طراحی سایت

طراحی سایت اولین و بهترین بستر برای نمایش خدمات و محصولات است. برای اینکه یک وب سایت مناسب در اختیار داشته باشید، باید استاندارد های طراحی در آن به کار برده شده باشد. عامل مهم در طراحی سایت، طراحی UI جذاب برای ارتباط بصری با مخاطب است که حائز اهمیت می باشد و نکته مهم دیگر امنیت سایت است که گروه دیجیتال مارکتینگ سرو امنیت سایت شما را به صورت کامل و جامع تأمین خواهد کرد.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت اولین و بهترین بستر برای نمایش خدمات و محصولات است. برای اینکه یک وب سایت مناسب در اختیار داشته باشید، باید استاندارد های طراحی در آن به کار برده شده باشد. عامل مهم در طراحی سایت، طراحی UI جذاب برای ارتباط بصری با مخاطب است که حائز اهمیت می باشد و نکته مهم دیگر امنیت سایت است که گروه دیجیتال مارکتینگ سرو امنیت سایت شما را به صورت کامل و جامع تأمین خواهد کرد.

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی سایت در حقیقت تلفیقی از دانش و هنر می باشد که با توانایی های مهندسی ترکیب شده است. یک وب سایت مناسب، نماینده برند شما می باشد که تمامی ساعت های شبانه روز در دسترس مشتری قرار دارد، پس از اهمیت بالایی برخوردار است و باید امکانات مناسبی را برای کاربران فراهم آورد. گروه طراحی سایت سرو در این زمینه با کمک طراحان و کارشناسان با تجربه می تواند بهترین خدمات را برای شما فراهم کند تا کسب و کار خود را رونق دهید و برندینگ مناسبی داشته باشید.
با توجه به اینکه کسب و کار های اینترنتی روز به روز در حال توسعه هستند و کاربران حوضه اینترنت نیز در حال افزایش می باشند، دغدغه بسیاری از کارفرمایان ، طراحی سایت بهینه است که امکانات مورد نیاز آنها را در یک قالب حرفه ای به نمایش بگذارد.

تاثیر وب سایت در کسب و کار

تعداد افرادی که به جمع مصرف کنندگان اینترنت اضافه می شوند روز به روز در حال افزایش می باشد و همین عامل نیز باعث شده تا بسیاری از افراد کسب و کار خود را به سمت اینترنت ببرند. البته داشتن یک کسب و کار اینترنتی نیاز به برند سازی دارد و کسب رتبه مناسب در نتایج جست و جو نیز با فعالیت هایی که به عنوان بهینه سازی یا SEO از آنها یاد می شود امکان پذیر است. در هر صورت باید بدانید که درآمد زایی از اینترنت با گذشت زمان انجام می شود. البته بازدهی کسب و کار های اینترنتی می تواند بسیار بیشتر از بازدهی کسب و کار های سنتی باشد چراکه داشتن یک وب سایت با طراحی مناسب، باعث می شود تا برند شما بهتر در ذهن کاربر بماند، به همین دلیل باید به گرافیک  و جنبه های دیگر سایت اهمیت زیادی داده شود.

طراحی سایت فروشگاهی

انواع وب سایت

سایت ها در انواع مختلفی طراحی و توسعه داده می شوند و هر یک از آنها برای انجام فعالیت های مشخصی آماده شده اند. قبل از اینکه به سراغ یک آژانس طراحی سایت بروید باید تصمیم بگیرد که چه نوع وب سایتی برای کسب و کار شما مناسب می باشد و سپس از آژانس های معتبر برای ایجاد سایت خود کمک بگیرید.

1. وب سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی، همان فروشگاه های اینترنتی هستند که بسیاری از کسب و کارهای سنتی به سمت این نوع از سایت ها برای ارائه محصولات به مشتریان خود می روند. در این نوع از سایت ها می‌توانید محصولات مرتبط با کسب و کار را مشاهده کنید و امکاناتی مانند مقایسه محصولات و فیلتر های مختلف نیز در برخی از آنها وجود دارد. یک سایت فروشگاهی باید از استاندارد های کدنویسی برخوردار باشد و توسعه و ایجاد قابلیت های جدید به راحتی قابل انجام باشد.

