مدیریت پیج اینستاگرام

در حال حاضر یکی از کاربردی ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان اینستاگرام است. این برنامه پرطرفدار با حضور قدرتمند و پتانسیلی که دارد باعث پدید آمدن مشاغل و کسب و کارهای بیشتری شده و رشد و پیشرفت را در کمترین زمان به کسب و کارهای مختلف هدیه کرده است. مدیریت اینستاگرام یکی از این مشاغل می باشد که باعث رونق کسب و کارها در زمینه بازاریابی، فروش و برندینگ محصولات و خدمات شرکت‌ها شده است.
مدیریت و ادمینی اینستاگرام نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. اگر به درستی مدیریت صفحه‌ اینستاگرام را انجام دهید، پس از مدت کوتاهی فروش شما چندین برابر خواهد شد و می توانید به راحتی هزینه‌های صرف شده را در مدت کوتاهی به دست آورید. به همین دلیل هم توصیه می شود تا از ادمین حرفه ای ایستاگرام برای مدیریت پیج اینستا، استفاده کنید.

فعالیت های مدیریت پیج اینستا

زمان بندی انتشار و پست و استوری در اینستاگرام

زمان انتشار هر گونه محتوای متنی و بصری در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا بهترین تایم، شب‌ها بین ساعت ۹ تا ۱۲ در نظر گرفته می شود به این دلیل که اغلب افراد پس از گذراندن یک روز پر فشار کاری، مشغول چک کردن پیج اینستاگرام خود و دیگران می‌شوند. در نتیجه زمانبندی مناسب، یکی از فاکتورهای اصلی در مدیریت اینستا می باشد. اگر زمانبندی درستی را دنبال نکنید، ممکن است از تولید محتوایی که انجام شده بازدهی کمتری را ببرید.

با اینکه می توان زمانبندی انتشار پست و استوری را به راحتی انجام داد، اما بهتر است از ادمین اینستا یا خدمات ادمینی اینستاگرام مجموعه های معتبر استفاده کنید تا موفقیت شما تضمین شده باشد. 

توجه به کیفیت محتوا

شفافیت، وضوح و کیفیت فیلم و تصویر از عواملی است که بر جذابیت پیج شما تاثیر گذار است. برای ایجاد کیفیت بهتر در تصاویر و فیلم‌ها، می‌توانید از ابزارهای مرتبط با ویرایش تصویر و ویدیو استفاده کنید. این ابزار ها می توانند برای ارائه خدمات با کیفیت بالاتر، کمک زیادی به شما بکنند. اگر به فکر داشتن یک پیچ حرفه ای هستید، باید تولید محتوا تصویری را هم به صورت حرفه ای دنبال کنید. البته اگر مدیریت پیج اینستاگرام توسط یک ادمین اینستا زیر نظر یک تیک انجام بگیرد، تولید محتوا نیز انجام خواهد شد.

 

ارتباط با کاربران پیج اینستاگرام

ادمین پاسخگویی به دایرکت و کامنت را انجام می دهد نسبت به واکنش های کاربران فعالیت می کند. پیج‌های موفق سعی می کنند تا همیشه سطح بالایی از تعامل را با کاربران خود برقرار کنند و همین امر نیز سبب می شود تا اعتماد مشتری راحتتر به دست بیاید و بتوانند از خدمات و محصولات مورد نظر استفاده کنند. مجموعه سرو به صورت تخصصی در زمینه خدمات ادمینی اینستاگرام و تولید محتوا برای اینستا فعالیت دارد. شما می توانید پیج های خود را به تیم ما واگذار کنید تا با بهترین کیفیت فعالیت های مورد نظر انجام بگیرد.

ادمین حرفه ای اینستاگرام
مدیریت و ادمینی اینستا

استفاده هشتگ و کلمات کلیدی

استفاده از هشتگ و کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان باعث بهتر دیده شدن برندتان می شود. بدین ترتیب که برند شما از سوی علاقمندان آن حیطه بخصوص مورد بازدید قرار می‌گیرد. فعالیت‌های هشتگ گذاری باعث شود که پیج شما به داخل اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند و بتوانید از این طریق کاربران زیادی را به پیج خود وارد کنید.

یک مدیر شبکه اجتماعی اینستاگرام، باید تسلط کافی به الگوریتم های اینستا داشته باشد تا بتواند با استفاده از تکنیک های هشتگ گذاری و فعالیت های تولید محتوا، مخاطبان هدف را به سمت پیج شما بکشاند.

