خدمات تدوین ویدیو

خدمات تدوین ویدیو از مهم ترین کسب و کار ها شناخته می شوند چرا که با پیشرفت فضای مجازی امروزه تولید محتوای ویدیویی رونق بسیاری گرفته و اکثر مردم برای پیشرفت کسب و کار خود از آن استفاده میکنند. 

افرادی که به دنبال تولید محتوای ویدیویی هستند، به دنبال تیمی هستند که مسلط به ویرایش با پریمیر و سایر نرم افزار های خدمات تدوین ویدیو باشند.

تولید محتوای ویدیویی یکی از اصلی ترین راه های دیده شدن است  و برای این ویدیو ها نیاز دارید که خدمات تدوین ویدیو خود را  تیمی انجام بده که در تدوین ویدئو حرفه ای هستند شما میتوانید با متخصصین ما در تماس باشید.

خدمات تدوین ویدیو

تدوین ویدیو چیست؟

شما برای دیده شدن حداکثری، اثری که خلق کردید نیاز دارید که در آن اثر تغییراتی به وجود بیاورید که یک ویدیو حرفه ای داشته باشد و متخصصان در این راه ویدیو بدون ادیت شمارو آنالیز کرده و بهترین خروجی به شما تحویل می دهند که میشود این عمل را تدوین ویدیو نام برد. امروزه برای ادیت و تدوین ویدیو نرم افزار های فراوانی وجود دارد که این عمل را انجام میدهند.

آیا خدمات تدوین ویدیو تقاضا دارد؟

در هر ثانیه حدود 400 ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود. این تعداد بسیار زیاد است و با رشد تقاضا برای ویدیوها به سرعت افزایش خواهد یافت. اگر ویدیویی با کیفیت پایین با ابعاد ضعیف را در YouTube یا سایر پلتفرم‌های پخش ویدیو آپلود کنید، ویدیوی شما در سرزمین هیچکس قرار نخواهد گرفت. بنابراین، به دنبال شرکتی خوب بگردید که بتواند خدمات تدوین شمارو به بهترین صورت انجام دهد و شما را در دنیای رقابتی ویدیویی پایدار نگه دارد.

نرم افزار های تدوین ویدیو چیست؟

 

ادوبی پریمیر پرو

تدوین ویدیو چیست

ادوبی پریمیر نرم افزاری برای خدمات تدوین ویدیو است. سال 1991 بود که ادوبی پریمیر به بازار جهانی عرضه شد که در سال 2003 نسخه پرو آن وارد بازار شد که صنعت تدوین ویدیو متحول شد و از نرم افزار پریمیر پرو میشود در تمام حوزه های تدوین ویدیو استفاده کرد.

ادوبی افتر افکت

از نرم افزار ادوبی افترافکت بیشتر در متحرک سازی، تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی، تیراژ فیلم ها و… استفاده میشود.
ناگفته نماند پرهزینه ترین فیلم های هالیوودی معروف با افترافکت تدوین شدن که میتواند این نرم افزاری که خدمات تدوین ویدیو انجام میدهد را از دیگر نرم افزار ها متمایز کند. در سال 1993 بود که این نرم افزار توسط علم وهنر آمریکا عرضه شد و یک سال بعد این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی خریداری شد و از سال 1994 این نرم افزار توسط کمپانی ادوبی با نام ادوبی افتر افکت 3 وارد بازار شد.

فاینال کات پرو

نرم افزار فاینال کات پرو توسط کمپانی معروف اپل رونمایی شد و به عنوان خانواده pro apps انتشار یافت. فروش این نرم افزار در سال 2011 در فروشگاه های اپل منتشر شد.

داوینچی ریزالو

داوینچی ریزالو: یکی از قدرتمندترین و بهترین نرم افزارهای اصلاح رنگ و تدوین ویدیو است. نرم افزار داوینچی ریزالو محصولی از کمپانی blackmagic است که در تعداد زیادی از فیلم های هالیوودی از آن استفاده شده است.بیشترین خدمات این محصول برای اصلاح رنگ است که در اختیار شما قرار میدهد و به دلیل این امر است که  نرم افزار داوینچی ریزالو از دیگر نر افزار های متمایز می شود.

 چرا تدوین ویدیو حرفه ای بزنیم؟

  • چون نرخ کلیک بر روی ویدیو شمار بالا میبره. 
  • باعث میشه مخاطب تمرکزش بیشتر روی ویدیو باشد.
  • با موزیک که روی ویدیو قرار میگیرد باعث جذب مخاطب می شود.
  • میتوانید با زیر نویس ویدیو هایتان را به زبان های دیگر هم در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها قرار دهید.