مدیریت اینستاگرام چیست؟

در حال حاضر یکی از کاربردی ترین شبکه های اجتماعی در جهان اینستاگرام است. این برنامه پرطرفدار با حضور قدرتمند و پتانسیلی که دارد باعث پدید آمدن مشاغل و کسب و کارهای بیشتری شده و رشد و پیشرفت را در کمترین زمان به کسب و کارهای مختلف هدیه کرده است. مدیریت اینستاگرام یکی از این مشاغل می باشد که باعث رونق کسب و کارها در زمینه بازاریابی، فروش و برندینگ محصولات و خدمات شرکت ها می باشد.
مدیریت اینستاگرام نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. اگر به درستی مدیریت صفحه‌ اینستاگرام را انجام دهید، پس از مدت کوتاهی فروش شما چندین برابر خواهد شد و می توانید به راحتی هزینه های صرف شده را در مدت کوتاهی به دست آورید.

مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام چیست؟

در حال حاضر یکی از کاربردی ترین شبکه های اجتماعی در جهان اینستاگرام است. این برنامه پرطرفدار با حضور قدرتمند و پتانسیلی که دارد باعث پدید آمدن مشاغل و کسب و کارهای بیشتری شده و رشد و پیشرفت را در کمترین زمان به کسب و کارهای مختلف هدیه کرده است. مدیریت اینستاگرام یکی از این مشاغل می باشد که باعث رونق کسب و کارها در زمینه بازاریابی، فروش و برندینگ محصولات و خدمات شرکت ها می باشد.
مدیریت اینستاگرام نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. اگر به درستی مدیریت صفحه‌ اینستاگرام را انجام دهید، پس از مدت کوتاهی فروش شما چندین برابر خواهد شد و می توانید به راحتی هزینه های صرف شده را در مدت کوتاهی به دست آورید.

مدیریت اینستاگرام

مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

زمان انتشار هر گونه محتوای متنی و بصری در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا بهترین تایم، شب‌ها بین ساعت ۹ تا ۱۲ در نظر گرفته می شود به این دلیل که اغلب افراد پس از گذراندن یک روز پر فشار کاری، مشغول چک کردن پیج اینستاگرام خود و دیگران می‌شوند. در نتیجه زمانبندی مناسب، یکی از فاکتور های اصلی برای بهتر معرفی شدن برندتان است. اگر زمانبندی درستی را دنبال نکنید، ممکن است از تولید محتوایی که انجام شده بازدهی کمتری را ببرید.

مدیریت زمانبندی انتشار در اینستاگرام
کیفیت محتوا در مدیریت اینستا

شفافیت، وضوح و کیفیت فیلم و تصویر از عواملی است که بر جذابیت پیج شما تاثیر گذار است. برای ایجاد کیفیت بهتر در تصاویر و فیلم‌ها، می‌توانید از ابزارهای مرتبط با ویرایش تصویر و ویدیو استفاده کنید. این ابزار ها می توانند برای ارائه خدمات با کیفیت بالاتر، کمک زیادی به شما بکنند. اگر به فکر داشتن یک پیچ حرفه ای هستید، باید تولید محتوا تصویری را هم به صورت حرفه ای دنبال کنید.

کیفیت محتوا در مدیریت اینستا

سعی کنید با کاربران و مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده، پاسخگو کامنت‌ها و لایک‌های آنها باشید و نسبت به واکنش مخاطبان، بی‌تفاوت عمل نکنید. پیج های موفق سعی می کنند تا همیشه سطح بالایی از تعامل را با کاربران خود برقرار کنند و همین امر نیز سبب می شود تا اعتماد مشتری راحتتر به دست بیاید و بتوانند از خدمات و محصولات مورد نظر استفاده کنند.

ادمینی پیج اینستاگرام
خدمات تولید محتوا و مدیریت اینستا

استفاده از هشتگ و کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان باعث بهتر دیده شدن برندتان می شود. بدین ترتیب که برند شما از سوی علاقمندان آن حیطه بخصوص مورد بازدید قرار می‌گیرد. فعالیت های هشتگ گذاری می کند باعث شود که پیج شما به داخل اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند و بتوانید از این طریق کاربران زیادی را به پیج خود وارد کنید.