وظایف ادمین اینستاگرام

هر مدیر پیج اینستاگرام یا ادمین پیج اینستاگرام، وظایف خاصی را بر اساس یک برنامه زمان بندی شده دنبال می کند که با استفاده از این فعالیت‌ها می تواند کسب و کار شما را توسعه داده و کاربران و مخاطبان هدف را به سمت پیج شما بیاورد. کاری که یک مدیر حرفه ای پیج اینستا انجام می دهد با استفاده از ربات‌ها و یا کمک گرفتن از افراد مبتدی قابل انجام نیست به همین دلیل توصیه می شود از خدمات ادمینی حرفه ای اینستاگرام استفاده کنید.

تقویم-محتوایی

ساخت تقویم محتوایی

ساخت تقویم محتوایی و داشتن یک استراتژی محتوا، می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. شما با تولید محتوا منظم، می توانید کاربران جدید را به سمت کسب و کار خود جذب کنید و از مزایای بسیاری بهره مند شوید.

مشاوره-رایگان

ارائه مشاوره رایگان

برای دریافت خدمات مدیریت پیج اینستاگرام، میتوانید همین حالا با کارشناسان ما در دیجیتال مارکتینگ سرو تماس حاصل کنید و در این زمینه مشاوره رایگان بگیرید.

طراحی-تم

طراحی تم اینستاگرام

ما در مجموعه سرو با کمک گرافیک دیزاینرهایی که در این مجموعه فعالیت دارند، می توانیم تم مناسب برای شبکه‌های اجتماعی شما را طراحی و اجرا کنیم تا در کنار فعالیت های ادمینی اینستاگرام، تکمیل کننده کارهای شما باشند.

آنالیز-پیج-اینستا

بررسی و آنالیز رقبا

رقابت یکی از فعالیت‌های اصلی هر پیج با پیج‌های دیگر است که باید به درستی انجام بگیرد. آنالیز و بررسی پیج رقبا و تدوین استراتژی با توجه به فعالیت‌های آنها از دیگر خدمات ما می باشد.

تدوین استراتژی اینستاگرام

قبل از شروع هرکاری باید به خوبی برای آن برنامه ریزی کنید. در صورتی که به فکر مدیریت اینستاگرام و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی هستید، باید یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید و رقبا خود را بررسی کنید. شما باید بدانید که رقبا چه اندازه فعالیت دارند و چه نوع محتوایی را تولید می کنند که عملکرد بهتری نسبت به رقیبان خود داشته باشید. اگر شما نیز به دنبال فروش قابل قبول هستید باید برای تدوین استراتژی اینستاگرام موارد زیر را دنبال کنید :

اهداف خود را شناسایی کنید

محتوای غنی و مفید تولید کنید

دنبال کنندگان پیجتان را ارتقا دهید

رقیبانتان را در اینستاگرام آنالیز کنید

مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید

حساب تجاری (business account) ایجاد کنید

برنامه منظم و دقیق در مدیریت پیجتان داشته باشید

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

بعد از طراحی استراتژی مدیریت اینستاگرام باید براساس آن محتوای متنی و بصری مفید و جذاب تولید کرد. منظور از تولید محتوا در اینستاگرام ارائه و انتقال اطلاعات مناسب در قالب متن، عکس، فیلم و… به مخاطب است. واضح است که هر چقدر محتوای متنی و بصری یک صفحه جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، تعامل دنبال کنندگان بیشتر شده و صفحه شما بیشتر دیده می‌شود. در این صورت هنگامی که یک کاربر جدید محتوای پست‌ها، تعداد لایک‌ها و کامنت‌های شما را می‌بیند، ترغیب به دنبال کردن صفحه‌تان می‌شود. استراتژی محتوایی برای هر پیج متفاوت است و ادمین اینستاگرام باید استراتژی اینستا را تدوین کند.

در نظر بگیرید که بسیاری از افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می کنند. این نشان می دهد که بسیاری از کاربران برای خرید کردن به اینستاگرام مراجعه نمی‌کنند و شما باید بتوانید کاربران هدف خود را با فراهم کردن محتوای مورد نیاز آنها و به نوعی سرگرم کردنشان با محصول و خدمات ارائه شده توسط خود آشنا کنید و در صورتی که مزیت رقابتی دارید احتمال زیاد مشتری ها شما را برای خرید انتخاب می کنند.

