ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی در برندینگ شما نقش مهمی دارد و باعث میشود خدماتی که ارائه میدهید دیده شود که به  کسب و کار شما کمک بسیاری میکند. با ساخت تیزر تبلیغاتی میتوانید برند و محصول خود را در ذهن مخاطب ثبت کنید. تیزر تبلیغاتی ویدیوی کوتاه و چکیده است که برای معرفی سریع خدمات شما طراحی و ساخته میشود. با پخش تیزر تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی محصولی که ارائه میدهید، مورد نقد و بررسی مخاطبان قرار میگیرد که در پیشرفت شما و ارائه بهتر خدمات کمک بسیاری میکند. 

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

تیزر های تبلیغاتی متعلق به رسانه های اجتماعی هستند. تولید محتوا ویدیویی و تیزر های تبلیغاتی به راحتی در بسیاری از پلتفرم های شبکه اجتماعی قابل اشتراک گذاری است. شما میتوانید با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، ویدیویی که به دست می آورید در تمام پلتفرم ها و تمامی شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید که شانس دیده شدن شما بسیار زیاد می شود. ثانیه های اول ویدیو تبلیغاتی شما بسیار مهم است و تیزر تبلیغاتی باید به گونه ای تدوین شده باشد که در ثانیه های اول برای مخاطب بسیار جذاب باشد که مخاطب ویدئو شما را تا آخر مشاهده کند. بازدید کنندگان دامنه توجه کوتاهی دارند پس شما باید در پنج ثانیه طلایی اول مخاطب خود را جذب ویدئو کنید. 

انواع تیزر تبلیغاتی

انواع تیزر تبلیغاتیساخت تیزر تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که تاثیرگذاری هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو با توجه به کسب و کار شما بهترین روش ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد خواهد داد و به پیشرفت کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

از انواع تیزر تبلیغاتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار ضروری است؟

یک ویدیوی پانزده ثانیه ای می تواند به اندازه وبلاگی که خواندن آن 5 دقیقه طول می کشد، تاثیر مثبت بگذارد. تفاوت این است که ویدیو این کار را بسیار سریعتر انجام می دهد. بازاریابی ویدیویی چیز جدیدی نیست، اما بهترین ابزاری است که یک برند می تواند برای جلب توجه مخاطبان هدف خود از آن استفاده کند. تیزر تبلیغاتی به ایجاد هیجان در بین مخاطبان شما کمک می کند.

بازاریابی و پیشرفت در کسب و کار بدون تبلیغات مفهومی ندارد. امروزه تبلیغات به عنوان یک عنصر اصلی کسب و کار شناخته شده است و به آگاهی و جذب مشتری کمک بسیاری میکند. میتوان تولید محتوای ویدیویی یکی از راه های تبلیغات موثر خواند. با استفاده از تبلیغات موثر مشتریان و مخاطبان شما حس کنجکاوی نسبت به محصول شما خواهند داشت و این حس کنجکاوی باعث میشود بخواهند محصولات یا خدمات شما را استفاده کنند. حال که صحبت از تبلیغات و ارزش آن در کسب و کار شد میتوان از تولید محتوای تصویری هم به عنوان راه تبلیغاتی موثر نام برد و از آن برای پیشرفت در کسب و کار استفاده کرد. 

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

دیجیتال مارکتینگ سرو با ساخت ویدیو تبلیغاتی ارزان، ساخت ویدیو تبلیغاتی را برای تمامی افرادی که میخواهند برای به نمایش گذاشتن  کسب و کار خود و رونمایی از محصولاتی که دارند، ممکن کند.

 شاید از خود این سوال را بپرسید در ویدیو تبلیغاتی ارزان میشود مانند دیگر ویدیو های تبلیغاتی افزایش مشتری داشته باشیم یا خیر؟ بله می توانید افزایش مشتری و جذب مشتری داشته باشید، ویدیو تبلیغاتی ارزان هم مانند دیگر تیزر های تبلیغاتی با کیفیت با سناریو و … است. اما در این نوع ویدیو ها از مدل های پایینتر دوربین استفاده میشود و شاید ویدیو شما تایم کمتری هم داشته باشد.

 برای مشاوره و سفارش تیزر تبلیغاتی ارزان با متخصص های ما در دیجیتال مارکتینگ سرو تماس بگیرید.

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار ضروری است؟