تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی عاملی بسیار مهم و کاربردی در ایجاد اعتماد مخاطبان می باشد و وقتی اعتماد جذب شود، مخاطب به یک مشتری وفادار تبدیل میشود. تولید محتوای ویدئویی باعث می شود تا تعامل کاربر با صفحه مورد نظر بیشتر باشد و به دلیل هویت بصری که دارد درک بهتری را برای کاربر فراهم می کند.

اهمیت تولید محتوای ویدیویی

در سال‌های گذشته یکی از انواع خدمات تولید محتوا که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است تولید محتوای ویدیویی بوده، که می توانید نمونه‌هایی از آن را در وب سایت‌های معتبری مانند سرو و یا شبکه‌های اجتماعی برند سرو مشاهده کنید. محتوای ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام که امروزه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است و بخشی از کسب و کار ها را نیز تشکیل داده، بسیار رایج می باشد.

ویدیوها یکی از انواع تولید محتوا هستند که بیشترین قدرت را در درگیری کاربران دارند و کسب و کار شما را میتواند به طور قابل توجهی گسترش دهد. کسب و کارهای موفق بسیاری هستند که اهمیت ویدئو را در نظر گرفته و با توجه به آن اقدام به تولید محتوای بصری کرده اند. در حال حاضر حدود یک میلیون نفر در طول روز از یوتیوب برای بازدید ویدئوها استفاده میکنند، ویدیو ها میتوانند با بهره گیری از کلمات، تصاویر و یا حتی موسیقی، تاثیر بیشتری بر روی افراد داشته باشند و به این ترتیب، مدت زمان طولانی تری در ذهن افراد باقی خواهند ماند.

دیجیتال مارکتینگ سرو، محتوا ویدیویی خود را به صورت تیزر و موشن گرافیک ارائه می دهد:

تولید-محتوا-ویدیویی
ساخت تیزر
ساخت موشن گرافیک

طراحی تیزر تبلیغاتیامروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه‌ای تبدیل به عواملی تاثیر گذار در جذب مشتری و تأثیرگذاری بر مردم شده اند. شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازارهای امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه‌ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.

تیزرها معمولا برای معرفی محصول یا خدمات بسیار کاربردی هستند. برای تولید تیزر، نیاز به کادری مجرب برای فیلمبرداری و تدوین می باشید تا محصول و خدمات خود را به شکل کامل، جامع و کوتاه و معرفی کنید. تیزر به سبکی از تبلیغات گفته میشود که در آن برای افزایش جلب توجه و درگیری ذهنی مخاطب از تحریک حس کنجکاوی او استفاده می شود.

این نوع تولید محتوای ویدیویی میتواند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهد و بین یک الی پنج دقیقه طول میکشد. با توجه به بررسی و مطالعات بدست آمده ۷۸ درصد کاربران پس از اینکه از محتوای ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی خود استفاده میکنند، ترافیک بیشتری به دست می آورند.

خدمات تولید محتوای ویدیویی

به مجموعه‌ای از کارهای تخصصی که برای تولید محتوای ویدیویی انجام میشود تا به مرحله استفاده از تولید محتوا برسد، خدمات تولید محتوای ویدیویی میگویند. برای دریافت خدمات بهتر در زمینه تولید محتوای ویدیویی، باید با گروه‌های تخصصی وارد مذاکره شوید که دارای علم کافی سابقه بالا در این زمینه می باشند. ویدیو از نظر بعضی از مخاطبان دارای جذابیت بصری است و بعضی از آنها ترجیح میدهند به جای خواندن متن به ویدیو مراجعه کنند.

تولید محتوای ویدیویی

نکات مهم تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی و به صورت کلی محتوا بصری، از دیرباز مورد توجه کاربران پلتفرم‌های مختلف بوده است. در سال‌های گذشته با ورود شبکه‌های اجتماعی بصری مانند اینستاگرام، محبوبیت استفاده از محتوای بصری نیز چندین برابر شده است که در صورت رعایت نکات کلیدی این نوع محتوا، می توانید بیشترین بهره وری را داشته باشید.

عنوان-محتوا-ویدئویی

برگزیدن عنوان مناسب برای ویدیو

بهینه-سازی-ویدئو

افزایش محبوبیت ویدیو

کیفیت-محتوای-ویدیویی

توجه به کیفیت محتوای ویدیویی

لوگو

به کار بردن لوگوی شرکت در کلیپ

هزینه و تعرفه تولید محتوای ویدیویی

هزینه‌ی تولید این نوع محتوا به خاطر ویژگی‌هایی از جمله تدوین ویدیو، دوبلور و… که دارد، نسبت به انواع دیگر محتوا بیشتر است ولی کارشناسان مجرب تیم دیجیتال مارکتینگ سرو با تعرفه‌های مقرون به صرفه با تولید ویدیو های با کیفیت، شما را در راه وایرال شدن خود و محصولتان همراهی می کنند.