خدمات تولید محتوا و مدیریت اینستا

وظیفه مدیر پیج اینستاگرام

خدمات شبکه های اجتماعی

ساخت تقویم محتوایی

ساخت تقویم محتوایی و داشتن یک استراتژی محتوا، می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. شما با تولید محتوا منظم، کاربران جدید را به سمت کسب و کار خود بکشانید و از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد.

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام

ارائه مشاوره رایگان

برای دریافت خدمات مدیریت پیج اینستاگرام، میتوانید همین حالا با کارشناسان ما در دیجیتال مارکتینگ سرو تماس حاصل کنید و در این زمینه مشاوره رایگان بگیرید.

طراحی تم اینستاگرام

طراحی تم اینستاگرام

ما در مجموعه سرو با کمک گرافیک دیزاینر هایی که در این مجموعه فعالیت دارند، می توانیم تم مناسب برای شبکه های اجتماعی شما را طراحی و اجرا کنیم.

بررسی و آنالیز رقبا در مدیریت اینستا

بررسی و آنالیز رقبا

رقابت یکی از فعالیت های اصلی هر پیج با پیج های دیگر است که باید به درستی انجام بگیرد. آنالیز و بررسی پیج رقبا و تدوین استراتژی با توجه به فعالیت های آنها از دیگر خدمات ما می باشد.

مراحل مدیریت پیج اینستاگرام

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام
در بحث مدیریت اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟

تدوین استراتژی اینستاگرام

قبل از شروع هرکاری باید به خوبی برای آن برنامه ریزی کنید. در صورتی که به فکر مدیریت اینستاگرام و یا دیگر شبکه های اجتماعی هستید هم باید یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید و رقبا خود را بررسی کنید. شما باید بدانید که رقبا چه قدر فعالیت دارند و چه نوع محتوایی را تولید می کنند که عملکرد بهتری نسبت به رقیبان خود داشته باشید. اگر شما نیز به دنبال فروش قابل قبول هستید باید برای تدوین استراتژی اینستاگرام موارد زیر را دنبال کنید :

 • اهداف خود را شناسایی کنید
 • محتوای غنی و مفید تولید کنید
 • دنبال کنندگان پیجتان را ارتقا دهید
 • رقیبانتان را در اینستاگرام آنالیز کنید
 • مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید
 • حساب تجاری (business account) ایجاد کنید
 • برنامه منظم و دقیق در مدیریت پیجتان داشته باشید

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

بعد از طراحی استراتژی مدیریت اینستاگرام باید براساس آن محتوای متنی و بصری مفید و جذاب تولید کرد. منظور از تولید محتوا در اینستاگرام ارائه و انتقال اطلاعات مناسب در قالب متن، عکس، فیلم و… به مخاطب است. واضح است که هر چقدر محتوای متنی و بصری  یک صفحه جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، تعامل دنبال کنندگان بیشتر شده و صفحه شما بیشتر دیده می‌شود. در این صورت هنگامی که یک کاربر جدید محتوای پست‌ها، تعداد لایک‌ها و کامنت‌های شما را می‌بیند، ترغیب به دنبال کردن صفحه‌تان می‌شود.

در نظر بگیرید که بسیاری از افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند. این نشان می دهد که بسیاری از کاربران برای خرید کردن به اینستاگرام مراجعه نمی کنند و شما باید بتوانید کاربران هدف خود را با فراهم کردن محتوای مورد نیاز آنها و به نوعی سرگرم کردنشان با محصول و خدمات ارائه شده توسط خود آشنا کنید و در صورتی که مزیت رقابتی دارید احتمال زیاد مشتری ها شما را برای خرید انتخاب می کنند.

نکاتی برای تولید محتوا در اینستاگرام

 • حتما از هشتگ ها استفاده کنید
 • کپشن مناسب و مفیدی بنویسید
 • ارتباط خود را با مشتریانتان حفظ کنید
 • زمان مناسبی را برای انتشار در نظر بگیرید
 • از تولید محتوا ویدیویی، صوتی، تصویری و متنی بهره ببرید

زمان بندی انتشار پست و استوری instagram

یکی از عوامل موفقیت در مدیریت پیج اینستاگرام، انتشار منظم پست ها و استوری ها می باشد. این کار مزایای بسیاری را ارائه می‌دهد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 • باعث صرفه جویی در وقت می شود.
 • موجب تعامل بیشتر با دنبال کنندگان پیجتان می شود.
 • میتوانید مدیریت چندین حساب را برعهده داشته باشید.
 • به کمک نرم افزارهای زمان بندی پست در اینستاگرام میتوانید پیج خود را بهتر مدیریت کنید.

