طراحی بنر

برای تبلیغات کسب و کارتان راه های متعددی وجود دارد که بسیاری از آنها وابسته به طراحی بنر هستند. هدف از تبلیغات و استفاده از ابزارهای متعدد، معرفی بیزینس خود به مخاطبان بیشتر است تا بدین وسیله افراد زیادی را برای استفاده از خدمات یا محصولات خود جذب کنید. یکی از روش های تبلیغات، سفارش طراحی بنر می‌باشد. بنر ها را می توانید در بخش های مختلف از زندگی مانند بیلبورد های شهر، شبکه های اجتماعی و محیط های دیگر مشاهده کنید. اهمیت بالا بنر، باعث شده تا سفارش ساخت بنر در مجموعه سرو انجام بگیرد. شما می توانید طراحی انواع بنر را به مجموعه ما بسپارید تا با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب این کار را برای شما انجام دهیم.

بنر تبلیغاتی چیست؟

امروزه بسیاری از کسب و کارها برای انتقال پیام تبلیغاتی از بنر استفاده می کنند که در بردارنده تصاویر و متن های متناسب با هر تبلیغاتی می باشد. بنرهای تبلیغاتی به دو صورت قابل نمایش هستند، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات محیطی. بنرهای تبلیغاتی یا تبلیغات بنری همانطور که از نام آنها پیداست، نوعی تبلیغ آنلاین هستند که از طریق بنر ارائه داده می شوند.
مهمترین نکته برای افزایش جذابیت بصری بنر تبلیغاتی، این است که محتوای تبلیغاتی شما به صورت هوشمندانه قرار داده شود تا جذب حداکثری داشته باشد. در نظر داشتن تمامی این نکات ساده هستند، اما ترکیب آنها به مهارت خاصی نیاز دارد؛ به همین دلیل بهتر است سفارش طراحی بنر خود را به متخصصان این کار واگذار کنید.

سفارش طراحی بنر
سفارش ساخت بنر

طراحی بنر تبلیغاتی حرفه ای

هنگام جستجو در سایت های مختلف، تبلیغات متعددی که در سایت ها مشاهده می کنیم، نوعی بنر تبلیغاتی می باشند. طراحی بنرهای تبلیغاتی که بر پایه عکس و تولید محتوا تصویری می باشد، از اهمیت بالاتری برخوردار است. هدف از سفارش طراحی بنرهای تبلیغاتی، کمک به بالا بردن جایگاه بیزینس مورد نظر و یا هدایت بازدیدکنندگان به سایت مورد نظر می باشد. تاثیر طراحی بنر تبلیغاتی حرفه ای، در جلب توجه کاربران در فضای مجازی کاربرد دارد چرا که تولید محتوای تصویری با طراحی و ساخت بنر ثابت یا با استفاده از بنرهای موشن گرافیک در فضای مجازی، از اهمیت بالایی در انتقال مفاهیم برخوردار است.

طراحی بنر سایت

یکی از روش های تبلیغات، طراحی بنر سایت است که به دو صورت ثابت و متحرک وجود دارد. خدمات طراحی بنر سایت زیر نظر گرافیست های حرفه ای در مجموعه سرو انجام می‌گیرد. بنر سایت نوعی ابزار تبلیغاتی می باشد که برای انتقال پیام مورد استفاده قرار گرفته و در این روش از تصاویر و متن برای افزایش بازدهی استفاده می شود. در طراحی بنر وب سایت می توانید از تصاویر و متون مرتبط با کسب و کارتان استفاده کنید. 

با توجه به اینکه اکثر مردم برای انجام کارهای خود از خدمات آنلاین استفاده می کنند، به همین دلیل امروزه از وب سایت ها برای تبلیغات استفاده می شود و قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سایت های پر بازدید منجر شده تا بازدید از سایت شما افزایش یابد. برای سفارش طراحی بنر سایت، می توانید کار خود را به طراحان حرفه ای یا شرکت هایی که خدمات تبلیغاتی انجام می دهند بسپارید. این بنرها بعد از طراحی در سایت مقصد قرار می‌  گیرند تا خدمات شما را به صورت پررنگ تر به کاربران نمایش دهند. با استفاده از طراحی بنر سایت، می توانید کاربران را از خدمات، فروش ویژه و اخبار مهم سایت مطلع سازید.

طراحی بنر مغازه

وقتی صاحب یک مغازه باشید، باید از روش های تبلیغات مختلف برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده کنید. امروزه صاحبان بیزینس های زیادی برای تبلیغات خود از افرادی برای مدیریت شبکه های اجتماعی استفاده می کنند اما یکی دیگر از روش های تبلیغات، سفارش طراحی بنر مغازه می باشد. اگر در طراحی بنر مغازه اصول و استانداردهای لازم را رعایت کنید، می توانید نگاه بینندگان زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. قیمت طراحی بنر مغازه به عوامل متعددی بستگی دارد که طراحان باید از این اصول اطلاعات کافی داشته باشند؛ همچنین توجه به فرمت فایل ها، کم بودن حجم فایل تبلیغاتی، استفاده از رنگ ها و تصاویر مناسب و … از جمله عواملی است که در طراحی بنر مغازه باید در نظر گرفته شود.

