درباره ما

دیجیتال مارکتینگ سرو، متشکل از کارشناسانی در زمینه مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا، گرافیک و شبکه های اجتماعی می باشد. این مجموعه با به کارگیری جدیدترین متد ها در زمینه مارکتینگ می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان خود باشد. شعار اول ما در سرو، کیفیت است که همراه با سرعت و دقت بالا، دنبال می شود و همین عامل نیز نقطه جدایی پروژه های ما با مجموعه های دیگر می باشد.

sarv logo

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ سرو، متشکل از کارشناسان در زمینه مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا، گرافیک و شبکه های اجتماعی می باشد. این مجموعه با به کارگیری جدیدترین متد ها در زمینه مارکتینگ می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان خود باشد. شعار اول ما در سرو، کیفیت است که همراه با سرعت و دقت بالا دنبال می شود و همین عامل نیز نقطه جدایی پروژه های ما با مجموعه های دیگر می باشد.

sarv logo

الهام گرفته شده از سرو 

اسم سرو که برای این مجموعه به کار برده شده است، الهام گرفته از درخت سرو می باشد که به صورت پیوسته در حال رشد و نمو می باشد. این گیاه در طول زمان رشد و نمو خود، تنها به سمت بالا حرکت می کند و از مسیر مستقیم منحرف نمی شود در عین حال همیشه سبز است. ما نیز در دیجیتال مارکتینگ سرو تمام سعی خود را کرده ایم تا از این روش برای رشد مجموعه خود استفاده کنیم و در رسید به هدف، از هیچ تلاشی بیم نداشته باشیم. 

تمامی خدماتی که در این گروه انجام می شود به صورت پیوسته و با رعایت تمام استاندارد ها انجام می گیرد تا جلوی رشد مجموعه هایی که زیر نظر ما فعالیت خود را ادامه می دهند، گرفته نشود و بتوانند در سریعترین زمان به هدف نهایی که خود دست پیدا کنند.

فهرست