تولید محتوا

تولید محتوا که به فرم های مختلف (متنی، تصویری، ویدیویی و صوتی) انجام می گیرد، ابزار ارتباطی در دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود. تولید محتوایی که به صورت هدفمند انجام شود، به راحتی باعث افزایش ترافیک سایت و یا افزایش ورود کاربر به صفحه شما در شبکه های اجتماعی می شود، به همین دلیل می توان آن را یک عامل محرک برای توسعه کسب و کار دانست.

خدمات و سفارش تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا که به فرم های مختلف (متنی، تصویری، ویدیویی و صوتی) انجام می گیرد، ابزار ارتباطی در دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود. تولید محتوایی که به صورت هدفمند انجام شود به راحتی باعث افزایش ترافیک سایت و یا افزایش ورود کاربر به صفحه شما در شبکه های اجتماعی می شود، به همین دلیل می توان آن را یک عامل محرک برای توسعه کسب و کار دانست.

خدمات و سفارش تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

به صورت کلی فرایند تولید محتوا شامل سه بخش استراتژی تولید محتوا، ایجاد محتوا و سئو آن، و در نهایت انتشار محتوا می باشد. توجه به این سه مرحله در ایجاد یک محتوا ارزشمند و کاربر پسند بسیار ضروری است؛ چرا که اگر مرحله استراتژی محتوا درست صورت نگیرد، شما توانایی شناخت مخاطبان خود را نخواهید داشت. استفاده از خدمات تولید محتوا، بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا می باشد. تولید محتوا در شهر کرج یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ سرو می باشد.

اهمیت تولید محتوا در کسب و کار

همانطور که احتمالا برای شما نیز پیش آمده، ما در طی روز چندین بار برای رفع مشکلات خود به اینترنت سر می زنیم و با کمک گرفتن از محتوای مفید برخی از وب سایت ها و یا صفحات شبکه های اجتماعی، مشکلات خود را حل می کنیم. در نتیجه این عمل، می توان گفت اگر می خواهید دیده شوید، باید در زمینه کاری خود تولید محتوای مستمر داشته، تا مورد توجه کاربر قرار بگیرید. البته تنها ایجاد محتوایی که هیچ کمکی به کاربر شما نکند، برای رسیدن به هدف کافی نیست. محتوای تولیدی، باید با اهداف مشخص که از پیش تعیین شده است، تولید شود. همچنین اگر می خواهید محتوایی را در وب سایت خود قرار دهید، حتما باید با اصول تولید محتوا آشنایی داشته باشید؛ تا محتوایی تولید کنید که از نظر موتورهای جستو بهینه باشد، و بتواند رتبه خوبی را در گوگل کسب کند.

اصول تولید محتوا

تولید محتوا با استفاده از هر روشی، و بدون رعایت اصول آن، نمی تواند باعث موفقیت شما شود. تولید محتوای با کیفیت و کاربر پسند، دارای اصول و روش هایی می باشد، که با استفاده از آن می توانید یک محتوا مناسب کسب و کارتان تولید کنید. فرایند تولید محتوا، بدون رعایت کردن اصول آن، می تواند چالش برانگیز و زمان بر باشد؛ که در ادامه به بررسی برخی از روش ها و اصول تولید محتوای مناسب می پردازیم:

داشتن ایده برای تولید محتوا

اولین قدم برای تولید محتوا، داشتن ایده متناسب با کسب و کارتان می باشد. در ابتدا باید موضوع مقالات و وب سایت خود را مشخص کرده، سپس اقدام به تولید محتوا کنید.

استفاده از تیتر مناسب

یک محتوا با کیفیت را می توان از تیتر آن شناخت. هر چقدر تیتر جذاب تر و مرتبط با موضوع شما باشد، بهتر می تواند در جذب کاربر به شما کمک کند. همچنین اولین چیزی که کاربر جذب آن میشود، تیتر مناسب می باشد.

تهیه لیست کلمات کلیدی

یکی از دلایل تولید محتوا در وب سایت ها، افزایش بازدید کاربران و همچنین کسب رتبه در گوگل می باشد؛ به همین خاطر بررسی کلمات کلیدی مرتبط با موضوع، می تواند به بهبود جایگاه شما کمک کند.

طول مناسب محتوا

نکته مهمی که در فرآیند تولید محتوا وجود دارد، طول مناسب محتوا می باشد. محتواهای کوتاه، عموما توانایی جذب مخاطب را نخواهند داشت، و از طرفی محتواهای طولانی نیز باعث خستگی کاربر می شوند. پس برای تولید محتوا با کیفیت، توجه به این نکته ضروری است، زیرا هم کاربر از مقاله شما لذت می برد، و هم توسط موتورهای جستجو گوگل جریمه نمی شوید.

استفاده از تصاویر

یکی از مهمترین اصول برای تولید محتوا، استفاده از تصاویر در متن می باشد. تولید محتوای بدون تصویر، موجب خستگی کاربر شده و باعث می شود کاربر از خواندن ادامه مطلب شما دست بکشد. طبق اصول تولید محتوا، بهتر است بعد از هر 300 الی 400 کلمه از یک تصویر استفاده کنیم.