2. سایت شرکتی

سایت های شرکتی مانند بنر ها و دیگر مواردی می باشند که در گذشته از آنها برای شناخت کسب و کار به مشتری استفاده می شده، با این تفاوت که اکنون با هزینه کمتر می توانید به صورت دائمی در بستر اینترنت، فضایی برای شرکت خود داشته باشید تا مشتریان شما با خدماتتان آشنا شوند. داشتن یک سایت شرکتی می تواند کمک زیادی به برندسازی شما کند. در برخی از موارد شما می توانید از سایت شرکتی خود به عنوان یک فروشگاه نیز استفاده کنید و برخی از محصولات خود را در آن به فروش بگذارید.

3. سایت اختصاصی

وب سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی می شوند معمولا پروژه هایی هستند که در آنها امکانات خاصی مورد نظر کارفرما است. این گونه وب سایت ها باید به صورت اختصاصی کد نویسی شوند و معمولا هزینه آنها بالاتر از طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت های فروشگاهی می باشد.

استاندارد های طراحی سایت

استاندارد های طراحی سایتمانند هر فعالیت دیگری، در حوزه طراحی سایت نیز استاندارد هایی وجود دارد که باید در هر وب سایتی آنها را در نظر بگیرید. برخی از استاندارد های این زمینه توسط گوگل و یا موتور های جست و جو تعیین شده است برخی دیگر نیز در میان برنامه نویسان مانند یک قرارداد می باشد.

  • گرافیک اصولی

گرافیک یک سایت یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی سایت باید مورد بررسی قرار بگیرد. اولین چیزی که به چشم کاربر می آید گرافیک سایت شما است پس باید طراحی آن به گونه ای باشد که برای کاربر جذابیت داشته باشد.

  • واکنش گرا بودن

یک وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو، سایتی است که در دیوایس های مختلف مانند گوشی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر صحیح نمایش داده شود و کاربر بتواند به صورت کامل با هر یک از بخش های وب سایت در دستگاه های مختلف تعامل داشته باشد. باید در نظر داشته باشید که امروزه حجم عظیمی از کاربران برای وارد شدن به اینترنت از تلفن همراه و یا تبلت خود استفاده می کنند و ریسپانسیو نبودن وب سایت شما می تواند باعث از دست دادن برخی از کاربران شود.

  • سرعت سایت

یکی از مواردی که در سئو نیز تاثیر به سزایی دارد، سرعت سایت می باشد. اگر سرعت لود شدن سایت شما پایین باشد کاربر از صفحه مورد نظر خارج می شود و احتمال ورود به آن کاهش پیدا می کند به همین دلیل استفاده از وب سایتی که سرعت بالایی داشته باشد می تواند یک مزیت خیلی خوب برای شما باشد. برای داشتن یک سایت با سرعت مناسب باید کد نویسی سایت استاندارد باشد و همچنین تصاویر و آیکون های مورد استفاده باید فشرده سازی مناسبی را داشته باشند.

خدمات طراحی سایت سرو

شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و توسعه وب سایت و مدیریت سوشال مدیا آماده برای انجام تمامی پروژه شما (وب سایت شرکتی، وب سایت فروشگاهی) می باشد و در مسیر دیجیتال مارکتینگ می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه دهد. برخی از امکاناتی که طراحان سرو برای مشتریان خود ایجاد می کنند عبارتند از :

  • طراحی بهینه برای موتور های جست و جو
  • سرعت مناسب سایت
  • قابل نمایش برای مدل های مختلف نمایشگر (ریسپانسیو)
  • قابلیت گفت و گوی آنلاین
  • امنیت بالا
  • گرافیک خلاقانه
  • طراحی یونیک و منحصر به فرد
فهرست