نکاتی برای تولید محتوا در اینستاگرام

مدیریت تبلیغات اینستاگرام

برای مدیریت تبلیغات در اینستاگرام، ابتدا هدف مخاطبان را مشخص کنید. هنگامی که بدانید مخاطبان به دنبال چه چیزی هستند، راحت‌تر می‌توانید محتوای مناسب را تولید و آن را تبلیغ کنید. با تبلیغات در اینستاگرام، آگاهی مردم از برند و محصولاتتان افزایش می‌یابد و مخاطبان زیادی پیجتان را دنبال خواهند کرد. برای داشتن تبلیغات بهتر، می توانید از افراد در دنیای واقعی استفاده کنید تا تبلیغات ویدیویی را افزایش دهید. هشتگ گذاری کنید و خلاقیت و ظرافت را در عکس‌ها و ویدیوهای تبلیغاتی خود به کار بگیرید.

البته برای تبلیغات در اینستاگرام نیز بهتر است از یک ادمین حرفه ای اینستاگرام کمک بگیرید. عموما تبلیغات و بودجه مورد نیاز برای این کار در زمان تدوین استراتژی تعیین می شود و ممکن است در طول فعالیت ویرایش هایی در آن صورت بگیرد.

ادمینی حرفه ای اینستاگرام

کارفرمایان برای جلب اعتماد مخاطبان خود به دنبال فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی هستند به همین دلیل بسیاری از کارفرمایان به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام می باشند تا پیج آنها را به درستی مدیریت کند؛ همچنین کارفرمایان معتقد اند که وجود فالوورهای واقعی می تواند در رشد کسب و کارشان موثر باشد چرا که بسیاری از مخاطبان برای استفاده از خدمات شما، به تعداد فالوورها و تعاملی که آنها با پیج شما دارند نگاه می کنند. حضور ادمین اینستاگرام برای مدیریت شبکه های اجتماعی و محتوایی که منتشر می شود می تواند به رشد بیزینس شما کمک کند.

برای داشتن تبلیغات بهتر، می توانید از افراد در دنیای واقعی استفاده کنید تا تبلیغات ویدیویی را افزایش دهید. هشتگ گذاری کنید و خلاقیت و ظرافت را در عکس‌ها و ویدیوهای تبلیغاتی خود به کار بگیرید. تمام فعالیت هایی که برای داشتن یک پیج اینستاگرام لازم است، توسط ادمین حرفه ای اینستا انجام می شود و همین موضوع نیز باعث شده تا بسیاری به دنبال خدمات ادمینی اینستا باشند.

چرا بیزینس شما به ادمین پیج اینستاگرام نیاز دارد؟

آنچه که بعد از راه اندازی یک کسب و کار ممکن است کمتر مورد توجه قرار بگیرد، استخدام ادمین اینستاگرام است. از جمله معایب نداشتن یک تیم یا ادمین پیج اینستاگرام این است که زمانی که کسب و کار شما گسترش پیدا کند، ممکن است به چندین پیج برای معرفی خدمات خود نیاز داشته باشید که نبود یک تیم یا فرد حرفه ای برای مدیریت این شبکه ها می تواند وقت گیر باشد؛ استخدام تیم یا ادمین اینستاگرام برای مدیریت پیج ها، علاوه بر اینکه می تواند در زمان شما صرفه جویی کند، این امکان را به وجود می آورد تا زمان خود را صرف استفاده از روش های مختلف برای تبلیغات و معرفی پیج خود کنید.

 

مدیریت تبلیغات اینستا

اهمیت مدیریت پیج اینستاگرام

با توجه به اینکه امروزه اکثر مردم یک صفحه شخصی در اینستاگرام دارند، فکر می کنند می توانند یک پیج کاری برای خودشان راه اندازی کنند و شروع به کسب درآمد نمایند اما باید به این نکته توجه کنید که مدیریت پیج اینستاگرام نیازمند برنامه ریزی اصولی می باشد. برای مثال، اگر شما صاحب یک پیج بیزینسی هستید، باید برای تولید محتوا در استوری یا پست، طراحی گرافیک پست ها برنامه ریزی اصولی داشته باشید چرا که وجود تمامی این موارد کنار هم و داشتن ادمینی برای مدیریت پیج اینستاگرام، منجر به موفقیت شما خواهد شد.

