گروه فیلمبرداری در کرج

دیجیتال مارکتینگ سرو، به عنوان یک مجموعه فعال در حوزه تبلیغات دیجیتال، تمامی خدماتی که یک مجموعه برای برند سازی در فضای وب نیاز داشته باشد را در اختیار آن مجموعه قرار می دهد. گروه فیلمبرداری در کرج نیز، یکی از تیم های مجموعه ما می باشند که خدمات فیلم برداری در کرج و شهر های دیگر ایران را انجام می دهند. در کنار خدمات فیلمبرداری در کرج، شما می توانید خدمات تدوین ویدئو در کرج را نیز از مجموعه ما دریافت کنید. برای دریافت هزینه فیلمبرداری و مشاوره رایگان می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

گروه فیلم برداری در کرج
گروه فیلم برداری حرفه ای کرج

بهترین گروه فیلمبرداری در کرج

ما در مجموعه سرو، تمام تلاشمان بر این بوده که با حرفه ای ترین افراد و با تجربه ترین فیلمبرداران همکاری داشته باشیم. به همین دلیل نیز به جرئت می توانیم بگوییم که قوی ترین و بهترین تیم فیلمبرداری در سطح کرج و استان البرز متعلق به این مجموعه می باشد. تیم فیلمبرداری ما می تواند هر نوع فیلم یا تیزر را برای شما تهیه کند و بعد از تدوین حرفه ای بر روی ویدیو ها، یک محصول نهایی با کیفیت به شما تحویل دهد.

از خصوصیاتی که می توانیم برای بهترین تیم فیلمبرداری کرج ذکر کنیم:

  1. دوربین فیلمبرداری حرفه ای
  2. صحنه سازی مناسب برای محیط فیلمبرداری
  3. تدوین فیلمنامه یا داستان سرایی برای تیزر تبلیغاتی
  4. تحویل سریع
  5. تدوین حرفه ای

تدوین فیلم در کرج (تدوینگر)

یکی از مهمترین بخش های ساخت هر تیزر تبلیغاتی یا فیلم، تدوین آن می باشد. مجموعه سرو علاوه بر گروه فیلمبرداری حرفه ای که دارد، دارای تیم تدوینگر حرفه ای در کرج است. این تیم به صورت هماهنگ با تیم فیلمبرداری همکاری می کند و می تواند یک ویدئو فوق حرفه ای را به عنوان خروجی کار به کارفرما تحویل دهند. به صورت کلی تدوینگر های تیم ما به تمامی نرم افزار های تدوین تیزر تبلیغاتی و فیلم مصلت هستند. از جمله برنامه هایی که تیم تدوینگر کرج ما با آنها تدوین ویدئو را انجام می دهند، شامل نرم افزار های ادوبی پریمیر و افتر افکت و … می باشد که به عنوان حرفه ای ترین نر افزار های تدوین شناخته می شوند. 

تدوین فیلم در کرج تدوینگر

خدمات فیلمبرداری ما شامل چه مواردی است؟

تمامی خدمات که می توانید از یک تیم فیلمبرداری و تولید محتوای ویدیویی دریافت کنید، در مجموعه سرو قابل انجام هستند. شما می توانید 0 تا 100 ساخت تیزر، فیلم کوتاه، معرفی مجموعه، موشن گرافیک و … را به تیم فیلمبرداری و تدوین مجموعه ما بسپارید.
این مجموعه می تواند برای شما همه نوع سبک های فیلمبرداری را در محیط های مختلف آماده کند. در نظر داشته باشید که شما می توانید سفارش فیلمبرداری را از طریق ارتباط مستقیم با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ سرو انجام دهید.

هزینه تدوین در کرج

میتوان گفت که هزینه تدوین در کرج به عوامل زیادی مرتبط است. هزینه تدوین با درخواست هایی که شما برای ویدیویی که میخواهید قابل تغییر است. معمولا تدوین ویدیو را ثانیه ای محاسبه میکنند و شاید در دید اول هزینه تدوین زیاد باشد ولی یک تدوین ویدیوی خوب باعث میشود شما جذب مخاطب کنید، مخاطب های خود را حفظ کنید، خود را در ذهن مخاطب جای دهید و بسیار مواردی دیگر که باعث میشود چندین برابر هزینه تدوین ویدیو به شما برگردد با این تفاوت که شما مشتریان بیشتری جذب کردید. شما میتوانید با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما از هزینه تدوین در کرج با شما گفتگو کنند. 

هر کسب و کاری که قصد ساخت تیزر تبلیغاتی، فیلم کوتاه، ویدیویی معرفی برند، معرفی شرکت، ساخت موشن گرافیک، معرفی خدمات یا محصول خاص و … را داشته باشد، می تواند از خدمات گروه فیلمبرداری در کرج مجموعه سرو استفاده کند.