نشان دهنده کیفیت بالای آن نیست. آنچه که برای استفاده از خدمات شرکت های طراحی لوگو مهم است، تجربه و نمونه کارهای شرکت مورد نظر می باشد.

سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو

لوگو نقطه ای برای شروع برندینگ شما می باشد و یک لوگو حرفه ای مانند هر عنصر بازاریابی اگر به درستی اجرا شود، تضمین کننده موفقیت شرکت شما خواهد بود. لوگوها در بردارنده پیام و هویت شرکت شما هستند به همین دلیل هنگام سفارش طراحی لوگو باید به مولفه های زیادی توجه کنید. هنگام سپردن کار طراحی لوگو شرکت خود، باید اطلاعات لازم را در اختیار طراحان قرار دهید تا آنها مطابق آنچه که شما در ذهن دارید اقدام به طراحی لوگو شرکت شما کنند.

 از دیگر نکات مهم هنگام استفاده خدمات سفارش ساخت لوگو این است که تیم طراحی پیام برند شما را درک کرده باشند تا بتوانند آن را به مشتریان شما منتقل کنند. هنگام سفارش ساخت لوگو باید به این مسئله توجه کنید که اندازه لوگوها برای استفاده در طیف وسیعی از رسانه ها و بستر ها باید قابل تغییر باشند. در نهایت به این موضوع توجه کنید که سفارش لوگو به خلاقیت نیاز دارد و بهتر است دست طراحان را در این زمینه باز بگذارید.

قیمت طراحی لوگو

لوگوهایی که خوب طراحی می شوند، فروش را افزایش خواهند داد؛ همچنین باعث ایجاد حس اعتماد در کاربران خواهند شد. تیم طراحان سرو ابتدا حوزه فعالیت و مخاطبان شما را بررسی خواهند کرد و در مرحله بعدی این مسئله را در نظر می گیرند که کاربران چه سبک هایی از لوگو را بیشتر می پسندند و در مرحله بعدی اقدام به طراحی لوگو برای مجموعه شما خواهند کرد. هزینه طراحی لوگو در سرو با توجه به مراحل و کارهایی که برای ساخت لوگو انجام می گیرد مشخص می شود. مسئله ای که در قیمت طراحی لوگو تاثیر گذار است، تجربه تیمی است که کار ساخت لوگو را به آنها سپرده اید. برآورد تعرفه طراحی لوگو به اصولی بودن و حرفه ای بودن لوگو بستگی دارد چرا که گاها برای طراحی یک اتود، به ساعت ها و حتی روزها زمان احتیاج داریم.

طراحی لوگو ارزان

تعرفه و قیمت طراحی لوگو در مجموعه سرو بسیار به صرفه است. تیم ما جهت پایین آوردن قیمت طراحی لوگو، ساخت لوگو را با کمک گرافیست های حرفه ای انجام می دهد که سالها در این زمینه فعالیت داشته اند. همین موضوع نیز باعث شده تا لوگو طراحی شده طبق خواسته ها و نیاز های کارفرما با هزینه بسیار پایین تر نسبت به رقبا طراحی شود.

ربات لوگو ساز رایگان

بهترین ربات های لوگو ساز رایگان را می توانید به راحتی آنها را با ایده های خلاقانه طراحی لوگو خود سفارشی کنید. یک مورد دلخواه را برای شروع طراحی خود انتخاب کنید.

ربات های لوگو ساز رایگان به شما کمک میکند تا به صورت رایگان لوگو مورد نظر خود را به صورت رایگان ساخته و از آن در کسب و کار خود استفاده کنید. البته ربات های لوگو ساز رایگان بیشتر برای کسب و کار های نو و تازه تاسیس قابل استفاده است و پیشنهاد ما برای افرادی که میخواهند برای کسب و کار شناخته شده خود لوگو بسازند از طراحان حرفه ای لوگو کمک بگیرند که دیجیتال مارکتینگ سرو با دارا بودن طراحان متخصص در حوزه ساخت لوگو این فرایند را برای شما انجام میدهند.

کسب و کارهایی که بودجه محدود برای ساخت لوگو دارند میتوانند از ربات لوگو ساز های رایگان استفاده کنند و برای کسب و کار خود لوگو در اختیار داشته باشند که این ربات ها میتوانند به بهترین شکل خواسته شما برای ساخت لوگو رایگان را انجام دهند. 

ربات های لوگو ساز رایگان که شما میتوانید از آن ها استفاده کید موارد زیر است:

  • ربات لوگو ساز رایگان LogoMakr
  • ربات ساخت لوگو رایگان Tailor Brands
  • ربات لوگو ساز رایگان Free Logo Design
  • ربات طراحی لوگو  Canva
  • ربات لوگو ساز رایگان Design Hill
  • ربات لوگو ساز حرفه ای Online Logo Maker
  • ربات طراحی لوگو DesignMatic
  • ابزار طراحی لوگو Shopify

شما میتوانید با مشاهده بهترین لوگو ساز های رایگان از مزایا و معایب هر کدام از ربات لوگو ساز رایگان مطلع شوید.

نمونه لوگو های ساخته شده در سرو

برای تیم سرو افتخار بزرگی است که خالق لوگو بیزینس شما باشد. ما همواره به اصول طراحی پایبند هستیم چرا که موفقیت شما، اولویت ماست. آنچه که در بخش نمونه کار مشاهده می کنید، حاصل تفکر، دور اندیشی، نوآوری و سلایق مدیران در حوزه های مختلف کسب و کار می باشد.

نمونه لوگو
نمونه طراحی لوگو
نمونه ساخت لوگو
نمونه لوگو شرکت

سوالات متداول

در مجموعه های حرفه ای، قیمت طراحی لوگو بر اساس انرژی و زمانی است که طراحان لوگو برای ساخت لوگو مد نظر شما، صرف میکنند.

لوگو بیانگر هویت برند شما می باشد که باعث حک شدن برند تجاری شما در ذهن مخاطبان خواهد شد؛ به همین دلیل دقت لازم در طراحی آن می تواند موجب موفقیت شما شود.

برای پاسخ به این سوال بهتر است قبل از سفارش ساخت لوگو، با کارشناسان و طراحان سرو در ارتباط باشید.