طراحی لوگو شرکت

شما میتوانید با لوگو شرکت که به صورت سفارشی طراحی شده است، به برند خود هویت قوی دهید. برند شما با لوگو شرکتی هویت پیدا میکند. پس با طراحی زیبا و خارق العاده، لوگوی شرکت شما مانند یک ابزار برند سازی عمل می کند. اینجاست که خدمات طراحی لوگو ما تضمین میکند که تمامی ایده های شمارا به یک لوگوی زیبا و به یاد ماندنی تبدیل کند.

طراحی لوگو شرکت
طراحی لوگو شرکت حرفه ای

لوگو شرکت و برند سازی

یکی از بزرگ ترین جنبه های ساخت لوگو شرکت، برند سازی می باشد. شاید کمتر کسی نام شرکت شما را زمانی که بار اولین آنرا می شوند به یاد بیاورد. این در حالی است که اگر آرم شرکت شما یک طراحی بصری زبان و به یاد ماندنی را داشته باشد، می تواند به راحتی در ذهن مخاطب جای بگیرد. این یعنی شما می توانید تنها با یک لوگو مناسب با فعالیت های کسب و کار خود برند سازی قوی انجام دهید که ممکن است میلیون ها تومان هزینه صرفه جویی به دنبال داشته باشد.

ما در مجموعه سرو، به صورت تخصصی با گرافیست های ماهر در زمینه طراحی لوگو شرکتی همکاری داریم. شما می توانید سفارش طراحی لوگو شرکتی را به این مجموعه واگذار کنید تا در سریعترین زمان یک لوگو مناسب با توجه به فعالیت های شرکت شما طراحی شود. این در حالی است که هزینه طراحی لوگو در شرکت سرو بسیار پایین تر از مجموعه های دیگر می باشد.

سفارش ساخت لوگو شرکت

شما میتوانید در پلتفرم های مختلفی سفارش لوگو را ثبت کنید. اما باید در نظر داشته باشید که یک طراح می تواند به صورت کامل فعالیت های شما را درک کند و با پرسونای مخاطبین شما آشنا شوند و تمام اطلاعات مورد نیاز را در کنار یکدیگر قرار داده و طراحی لوگو شرکت را انجام دهند. این موضوع اهمیت طراح لوگو را نشان میدهد که باید یک فرد حرفه ای باشد که بتواند درک عمیقی از تصویر سازی داشته باشد.

با بررسی نمونه کارهای طراحی لوگو مجموعه سرو، می توانید متوجه شوید که ما همیشه به دنبال بررسی ایده های جدید برای طراحی لوگو شرکت ها بوده ایم. از نظر ما لوگو شرکت یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی یک مجموعه می باشد که نباید به سادگی از آن گذر کردن. در صورتی که هنوز برای شرکت خود لوگو طراحی نکرده اید، می توانید سفارش طراحی لوگو شرکتی را در مجموعه ما ثبت کنید. برای ثبت سفارش باید با کارشناسان بخش فروش ما در تماس باشید.

سفارش ساخت لوگو شرکت
هزینه طراحی لوگو شرکتی

مراحل ساخت لوگو شرکتی

به صورت کلی شما بعد از ثبت سفارش لوگو شرکتی باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. دریافت اطلاعات: در این مرحله شما باید اطلاعات دقیقی در مورد کسب و کار و حوزه فعالیت خود به کارشناسان ارائه کنید تا بتوانند با بررسی رقبا و پرسونای مخاطب، طراحی لوگو شما را انجام بدهند.
  2. ارائه طرح اولیه: با در نظر گرفتن نیاز های کارفرما، یک طرح اولیه آماده می شود که احتمالا نیاز باشد تا تغییراتی در آن انجام بگیرد. این طرح اولیه به دست کارفرما خواهد رسید و نظر ایشان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  3. انجام تغییرات: بعد از طراحی اولیه، ممکن است نیاز به تغییراتی بر روی لوگو شرکت باشیم، در این حالت پروسه تغییرات انجام می گیرند و طرح نهایی آماده می شود. این طرح نهایی احتمالا همان چیزی است که کارفرما در نظر دارد. اما در صورتی که نیاز به تغییرات مجدد باشد، مجدد این مراحل انجام خواهد شد.

هزینه طراحی لوگو شرکتی

هزینه طراحی لوگو شرکتی نیاز به بررسی های دقیق دارد. با در نظر گرفتن نیاز های کارفرما و مقدار زمانی که گرافیست بر روی لوگو قرار می دهد، باید هزینه ساخت لوگو شرکت تخمین زده شود. البته شما می توانید پیش از اینکه سفارش طراحی لوگو شرکتی را ثبت کنید، حدود هزینه مورد نیاز برای طراحی را در نظر داشته باشید. معمولا قیمت طراحی سایت شرکتی اختصاصی از حدود 300 هزار تومان شروع می شود و ممکن است با توجه به نیاز های شما این مبلغ افزایش پیدا کند. به صورت کلی تعرفه طراحی لوگو شرکتی در مجموعه سرو بسیار مقرون و به صرفه است و شما می توانید با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و بازدهی را داشته باشید.

