چرا هزینه ادیت فیلم با پریمیر دهیم؟​

امروزه از آنجایی که اکثریت جامعه در فضای مجازی سر میکنن تولید محتوای ویدیویی شما میتواند خیلی روی مخاطب تاثیر گذاشته و باعث افزایش مخاطبین شما شود و هزینه ای که برای تولید محتوای ویدیویی که کردید نه تنها بازگشت دارد بلکه برای شما سود آور هم می باشد و می توانید مخاطبین زیادی جذب کنید.

مراحل تدوین و هزینه ادیت فیلم با پریمیر ؟

هزینه ادیت فیلم با پریمیر به صورت دقیقه ای و پروژه ای محاسبه میشود تیزر های تبلیغاتی با آنالیز کسب و کار شما با ما آغاز میشه و طی جلسه ای سناریو ای که تیم ما برای تدوین ویدیو شما چیده اند به شما اعلام میشه سپس هزینه ادیت فیلم با پریمیر به شما اعلام و ما نسبت به بودجه شما برای ادیت فیلم با پریمیر با شما همکاری و بهترین خروجی را نسبت به بودجه که دارید به شما تحویل میدهیم که بالاترین بازدهی را به شما ارائه دهد.
تیم فیلمبرداری ما بعد از فیلم برداری از پروژه و تحویل فیلم ها به تیم تدوین طی 4 تا 5 روز کاری، پروژه شما را با کیفیت های full HD ،hd ،4k به شما تحویل میدن.

هزینه ادیت فیلم با پریمیر
مراحل تدوین و هزینه ادیت فیلم با پریمیر ؟

تولید محتوای ویدیویی با پریمیر

تولید محتوا ویدیویی امروزه یکی از موثر ترین راها برای محتوا سازی در سایت ها و شبکه ها اجتماعی است. ما میتوانیم به صورت کاملا تخصصی و برنامه ریزی شده محتوایی به شما تحویل دهیم که مخاطبان زیادی شما را دنبال کنند. محتوای ویدیویی که به شما تحویل میدهیم باید ایده قویی داشته باشد.

ایده برای تولید محتوای ویدیوی:

محتوایی خوب و کارآمد است که بتواند برای مخاطبان تاثیر گذار باشد. پس تیم ما ایده یابی کرده و بعد از ایده یابی محتوایی به شما تحویل میدهند که بسیار کار آمد و بتواند تاثیر گذار باشد. امروزه تمام کسب و کارها و سایت ها باید تولید محتوا ویدیوی انجام دهند زیرا می توانید با تولید محتوا ویدیویی کسب و کار خود را در ذهن مخاطب جای دهید 

پریمیر و پریمیر پرو چیست؟

برای ادیت و تدوین در صنعت فیلم سازی نرم افزار های گسترده ای وجود دارد که یکی از مطرح ترین نرم افزار های در این حوزه، نرم افزار قدرتمند ادوبی پریمیر است.

پریمیر در سال 2003 اولین بار از شرکت ادوبی منتشر شد و در اختیار عاام قرار گرفت پریمیر نرم فزاری برای جلوه ها ویژه تدوین فیلم های سینمای، تولید محتوای ویدیویی … با کیفیت خوب و حرفه ای از نرم افزار قدرتمند ادوبی پریمیر  استفاده می کنند تا الان بسیار از فیلم هایی هالیوودی معروف و بزرگی با نرم افزار پریمیر تدوین شده پس برای کارهای بزرگ از پریمیر استفاده میکنن.

پریمیر پرو نیز مانند پریمیر نرم افزاری کاربردی با امکاناتی بیشتر است که در نسخه مک و ویندوز در اختیار کاربران قرار گرفته است. این برنامه ی کاربردی برای ویرایش و تدوین ویدیو های آفلاین و آنلاین، ویرایش و ساخت تیزر تبلیغاتی و … در دسترس کاربران قرار گرفته است. از قابلیت های برنامه پریمیر پرو میتوان به آن اشاره کرد این است که فایل های فتوشاپ مستقیما در پریمیر پرو باز میشوند و میتوان آن ها را در فتوشاپ ویرایش کرد

تاریخچه پریمیر پرو به این صورت است که ادوب پریمیر پرو در سال  ۱۹۹۱ ابتدا برای سیستم عامل مک در اختیار کاربران قرار گرفت. البته تحت عنوان پریمیر، نام پریمیر پرو برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ برای تمامی نسخه های زیر مجموعه آن منتشر شد.

چرا هزینه ادیت فیلم با پریمیر دهیم

 

 

نرم افزار پریمیر چه قابلیت هایی دارد ؟

ما با نرم افزار پریمیر می توانیم تمام کار های که در حوزه ویرایش فیلم و تولید محتوا ویدیوی است را به بهترین حالت انجام دهیم و محتوای با کیفیت به مخاطب خود ارائه دهیم. ویدیوهایی که به وسیله این نرم افزار تولید میشود کیفیت بسیار خوبی دارند و باعث جذب و نگه داشتن مخاطب میشود، که یکی از دلایل سفارش تولید محتوا ویدئویی با پریمیر جذب مخاطب است که دیجیتال مارکتینگ سرو میتواند با تولید محتوا ویدیوی با کیفیتی که شما در رسانه ها پخش می کنید، مخاطبان شما جذب و افزایش پیدا میکند که باعث فروش بالاتر شما میشود.

نرم_افزار پریمیر چه قابلیت هایی دارد؟

زیرا پریمیر نرم افزاری قدرتمند، در حوزه ساخت فیلم، سریال، ویدیو و تیزر های تبلیغاتی است. از لحاظ قدرتی که  نرم افزار پریمیر برای تدوین ویدیو در اختیار تدوینگران قرار داده است، تدوینگر ها می توانند ویدیو های خلاقانه با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهند. امروزه به دلیل قدرت بالای نرم افزار پریمیر اکثریت سریال ها ، فیلم های هالیوودی با پریمیر تدوین میشوند.