تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی عاملی بسیار مهم و کاربردی در ایجاد اعتماد مخاطبان می باشد و وقتی اعتماد جذب شود، مخاطب به یک مشتری وفادار تبدیل میشود. تولید محتوای ویدئویی باعث می شود تا تعامل کاربر با صفحه مورد نظر بیشتر باشد و به دلیل هویت بصری که دارد درک بهتری را برای کاربر فراهم می کند.

تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی عاملی بسیار مهم و کاربردی در ایجاد اعتماد مخاطبان می باشد و وقتی اعتماد مخاطب جذب شود، مخاطب به یک مشتری وفادار تبدیل میشود. تولید محتوای ویدئویی باعث می شود تا تعامل کاربر با صفحه مورد نظر بیشتر باید و به دلیل هویت بصری که دارد درک بهتری را برای کاربر فراهم می کند.

تولید محتوا ویدیویی

اهمیت تولید محتوا ویدیویی

در سال های گذشته یکی از انواع خدمات تولید محتوا که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است تولید محتوای ویدیویی بوده ، که می توانید نمونه هایی از آن را در وب سایت های معتبری مانند سرو و یا شبکه های اجتماعی برند سرو مشاهده کنید. محتوای ویدیویی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که امروزه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است و بخشی از کسب و کار ها را نیز تشکیل داده بسیار رایج می باشد.

ویدئوها یکی از انواع تولید محتوا هستند که بیشترین قدرت را در درگیری کاربران دارد و کسب و کار شما را میتواند به طور قابل توجهی گسترش دهد. کسب و کارهای موفق بسیاری هستند که اهمیت ویدئو را در نظر گرفته و با توجه به آن اقدام به تولید محتوای بصری کرده اند، در حال حاضر حدود یک میلیون نفر در طول روز از یوتیوب برای بازدید ویدئو ها استفاده میکنند، ویدئو ها میتوانند با بهره گیری از کلمات و تصاویر و یا حتی موسیقی، تاثیر بیشتری بر روی افراد داشته باشندو به این ترتیب، مدت زمان طولانی تری در ذهن افراد باقی خواهند ماند.

دیجیتال مارکتینگ سرو، محتوا ویدیویی خود را به صورت تیزر و موشن گرافیک ارائه می دهد:

طراحی تیزر تبلیغاتی

1. تیزر

تیزر ها معمولا برای معرفی محصول یا خدمات بسیار کاربردی هستند. برای تولید تیزر، نیاز به کادری مجرب برای فیلمبرداری و تدوین می باشد تا محصول و خدمات به شکل کامل و جامع و کوتاه ارائه و معرفی شود. تیزر به سبکی از تبلیغات گفته میشود که در آن برای افزایش جلب توجه و درگیری ذهنی مخاطب از تحریک حس کنجکاوی او استفاده می شود.

این نوع تولید محتوای ویدیویی میتواند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهد و بین یک الی پنج دقیقه طول میکشد. با توجه به بررسی و مطالعات بدست آمده ۷۸ درصد کاربران پس از اینکه از محتوای ویدئویی در شبکه های اجتماعی خود استفاده میکنند، ترافیک بیشتری به دست می آورند.

سفارش طراحی و تدوین موشن

2. موشن گرافیک

موشن گرافیک ها تیزرهای هستند که از دنیای واقعی کاملا دور و به دنیای گرافیک کاملا نزدیک می باشند. در موشن گرافیک آزادی عمل بسیار زیادی وجود دارد به این صورت که هر چیزی که در ذهن خود دارید را می توانید به واقعیت مجازی تبدیل کنید و  دنیای جدیدی را خلق کنید.
به ویدیو هایی که تصاویر ، محتوا و مفهوم را به صورت متحرک نشان میدهند، موشن گرافیک میگویند. در موشن گرافیک با استفاده از نرم افزار‌های موجود، تصاویر جلوه های متحرک می گیرند، آنگاه بر روی ویدئو های ایجاد شده صدا گذاری نیز انجام می شود و بدین صورت می توان پیام مورد نظر خود را به راحتی به کاربر القا کنید. گفتنی است که این نوع محتوای ویدئویی، علاوه بر جهانی بودن، در ایران نیز بسیار رونق پیدا کرده است.
از کاربرد های مهم موشن گرافیک می توان به تولید محتوای ویدئویی تبلیغاتی اشاره کرد که امروزه بسیاری از برند های کوچک و بزرگ از آن استفاده می کنند. موشن گرافیک جذابیت بصری بسیار بالایی دارد، بازه خلاقیت، زیبایی و تنوع رنگی آن بالاست و حجم پایین فایل نهایی آن باعث میشود به راحتی قابلیت اشتراک گذاری داشته باشد.

فهرست