ویژگی های لوگو حرفه ای شرکت

1.منحصر به فرد بودن لوگو

استفاده از خلاقیت در طراحی لوگو شرکت بسیار مهم است، لوگو یا لوگوی شرکت شما باید با خدماتی که ارائه می دهید مرتبط باشد تا بتواند اعتبار برند، قدرت و شناخته شدن کسب و کار شما را منعکس کند.

2.طراحی لوگو معنادار و معنی دار

اگر طراحی لوگوی شرکت مورد نظر شما به صورت حرفه ای انجام شود، بیننده در نگاه اول معنای آن را درک خواهد کرد. استفاده از لوگوی مناسب برای کسب و کار شما تاثیر زیادی در رشد آن دارد، زیرا یک لوگوی حرفه ای همیشه در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند.

3. سادگی لوگو

همه ما بارها این ضرب المثل را شنیده ایم که زیبایی در سادگی است، این جمله در مورد طراحی لوگو شرکت نیز صدق می کند. سادگی لوگوی شرکت شما باعث می شود که کسب و کار شما در ذهن مخاطب برجسته شود.

همچنین در طراحی لوگوی شرکت استفاده نامناسب از اندازه و شکل فونت نیز می تواند ارزش کار شما را پایین بیاورد.

4. رسا بودن نشان

برند یا لوگوی شرکت شما نباید مستقیماً نشان دهنده محصولات و خدمات شما باشد، بلکه باید هدفی را در مورد ارزش شرکت شما منعکس کند.

5. ماندگاری لوگو

طراحی لوگوی شرکت شما باید به گونه ای انجام شود که تاریخ انقضا نداشته باشد. اگر طراحی لوگوی خود را به یک فرد حرفه ای بسپارید در آینده با مدرن سازی لوگو زیبایی آن حفظ می شود و هویت اصلی کسب و کار شما را بیان می کند. در نتیجه به طراحی کوتاه مدت و مد روز لوگوی شرکت خود فکر نکنید زیرا در آینده ای نه چندان دور ارزش خود را از دست خواهد داد.

معمولا پلتفرم هایی که طراحی رایگان لوگو را انجام می دهند، فایل اصلی را در اختیار شما نمی گذارند و در صورتی که نیاز به فایل اصلی داشته باشید (که 100 درصد در آینده خواهید داشت) باید هزینه به این پلتفرم بپردازید. همچنین در پلتفرم ها، طراحی لوگو بر اساس هوش مصنوعی انجام می گیرد، در حالی که طراحی لوگو اختصاصی توسط یک گرافیست انجام می شود که تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند.

لوگو شما در اولین نگاه به چشم کاربر می آید، با طراحی لوگو حرفه ای برای شرکت خود می توانید برندتان را به ذهن کاربر بسپارید و این باعث میشود تا هزینه تبلیغات و برندینگ شما کاهش داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید که لوگو شما شمایی از برند شما را به مشتری خواهد داد. در نتیجه هزینه کردن برای لوگو یک فرایند ارزشمند می باشد.
فرایند طراحی و اصلاح کردن لوگو ممکن است از حدود 4 روز تا 10 روز با توجه به پیچیدگی های پروژه طول بکشد. اما در صورتی که نیاز فوری به ساخت لوگو شرکتی داشته باشید می توانید با کارشناسان در میان بگذارید تا در سریعترین زمان فرایند را انجام بدهند و لوگو مورد نظر را در اختیار شما بگذارند.
بله، لوگو های طراحی شده در مجموعه به صورت فایل خام طراحی می شوند و طراحی آنها کاملا اختصاصی است. شما می توانید این لوگو را در ابعاد و اندازه های مختلف بر در وب سایت خود، پیچ اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی یا حتی بر روی سررسید و تقویم به راحتی استفاده کنید.
همانطور که گفتیم، ربات ها و پلتفرم های ساخت لوگو، نمی توانند به صورت عمیق درک درستی از فعالیت های شما داشته باشند و رقبا را بررسی کنند. چه بسا در بسیاری از مواقع، لوگو ساخته شده توسط این ابزار ها مشابه لوگو یکی از رقبای شما خواهد بود. همچنین ابزار های ساخت لوگو رایگان معمولا فایل لوگو را در اختیار شما قرار نمی دهند که این موضوع یک عیب بزرگ می باشد.