مزایای مدیریت اکانت اینستاگرام

مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام می تواند در کنار فعالیت‌های اصلی شما، یک سوشال سیگنال بسیار قوی در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه کاربران زیادی از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند مدیریت instagram تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار شما خواهد گذاشت.

  • ارتباط و تعامل با مشتری: شما می توانید با استفاده از ادمینی پیج اینستاگرام، تعامل بیشتری با کاربران خود داشته باشید.
  • جذب مشتری بیشتر: اینستاگرام یک محیط عالی برای ایجاد ارتباط با دنبال کنندگان و جلب اعتماد آنهاست. اگر بتوانید اعتماد مشتریان خود را بدست آورید، قطعا مشتریان بیشتری را جذب می کنید.
  • کسب تجربه در جهت توسعه کسب و کار خود: ممکن است با افراد زیادی آشنا شوید و ایده‌ها و استعدادهای متنوعی را بیابید که با نقد و بررسی آنها می توانید تجربه خوبی کسب کنید و در جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار خود قدم بردارید.
تعرفه مدیریت اینستاگرام

تعرفه مدیریت اینستاگرام

ممکن است شما ندانید که برای چه بخش‌هایی باید هزینه مدیریت اینستاگرام را بپردازید. در شرکت سرو، خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی با هزینه مقرون به صرفه ای انجام می شود. اما هر شرکتی با توجه به فعالیت‌ها و خدمات خود، هزینه متفاوتی را برای مدیریت صفحه اینستاگرام دریافت می کند.

معیار های تعیین هزینه ادمین اینستاگرام

اگر بخواهیم کیفیت کار ادمین اینستاگرام را بسنجیم و از تعرفه مدیریت اینستاگرام آگاهی درست به دست بیاوریم، می توانیم نکات زیر را در نظر بگیریم :

  • ارتقا فالوورها
  • مدیریت تبلیغات
  • تولید محتوای متنی مفید
  • تولید محتوای بصری جذاب
  • پاسخگویی سریع به مشتریان

مواردی که در بالا ذکر کردیم باید توسط یک ادمین پیج اینستاگرام بهبود پیدا کند تا بتوان از روش‌های مختلف، کاربران را به سمت پیج کشاند و آنها را به خریدار تبدیل کرد. مهم ترین نکته درباره هزینه مدیریت پیج اینستاگرام این است که باید مراقب باشید گول قیمت‌های پایین را نخورید. در حقیقت تولید محتوای پیج اینستاگرام نیازمند یک تیم حرفه ای با نفرات متخصص است و نمی تواند ارزان قیمت باشد. مگر آنکه کیفیت محتوا و سطح کار را پایین آورده و عملا به سمت نابودی پیجتان پیش بروید.

استخدام ادمین اینستا بهتر است یا دریافت خدمات ادمینی؟

این سوال برای بسیاری از صاحبان کسب و کارها به وجود می آید که بهتر است استخدام ادمین اینستاگرام را انجام دهیم، یا از خدمات ادمین اینستاگرام شرکت ها استفاده کنیم؟ در جواب باید در نظر داشته باشید که برای مدیریت پیج اینستاگرام، نیاز است تا یک تیم شامل تولید کننده محتوا تصویری، تولید کننده محتوای متنی، تدوینگر و ادمین به صورت هماهنگ برای ادمینی پیج اینستاگرام فعالیت داشته باشند. با توجه به این نکته احتمالا یک نفر نمی تواند به عنوان ادمین، تمام این فعالیت ها را انجام دهد، اما یک تیم به خوبی می توانند این پروسه را تکمیل کنند.

همچنین در صورتی که فردی به تمام این موارد آشنایی داشته باشید، باید به تخصص این فرد شک کنید! هر کدام از فعالیت های ذکر شده یک تخصص به شمار می روند و اینکه یک نفر به تمام این کارها تسلط داشته باشد احتمالا دروغی بیش نیست (مگر با کیفیت بسیار پایین). البته در صورتی که ترجیح می دهید فعالیت های پیج شما به صورت معمولی و نه حرفه ای، انجام بگیرد، ممکن است بتوانید با ادمین هایی که تمام این فرایند را برای شما انجام می دهند همکاری کنید. احتمالا بازدهی این روش، آنطور که مورد انتظار شما است، خوب نباشد و با شکست رو به رو شوید. فراموش نکنید که رقابت در اینستاگرام افزایش پیدا کرده و شما باید بالاترین کیفیت را در میان رقبای خود داشته باشید.

