طراحی لوگو شرکت

یک لوگوی سفارشی به برند شما هویتی قوی می بخشد.لوگو پیدایش هویت برند شماست. بنابراین یک طراحی منحصر به فرد و به یاد ماندنی لوگوی شرکت به عنوان یک ابزار موثر برای برندسازی عمل می کند. اینجاست که خدمات طراحی لوگو ما تضمین می کند که ایده های شما را به یک لوگوی عالی تبدیل می کند.

طراحی لوگو شرکت
لوگو و برند سازی

لوگو و برند سازی

به یاد داشته باشید، برندسازی همه چیز است. و لوگوی مرتبط با کسب و کار شما آن را حتی قوی تر می کند. طراحی لوگوی عالی در یک نگاه به همه می گوید که کسب و کار شما چیست. طراحی لوگو شرکت اولین چیزی است که مشتریان هنگام معرفی یک برند یا کسب و کار جدید می بینند، بنابراین مهم است که قبل از هر چیز یک لوگو ایجاد کنید.
لوگوها ارزش هزاران کلمه را دارند. یک لوگوی خوش ساخت به مخاطبان اجازه می دهد تا بدانند در چه صنعتی هستید، چه محصولات یا خدماتی را ارائه می دهید، چه چیزی کسب و کار شما را منحصر به فرد می کند، و بینشی از شخصیت برند شما می دهد. در دنیای کسب و کار، همه چیز در مورد برداشت اولیه است.

هدف از طراحی لوگوی عالی این است که کسب و کار شما را نسبت به رقبای خود برتری دهد و با مشتریان خود اعتماد ایجاد کند. برای دستیابی به هر دو، یک لوگو باید به یاد ماندنی، ساده و منحصر به فرد باشد. سازنده لوگو ما اینجاست تا به شما کمک کند لوگوی عالی بسازید که تمام این معیارها را برآورده کند.

طراحی لوگو شرکت حرفه ای

اگر شما قصد ثبت برند خود را دارید پیش از هر چیزی باید به فکر طراحی لوگو شرکت حرفه ای شرکت یا سازمان خود باشید، طراحی لوگو شرکت یا سازمان شما بسیار اهمیت بالایی دارد و نیاز به تحلیل و تحقیق فراوانی نیاز دارد.
طراحی لوگو شرکت شما فقط یک اثر هنری کوچک نیست! در واقع، بیش از این است. لوگوی شما چهره برند شما است که از طرف آن ارتباط برقرار می کند و به ایجاد هویت برند قوی کمک می کند.
دریافت یک طراحی لوگو شرکت سفارشی به شما امکان می دهد از آن در مواد مختلف برند خود استفاده کنید. می توانید از آن بر روی برچسب ها، وب سایت ها، سربرگ ها، کارت های ویزیت، رسانه های اجتماعی و بسته بندی استفاده کنید. انجام این کار به کسب و کار شما کمک کرده و شما را در معرض دید قرار میدهد

در ادامه میخواهیم به چند مورد از ویژگی های طراحی لوگوی حرفه ای بپردازیم:

طراحی لوگو معنادار و پر مفهوم
ویژگی های یک لوگو حرفه ای

ویژگی های طراحی لوگو شرکت حرفه ای

  1. منحصر به فرد بودن لوگو

استفاده از خلاقیت در طراحی لوگو شرکت بسیار مهم است، آرم یا لوگوی شرکت شما باید به خدماتی که ارائه میدهید مرتبط باشد، تا بتواند به اعتبار نام تجاری، قدرت و شناخته شدن کسب و کارتان 

  در بازار کمک کند.

2. طراحی لوگو معنادار و پر مفهوم

اگر طراحی لوگو شرکت مورد نظر شما به صورت حرفه ای انجام شده باشد، بیننده در نگاه اول متوجه معنی و مفهوم آن خواهد شد استفاده از لوگوی مناسب به کسب و کار شما به شدت در رشد آن تاثیر دارد چرا که یک لوگوی حرفه ای همیشه در ذهن مخاطب خواهد ماند.

3. سادگی لوگو

همه ما جمله ی زیبایی در سادگیست رو بار ها شنیده ایم، این جمله در طراحی لوگو شرکت نیز صدق میکند. ساده بودن لوگوی شرکت شما باعث میشود کسب و کار شما در ذهن مخاطب هک شود.

همچنین در طراحی لوگو شرکت به از استفاده نامناسب از اندازه فونت و اشکال نیز می تواند ارزش کار شما را پایین آورد.

4. گویا بودن نشان

برند یا لوگوی شرکت شما به طور مستقیم نباید نشان دهنده محصولات و خدمات شما باشد ولی باید هدفی درباره ی ارزش شرکت شما را منعکس کند.

5. ماندگار بودن لوگو

طراحی لوگو شرکت شما باید به صورتی انجام شود که تاریخ انقضا نداشته باشد. اگر شما طراحی لوگوی خود را به یک فرد حرفه ای بسپارید در آینده نیز با مدرن سازی لوگو زیبایی آن حفظ میشود و بیانگر هویت اصلی تجارت شما خواهد بود. در نتیجه برای انتخاب طرح لوگو شرکت خود به کوتاه مدت و مد روز فکر نکنید چرا که در آینده نه چندان دور ارزش خود را از دست خواهد داد.

چطور لوگوی مناسب شرکت خود را انتخاب کنم؟

  • پیش از هرچیزی مشخص کنید چرا به لوگو نیاز دارید؟
  • مشخص کردن هویت برند
  • تحلیل رقبا
  • انتخاب سبک مورد علاقه
  • رنگ و فونت مناسب و مرتبط با سازمان

در ادامه شما میتوانید با طراحان لوگوی حرفه ای شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو در ارتباط باشید و از آنها کمک بگیرید.