سفارش ساخت بنر تبلیغاتی

طراحی بنر اینستاگرام

یکی از روش های موثر و کم هزینه در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی، بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام است که از جمله بهترین روش ها برای تبلیغات در اینستاگرام و کسب درآمد، ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام می باشد. برای ساخت بنر اینستاگرام، ابتدا باید بدانید که هدف شما از ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام چیست و این بنر قرار است چه مفهومی را به مخاطبان ارائه دهد، در مرحله بعدی باید از طراحان حرفه ای برای ساخت بنر تبلیغاتی کمک بگیرید تا آنها برای طراحی بنر اینستاگرام، اصول و استانداردهای مختلفی را مورد بررسی قرار دهند. انتخاب درست متن بنر تبلیغاتی اینستاگرام، می تواند به موفقیت و جذب بیشتر مخاطبان، کمک کننده باشد.

شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید از روش های متفاوت تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید که یکی از این راه ها استفاده از بنر استوری اینستاگرام و طراحی پست های تبلیغاتی می باشد که متناسب با کسب و کارتان می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که مشاهده نمونه بنر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند به انتخاب بهترین طرح برای جذب بیشتر کاربران برای استفاده از خدمات شما موثر باشد. برای سفارش ساخت بنر اینستاگرام، می توانید با کارشناسان بخش فروش سرو در تماس باشید.

سفارش طراحی بنر

برای سفارش طراحی بنر، ابتدا بهتر است نمونه بنر تبلیغاتی که توسط مجموعه مورد نظر طراحی شده است را مورد بررسی قرار داده تا بهترین مجموعه را برای سفارش ساخت بنر انتخاب کنید. قبل از ساخت بنر تبلیغاتی، باید به اندازه بنر تبلیغاتی اینستاگرام و سایت توجه کنید؛ همچنین قبل از سفارش ساخت بنر، اهداف خود را مشخص کنید و آن را با طراحان در میان بگذارید. یکی از پرکاربردترین روش ها برای طراحی بنر تبلیغاتی، ساخت گیف تبلیغاتی می باشد که کاربران را وادار به واکنش می کند. برای سفارش ساخت بنر به روش های مختلف و در پلتفرم های گوناگون، بهتر است از طراحان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

مزایا بنرهای تبلیغاتی

صرفه جویی در هزینه

بنرهای تبلیغاتی در مقایسه با بیلبوردهای تبلیغاتی از هزینه کمتری برخوردار می‌باشند.

ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سایت‌های پر بازدید، موجب افزایش ترافیک به سایت خود شوید.

انعطاف در طراحی

انعطاف در طراحی جلوه های ویژه

طراحی جلوه‌های خاص و متحرک در بنرهای تبلیغاتی، بیشتر از تبلیغات چاپی می باشد.

افزایش آگاهی مخاطبان

قرار دادن بنر ها در وب سایت‌های متفاوت، به شناخته شدن بیشتر برند شما کمک خواهد کرد.

هزینه طراحی بنر

قیمت طراحی بنر به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال، تعرفه طراحی بنر اینستاگرام با قیمت طراحی بنر سایت یا بنر مغازه می تواند متفاوت باشد. هزینه طراحی بنر با توجه به حجم، میزان اطلاعات موجود در آن می تواند متفاوت باشد. هزینه ساخت بنر برای سایت، اینستاگرام یا طراحی بنر محیطی بیش از هر چیزی به قدرتمند بودن طرح یا گرافیست شما بستگی دارد؛ همچنین تعداد بنرها، تعداد ویرایش و استفاده از طرح های آماده، در قیمت ساخت و طراحی بنر می تواند تاثیر گذار باشد. به صورت کلی، هزینه هایی که برای طراحی بنرها در نظر گرفته شده است، بر مبنای عرف و تجربه تیم طراحی می باشد.

سفارش ساخت بنر با بهترین کیفیت در دیجیتال مارکتینگ سرو. شما می توانید انواع ساخت بنر اینستاگرام، ساخت بنر تبلیغاتی و دیگر بنر ها را به این مجموعه واگذار کنید تا با بالاترین کیفیت خدمات مورد نظر شما را ارائه کنیم.

نمونه بنر طراحی شده

با توجه به نوع طراحی بنر سفارش داده شده، زمان آماده شدن بنر می‌تواند متغیر باشد، اما به صورت کلی، زمانی حدود 24 تا 48 ساعت کاری طول می کشد تا بنر شما آماده شود.

اصلا جای نگرانی نیست چرا که هدف ما در درجه اول رضایت شماست؛ همچنین طراحان ما تمام سعی خود را می کنند تا مطابق استانداردهای طراحی بنر و قوانین بروز، اقدام به طراحی و ساخت بنر شما کنند، اما در صورت نیاز به اعمال تغییرات و ویرایش طرح، این امکان وجود دارد تا طرح شما مورد بررسی و ویرایش مجدد قرار گیرد.

خیر، ایده پردازی برای طراحی بنر وظیفه مشتری نیست و تنها کاری که شما باید انجام دهید ارائه اطلاعات در حوزه کاری خود می باشد تا طراح راحت تر بتواند مطابق با فعالیت شما اقدام به طراحی بنر نماید.

سایز بنرهای تبلیغاتی کاملا به محیطی که قرار است بنر در آن منتشر شود بستگی دارد؛ برای مثال اندازه بنر طراحی شده برای اینستاگرام با بنری که قرار است در سایت قرار بگیرد متفاوت است.

برای اینکه مطمئن شوید طرح نهایی که توسط گرافیست های سرو طراحی می شود مطابق سلیقه شما می باشد، بهتر است نمونه کارهای ما را مشاهده کنید. هر طرحی که سفارش داده میشود، با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا خیال مشتریان از کارهای طراحی شده راحت باشد. اطلاعاتی که در خصوص حوزه کاری خود در اختیار ما قرار می دهید و همفکری که در ابتدا کار با شما انجام می شود، باعث شده تا طرح نهایی مورد قبول شما باشد.