مدیریت تبلیغات اینستاگرام

برای مدیریت تبلیغات در اینستاگرام، ابتدا هدف مخاطبان را مشخص کنید. هنگامی که بدانید مخاطبان به دنبال چه چیزی هستند، راحت‌تر می‌توانید محتوای مناسب را تولید و آن را تبلیغ کنید. با تبلیغات در اینستاگرام، آگاهی مردم از برند و محصولاتتان افزایش می‌یابد و مخاطبان زیادی پیجتان را دنبال خواهند کرد.

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

برای داشتن تبلیغات بهتر، می توانید از افراد در دنیای واقعی استفاده کنید، تبلیغات ویدیویی را افزایش دهید، هشتگ گذاری کنید و خلاقیت و ظرافت را در عکس ها و ویدیوهای تبلیغاتی خود به کار بگیرید.

مزایای مدیریت اکانت اینستاگرام

مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام می تواند در کنار فعالیت های اصلی شما، یک سوشال سیگنال بسیار قوی در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه کاربران زیادی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند مدیریت instagram تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار شما خواهد گذاشت.

 • ارتباط و تعامل با مشتری: شما می توانید با استفاده از این شبکه اجتماعی تعامل بیشتری با کاربران خود داشته باشید.
 • جذب مشتری بیشتر: اینستاگرام یک محیط عالی برای ایجاد ارتباط با دنبال کنندگان و جلب اعتماد آنهاست. اگر بتوانید اعتماد مشتریان خود را بدست آورید، قطعا مشتریان بیشتری را جذب می کنید.
 • کسب تجربه در جهت توسعه کسب و کار خود: ممکن است با افراد زیادی آشنا شوید و ایده ها و استعدادهای متنوعی را بیابید که با نقد و بررسی آنها می توانید تجربه خوبی کسب کنید و در جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار خود قدم بردارید.

تعرفه مدیریت اینستاگرام

ممکن است شما ندانید که برای چه بخش هایی باید هزینه مدیریت اینستاگرام را بپردازید. در شرکت سرو، خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی با هزینه مقرون به صرفه ای انجام می شود. اما هر شرکتی با توجه به فعالیت ها و خدمات خود، هزینه متفاوتی را برای مدیریت صفحه اینستاگرام  دریافت می کند.

عواملی که بر هزینه مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام موثر است:

اگر بخواهیم کیفیت کار ادمین اینستاگرام را بسنجیم و از تعرفه مدیریت اینستاگرام آگاهی درست به دست بیاوریم می توانیم  نکات زیر را در نظر بگیریم:

 • ارتقا فالوورها
 • مدیریت تبلیغات
 • تولید محتوای متنی مفید
 • تولید محتوای بصری جذاب
 • پاسخگویی سریع به مشتریان

مواردی که در بالا ذکر کردیم باید توسط یک ادمین اینستاگرام بهبود پیدا کند تا بتوان از روش های مختلف کاربران را به سمت پیج کشاند و آنها را به خریدار تبدیل کرد.

مهم ترین نکته درباره هزینه مدیریت پیج اینستاگرام این است که باید مراقب باشید گول قیمت های پایین را نخورید. در حقیقت تولید محتوای پیج اینستاگرام نیازمند یک تیم حرفه ای با نفرات متخصص است و نمی تواند ارزان قیمت باشد. مگر آنکه کیفیت محتوا و سطح کار را پایین آورده و عملا به سمت نابودی پیجتان پیش بروید.

نمونه کارهای مدیریت اینستاگرام

می توانید تعدادی از نمونه کارهای مدیریت اینستاگرام شرکت سرو را که برای مشتریان این مجموعه انجام شده مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که برای مدیریت پیچ اینستاگرام، تجربه یکی از موارد بسیار مهم می باشد که باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها مقبولیت بالایی به دست بیاورند. قیمت مدیریت پیج اینستاگرام هم گاها با توجه به سابقه ادمین در نظر گرفته می شود.

فهرست