مزایای بازاریابی محتوا

امروزه بسیاری از کسب و کارها، به دنبال تولید محتوا با کیفیت می باشند. محتوا با کیفیت، نوعی از محتوا بوده که برای تولید آن، به ساعت ها تحقیق و بازنویسی نیاز دارید. یکی دیگر از مزایای بازاریابی محتوا، افزایش نرخ تبدیل مخاطبان به مشتریان می باشد. مسئله ای که در بازاریابی محتوا مهم است، استمرار و ثبات است، چرا که اگر قصد دارید فقط یکبار در سال یک محتوا با کیفیت تولید کنید، بهتر است اصلا این کار را شروع نکنید. به صورت کلی، آینده بازاریابی محتوایی به گونه ای است، که می تواند مشتریان و کاربران زیادی را به وب سایت شما جذب کرده، و به پیشرفت برند شما کمک کند.

استراتژی تولید محتوا

برای اینکه بتوانید محتوای هدفمند تولید کنید، باید اول یک نقشه یا استراتژی برای خود داشته باشید. فعالیت های محتوا گذاری در پلتفرم های مختلف، نیازمند یک برنامه ریزی و یا استراتژی، متناسب با هدف شما می باشند؛ که این امر نیازمند تجربه و دانش فنی در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. استراتژی محتوایی که به صورت مکرر انجام می گیرد، می تواند در یک زمان مشخص، شما را به هدفتان که جذب کاربر می باشد برساند.

اگر شما در زمینه محتوا گذاری تجربه کافی ندارید، بهتر است تا پروژه های خود را به گروهی با تجربه بسپارید؛ تا خدمات مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت مهیا سازند. گروه دیجیتال مارکتینگ سرو، با تجربه طولانی در زمینه تولید انواع مختلف محتوا و نمونه کار های متنوع، آماده خدمات رسانی به کسب و کار شما می باشد.

سفارش ساخت تولید محتوا

اگر شما بتوانید محتوایی تولید کنید که نیازهای مخاطبان شما را برطرف کند، و همچنین از نظر موتورهای جستجو گوگل بهینه باشد، در واقع شما توانسته اید محتوای خوبی را تولید کنید. رعایت اصول نگارشی، استفاده از کلمات LSI، استفاده از بهترین کلمات کلیدی، تولید محتوا با رعایت اصول سئو از جمله خدماتی است که در شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو انجام می گیرد. در سفارش تولید محتوا، هدف ما در نظر گرفتن استراتژی های ویژه برای پیشرفت کسب و کار شما می باشد، تا مانند سایر مشتریان راضی سرو، فروش شما چندین برابر شود.

شرکت سرو ارائه دهنده خدمات تولید انواع محتواهای جذاب و کاربر پسند می باشد، همچنین تولید محتوا در شهر تهران و سایر شهرها از دیگر خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو می باشد.

تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا می تواند با توجه به ویژگی ها و استاندارد های محتوایی، متغیر باشد. البته هر نوع از محتوا نیز تعرفه خاصی دارد. برای مثال هزینه تولید محتوا متنی به صورت کلمه ای محاسبه می شود؛ در حالی که در نمونه های دیگر محتوا، مبلغ با توجه به شرایط دیگر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

همانطور که ابتدای مطلب نیز تاکید کردیم، تولید محتوا به تنهایی کافی نیست و بهینه بودن محتوا و داشتن یک استراتژی محتوایی می تواند نتیجه فعالیت های شما را نشان دهد. مجموعه سرو با در اختیار داشتن نویسندگان و گرافیست های ماهر، می تواند پاسخگوی تمام نیاز های محتوایی شما باشد. برای سفارش انواع محتوا می توانید همین حالا با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ سرو در تماس باشید.

آیا تولید محتوا بر سئو تاثیر دارد؟

صد در صد بله. اگر می خواهید محتواهای شما کاربران را درگیر کند، اولین گام دیده شدن محتواهای شما در صفحه اول گوگل است. چرا که اگر محتوا تولید شده با کیفیت باشد، ولی در صفحه اول گوگل دیده نشود، ارزشی ندارد. یک جمله جالبی که در خصوص اهمیت سئو وجود دارد این است که “اگر می خواهید جسدی را پنهان کنید، بهتر است آن را در صفحه دوم قرار دهید.” همین یک جمله برای نشان دادن اهمیت سئو کافیست.

نحوه ثبت سفارش تولید محتوا چگونه است؟

برای اطلاع از چگونگی ثبت سفارش تولید محتوا، می توانید با کارشناسان سرو در تماس باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و چگونگی ثبت سفارش را به شما توضیح خواهند داد.

محاسبه هزینه تولید محتوا به چه شکلی انجام میگیرد؟

تعرفه تولید محتوا، کاملا به نوع محتوایی که  می خواهید بستگی دارد. برای مثال هزینه تولید محتوا متنی، به تعداد کلمات متن بستگی دارد. هزینه ساخت موشن گرافیک و همچنین هزینه تولید محتوا تصویری را می توانید در صفحات آنها مشاده کنید. هزینه تولید محتوا صوتی نیز به عوامل متعددی بستگی دارد.

مزیت خدمات تولید محتوا سئو چیست؟

تولید محتوا یکی از بهترین راه ها برای انتقال اطلاعات، ارائه خدمات، و معرفی شما به مخاطبان هدف می باشد. تولید محتوا فقط برای مخاطبان شما به کار نمیرود، بلکه تولید محتوا مناسب با رعایت اصول سئو، باعث شده گوگل نیز به محتواهای شما علاقه مند شود؛ چرا که گوگل به سایت هایی که محتواهای خوب تولید می کنند، رتبه خوبی در سئو  میدهد. لازم به ذکر است تجربه طولانی مدت سرو باعث شده تا خدمات ارائه شده در زمینه تولید محتوا، با کیفیت بالا انجام گیرد.

فهرست