تبلیغات برای پیج اینستاگرام

یکی از مهمترین رکن های مدیریت اینستاگرام، آنالیز و بررسی های دقیق در مورد کاربران می باشد. این کار باعث می شود تا بتوانید پرسونای مشتری را تشخیص دهید شناخت بهتری از کاربران خود به دست آورید. در صورتی که شناخت درست از کاربر پیدا کنید، می توانید محیط های مناسبی را برای تبلیغات در نظر بگیرید. تبلیغات هدفمند برای اینستاگرام کمک می کند تا دقیقا کاربرانی که به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند را پیدا کنید و در نیاز های آنها را برطرف کنید.

تامین امنیت پیج اینستاگرام

یکی از موضوعاتی که بسیاری از کاربران اینستاگرام با آن درگیر هستند، امنیت پیج اینستاگرام است. احتمالا در بسیاری از پیج ها مشاهده کرده اید که “تامین امنیت اینستاگرام توسط …”؛ نرم افزار اینستاگرام به خودی خود دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و ممکن است با برخی از روش ها بتوان به آن نفوذ کرد. اما برای اینکه جلوی هرگونه نفوذی گرفته شود، می توانید نکاتی که در مورد امنیت پیج اینستا، توسط این کمپانی ارائه شده را در نظر داشته باشید. ادمین های اینستا مجموعه سرو، قبل از شروع هر کاری، فعالیت های مورد نیاز برای تامین امنیت پیج اینستاگرام شما را انجام میدهند و بعد از آن مراحل را تکمیل می کنند.

نمونه کارهای شبکه های اجتماعی سرو

نمونه کارهای مدیریت اینستاگرام

می توانید تعدادی از نمونه کارهای مدیریت اینستاگرام شرکت سرو را که برای مشتریان این مجموعه انجام شده مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که برای مدیریت پیج اینستاگرام، تجربه، یکی از موارد بسیار مهم می باشد که باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها مقبولیت بالایی به دست بیاورند. قیمت مدیریت پیج اینستاگرام هم گاها با توجه به سابقه ادمین در نظر گرفته می شود.

برای بررسی همه نمونه کارهای مدیریت اینستاگرام، به بخش نمونه کارهای سایت مراجعه کنید و سپس دسته بندی پیج اینستاگرام را انتخاب کنید.

مدیریت پیج صابرخان

ادمینی پیج صابرخان

پیج اینستاگرام کیش ماساژور

ادمینی پیج کیش ماساژور

پیج اینستاگرام آیوا

مدیریت پیج آیوا

پلن های مدیریت پیج اینستاگرام سرو

فعالیتپلن تصویریپلن ویدئوییپلن حرفه ای
جدول زمانبندیدارددارددارد
انتشار پستدارددارددارد
کپشن نویسیدارددارددارد
ارائه پیج های تبلیغاتیدارددارددارد
دایرکت مارکتینگندارددارددارد
بازاریابی و فروشندارددارددارد
گزارش کار ماهانهندارددارددارد
استوری303060
پست تصویریداردنداردندارد
پست ویدئوییندارد12 دقیقه16 دقیقه
موشن گرافیکنداردندارد2 عدد
پادکستنداردندارد2 عدد

سوالات متداول ادمینی پیج اینستاگرام

در صورتی که از خدمات حرفه ای ادمینی اینستاگرام سرو استفاده کنید در مدت زمان 2 الی 6 ماه فروش از طریق اینستاگرام را تجربه خواهید کرد.

تعرفه و هزینه مدیریت پیج اینستاگرام برای پیج های تازه تاسیس بسیار پایین است و زمانی که فعالیت پیج بیشتر شود این هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

با کارشناسان ما تماس بگیرید و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید تا تیم اختصاصی تولید محتوا و ادمین اینستاگرام به کسب و کار شما اختصاص پیدا کند.

به صورت کلی تمام فرایند های تولید محتوا، استراتژی اینستاگرام، جواب دادن به کامنت ها، دایرکت ها و ... در حوزه مدیریت اینستاگرام قرار میگیرند.

در صورتی که با شرکت کار کنید، تمام فعالیت های تولید محتوا تصویری، تدوین، محتوای متنی، ادمینی اینستا را با کیفیت بالایی دریافت خواهید کرد.

تدوین استراتژی محتوا، پاسخگویی به دایرکت و کامنت، انتشار پست و استوری، هشتگ گذاری، تبلیغات و … از وظایف ادمین اینستا می باشد.