ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی این فرصت را به برند شما می دهد تا برای ایجاد محصول جدید یا خدمات خود ذهت مخاطبان خود را درگیر کنید. تیزر های تبلیغاتی، کلیپ‌های کوتاهی هستند که برای معرفی سریع شرکت شما طراحی شده‌اند. چه این یک پست تجاری آنلاین باشد و چه در رسانه های اجتماعی، ویدیوهای تیزر که در فضای مجازی پخش می شوند، تعادل کاملی بین ایجاد انتظار و تشویق ایجاد می کنند.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

تیزر های تبلیغاتی برای دنیای رسانه های اجتماعی است. تولید محتوای ویدیویی تیزر تبلیغاتی تطبیق پذیری زیادی دارد و به راحتی در بسیاری از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی قابل اشتراک گذاری است. با استفاده مجدد از محتوای ویدیویی، برندها شانس بسیار بیشتری برای ایجاد تبلیغات در مورد محصول یا خدمات جدید خود و در نهایت، جامعه ای از طرفداران دارند. چند ثانیه اول را حساب کنید. چند ثانیه اول تیزر شما بسیار مهم است. مصرف کنندگان امروزی دامنه توجه بسیار کوتاهی دارند، و اگر توجه آنها را در سه ثانیه اول جلب نکنید، احتمالاً از منطقه خارج می شوند یا بدتر از آن، به پیمایش ادامه می دهند و پیام کلیدی شما را به طور کامل از دست می دهند. با یک عکس آغازین پر اکشن، یک کارت عنوان پر زرق و برق، یک واقعیت شگفت‌انگیز که مشکلی را که محصول شما حل می‌کند برجسته می‌کند، یا یک محرک احساسی که آنها نمی‌توانند در برابر آن مقاومت کنند، شروع کنید. فقط مطمئن شوید که آن را در برند خود نگه دارید.

انواع تیزر تبلیغاتی

انواع تیزر تبلیغاتیساخت تیزر تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که تاثیرگذاری هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو با توجه به کسب و کار شما بهترین روش ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد خواهد داد و به پیشرفت کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

از انواع ساخت تیزر تبلیغاتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار ضروری است؟

یک ویدیوی پانزده ثانیه ای می تواند به اندازه وبلاگی که خواندن آن 5 دقیقه طول می کشد، تاثیر مثبت بگذارد. تفاوت این است که ویدیو این کار را بسیار سریعتر انجام می دهد. بازاریابی ویدیویی چیز جدیدی نیست، اما بهترین ابزاری است که یک برند می تواند برای جلب توجه مخاطبان هدف خود از آن استفاده کند.

ویدیوهای تیزر به ایجاد هیجان در بین مخاطبان شما کمک می کند. درست مانند پیش‌پرده‌های فیلم که کلیپی از اتفاقات آینده را نشان می‌دهند، ویدیوهای تیزر نیز همین کار را برای محصولات و خدمات انجام می‌دهند.

بازاریابی و پیشرفت در کسب و کار بدون تبلیغات مفهومی ندارد. امروزه تبلیغات به عنوان یک عنصر اصلی کسب و کار شناخته شده است و به آگاهی و جذب مشتری کمک بسیاری میکند. با استفاده از تبلیغات موثر مشتریان و مخاطبان شما حس کنجکاوی نسبت به محصول شما خواهند داشت و این حس کنجکاوی باعث میشود بخواهند محصولات یا خدمات شما را استفاده کنند.

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار ضروری است؟