بررسی خاص ترین و بهترین لوگوهای جهان

لوگو هویت بصری یک شرکت است که به صورت یک نماد ساده شده است. با توجه به اینکه شناخته شدن برند ها می تواند به پیشرفت آنها کمک کند، ساخت لوگوها از اهمیت بالایی برخوردار است. درست است که لوگوها تنها بخش برندسازی نمی باشند، چرا که جنبه های زیادی در برندسازی سازمان شما وجود دارد، اما طراحی یک لوگو خوب و قابل تشخیص، می تواند به آگاهی مخاطبان شما کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی بهترین لوگوهای جهان بپردازیم و ویژگی های معروف ترین لوگوهای دنیا را مورد بررسی قرار دهیم.

استارباکس، یکی از خاص ترین لوگوها

لوگوی استارباکس که تصویری از یک پری دریایی است، یکی از لوگوهای خاص در دنیا است که اسطوره شناسان یونان می گویند که پری های دریایی با اغوای ملوانان، باعث غرق شدن کشتی هایشان می شدند و همین امر باعث شده تا طراحان لوگوی استارباکس، از این ایده برای جذب عاشقان قهوه استفاده کنند. لوگوی استارباکس در طول زمان های مختلف دچار تغییرات و تکامل شده است، اگرچه در این لوگو نام استارباکس حذف شده است، اما یکی از محبوب ترین قهوه های جهان را دارد.

بهترین لوگو جهان

مک دونالد، از بهترین لوگوهای جهان

دو کمان طلایی که در طراحی لوگو مک دونالد استفاده شده است به جهت معماری قوسی شکل رستوران می باشد و همین امر باعث شده مک دونالد به یکی از لوگوهای خاص تبدیل شود. استفاده هوشمندانه از دو رنگ طلایی و قرمز، به خوبی هویت این برند را به دنیا معرفی خواهد کرد. همچنین جلوه بیشتری به کمان های طلایی می دهد تا بتواند بین لوگوهای خاص خود را نشان دهد.

معروف ترین لوگو جهان

لوگو اپل

لوگوی اپل همیشه برجسته بوده است و به عنوان یکی از خاص ترین لوگوهای جهان شناخته شده است. محصولات اپل در طول سالها به دلیل محبوبیت روزافزون رشد کرده اند و مردم می توانند محصولات اپل را دوست داشته باشند یا از آنها متنفر باشند، اما نمی توانند انکار کنند که لوگو را می شناسند.

خاص ترین لوگو جهان

FedEx، یکی از معروف ترین لوگوهای جهان

از این لوگو معمولا در کتاب های درسی و مقالات، برای توصیف لوگوهای ساده و در عین حال موثر استفاده می شود. فدکس که یک شرکت هواپیمایی باری آمریکایی است، با دو رنگ بنفش و نارنجی طراحی شده است. رنگ بنفش نشان دهنده مبدا و رنگ نارنجی بیانگر سرعت است. اگر به لوگوی فدکس توجه کنید، متوجه خواهید شد که بین دو حرف E و x یک فلش وجود دارد که بیانگر این است که بارها از مبدا به مقصد منتقل می شود.

معروف ترین لوگوهای جهان

لوگو مرسدس، از خاص ترین لوگو جهان

مرسدس بنز چهره خودروهای لوکس است. اگر به چیزی شیک و در عین حال راحت فکر می کنید، مرسدس در این دسته قرار دارد. ستاره مثلثی که در لوگو Mercedes وجود دارد، نشان دهنده تسلط برند بر زمین، هوا و دریا می باشد. لوگو مرسدس بنز در سال 1903 طراحی شد و در سال 1923 ثبت شد و تا دچار تغییرات زیادی شد تا به شکل امروزی خودش برسد و توانسته خود را میان لوگو های خاص معروف کند.

بهترین لوگوهای جهان

پپسی، معروف ترین لوگو جهان

برند پپسی که یکی از نام های تجاری پرطرفدار در صنعت نوشیدنی های گازدار است، تا کنون 11 مرتبه لوگو خود را تغییر داده است. شعار معروف برند پپسی که با رنگ نقره ای بر روی قوطی ها و بطری های نوشابه پپسی حک شده، Live the moment (در لحظه زندگی کن) می باشد.

برترین لوگوهای جهان

لوگو کوکاکولا

کوکا کولا برندِ برند ها است. نام تجاری کوکاکولا در طول زمان ساخته شده و در طول این سال ها، تنها فونت آن کمی بهینه شده است اما همچنان لوگو آن ثابت باقی مانده است.

لوگو برندهای معروف

Channel، خاص ترین لوگو جهان

وقتی کسی به مد فکر می کند، قطعا نام برند شَنِل برای او آشنا خواهد بود. وجود دو حرف C نشان دهنده طرح های مینیمالیستی کوکو شنل است که حروف ابتدایی برند را تشکیل می دهند.

لوگوهای معروف

لوگو Mickey Mouse

یکی دیگر از بهترین لوگو ها، لوگو Mickey Mouse است که با وجود شکل های گردی که دارد. آن را به عنوان یک شخصیت خوب نشان می دهد.

معروفترین لوگو حهان

جمع بندی

هدف ما در این مقاله آشنایی با خاص ترین لوگوهای جهان بود. ساخت و طراحی لوگو، از جمله کارهایی است که می تواند به شناخته شدن یک برند کمک کند تا در ذهن مخاطبان پر رنگ باشد. شما می توانید برای طراحی لوگو منحصر به فرد، از کارشناسان دیجیتال مارکتینگ سرو کمک بگیرید؛ تیم ما در اسرع وقت پاسخگوی نیازهای شما عزیزان خواهند بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *