طراحی سایت فروشگاهی

ضرب المثلی وجود دارد که مستقیما به طراحی سایت فروشگاهی اشاره میکند، می گوید اگر آنلاین نیستید، وجود ندارید. ضرب المثلی که هر روز با تسلط بازار آنلاین بر دنیای خرید مرتبط تر می شود. برای خرده فروشان، این باید به این صورت تفسیر شود: اگر در حال حاضر یک وب سایت تجارت الکترونیک ندارید، ممکن است از رسیدن به اهداف درآمدی و دستیابی به پتانسیل کامل خود جلوگیری کنید. تیم سرو آماده خدمت رسانی به شما در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ می باشد برای کسب اطلاع از تعرفه های طراحی سایت و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ با کارشناسان و طراحان سایت سرو می توانید در ارتباط باشید.

طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی​

امروزه برای راه اندازی کسب و کار پیش از هرچیزی باید به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی برای آن باشیم چرا که باعث افزایش اعتبار و افزایش مشتری خواهد شد البته علاوه بر این موضوع به مدیریت فروشگاه خود شما نیز کمک فراوانی خواهد کرد و به شما یادآور میشود که موجودی محصول شما در حال اتمام است یا به اتمام رسیده است.

لیست قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی پایه

 • سرعت سایت خوب
 • قابلیت سفارش سازی خوب
 • بدون مشاوره کسب و کار
 • زمان تحویل 5 روز
 • پشتیبانی ۳ ماهه
 • پرداخت در ۲ قسط

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

 • سرعت سایت خیلی خوب
 • قابلیت سفارش سازی خیلی خوب
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
 • زمان تحویل ۱۰ روز
 • پشتیبانی ۶ ماهه
 • پرداخت در ۳ قسط

طراحی سایت VIP

 • سرعت سایت عالی
 • قابلیت سفارش سازی عالی
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
 • زمان تحویل ۱۵ روز
 • پشتیبانی ۱ ساله
 • پرداخت در ۳ قسط

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

با گذشت زمان و پیشرفت اینترنت بسیاری از افراد حتی خود شما برای یافتن نیازهای اولیه خود در ابتدا با سرچ کردن در اینترنت به دنبال نزدیک ترین فروشگاه برای خود میگردید از این رو طراحی سایت فروشگاهی به شناخته شدن منطقه ای شما کمک خواهد کرد. جذب مشتریان اطراف شما بسیار مهم است شما با خدمات لوکال سئو روی وب سایت خودتان می توانید تمامی اطرافیان خود را به مخاطبان خود تبدیل کنید. همچنین اگر شما به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان میباشید شرکت سرو آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت برای طراحی سایت فروشگاهی مورد نظر شما میباشد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی
مزایای طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های فروشگاه اینترنتی

یکی از دلایل ضرورت طراحی سایت فروشگاهی استفاده از آن در شرایط خاص میباشد. با طراحی سایت حرفه ای شما میتوانید در شرایط خاص مانند بیماری کووید-19 نیز از طریق سایت خود به فروش برسید و نیاز مشتریان خود را بر طرف کنید. افرادی که در زمان کرونا سایت فروشگاهی داشتند به کسب و کار خود ادامه دادند در صورتی که بسیاری از افراد در بیکاری مطلق به سر میبردند و کسب و کار خودشان را حتی از دست دادند یا ضرر های جبران ناپذیری به آنها زده شد، افرادی که از قبل سایت فروشگاهی خودشان را داشتند در این زمان به کسب و کار خود ادامه دادند و از طریق سایت خود کسب درآمد کردند.

کاهش هزینه با طراحی سایت فروشگاهی

بسیاری از افراد زمان اهمیت بسیار بالایی دارد و به دلیل ترافیک در سطح شهر و مشغله کاری فراوان قادر به خرید حضوری برای رفع نیاز های خود نمی باشند و خرید آنلاین را به ماندن در ترافیک سرسام آور شهر خود ترجیح میدهند. تعداد این افراد بسیار است و با پیشرفت اینترنت هروز به این تعداد اضافه میشود. قطعا شما نمی خواهید به این دلیل بسیاری از افراد را از دست بدهید پس همین امروز به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود باشید.

کاهش هزینه با طراحی سایت فروشگاهی

چگونه یک سایت فروشگاهی موفق داشته باشیم؟

پیش از هر چیزی باید بدانید طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی موجب افزایش درآمد و اعتبار شما نخواهد شد. یکی از موضوعات بسیار مهم این است که در بارگذاری محصولات خود در سایت به شدت دقت کنید و تمامی مشخصات محصول خود را مانند ابعاد، رنگ، سایز و غیره به طور دقیق وارد نمایید. نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشیم بهینه سازی موتور های جستجو  سئو سایت می باشد. شما بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی خود نیاز به دیده شدن دارید و برای دیده شدن نیاز به سئو رعایت اصول سایت برای گوگل و سایر موتور های جستجو اهمیت بسیار بالایی دارد.

طراحی سایت فروشگاهی واکنش گرا

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

یکی دیگر از فاکتور های مهم در طراحی سایت فروشگاهی واکنش گرا بودن سایت یا همان ریسپانسیو می باشد. حال میخواهیم توضیح دهیم ریسپانسیو یعنی چه؟ ریسپانسیو بودن سایت به این معناست که سایت شما در گوشی ، لپ تاب، تبلت و… به درستی نمایش داده شود چرا که تمامی مشتریان شما امکان دسترسی و خرید از سایت شما را داشته باشند. امروزه بیش از ۷۰ درصد جستجو ها توسط موبایل انجام می شود و تمامی افراد امکان دسترسی به کامپیوتر را ندارند پس برای حفظ مشتریان خود و جذب مشتریان جدید سایت شما باید ریسپانسیو باشد.
علاوه بر حفظ مشتریان سایت شما از نظر سئو و تائيد توسط گوگل نیاز به ریسپانسیو بودن دارد پس در طراحی سایت فروشگاهی خود به این موضوع توجه داشته باشید.

بله تمامی سایت های طراحی شده توسط شرکت سرو سئو محور میباشد.

در صورت دیده نشدن طراحی سایت کمکی به کسب و کار شما نخواهد کرد به همین دلیل سئو سایت امری واجب در طراحی سایت فروشگاهی میباشد.

بله تمامی خدمات درگاه پرداخت و اینماد برای فروشگاه اینترنتی شما توسط شرکت سرو انجام میشود