سفارش تولید محتوا

خدمات تولید محتوا که به فرم‌های مختلف (متنی، تصویری، ویدیویی و صوتی) انجام می گیرد، یکی از ابزارهای ارتباطی در دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید. تولید محتوایی که به صورت هدفمند انجام شود به راحتی باعث افزایش ترافیک سایت و یا افزایش ورود کاربر به صفحه شما در شبکه‌های اجتماعی می شود، به همین دلیل می توان آن را یک عامل محرک برای توسعه کسب و کار دانست. با سفارش تولید محتوا در سرو، علاوه بر افزایش بازدیدکنندگان، می توانید به بهبود سئو سایتتان کمک کنید.

اهمیت تولید محتوا

اهمیت تولید محتوا

همانطور که احتمالا برای شما نیز پیش آمده، ما در طی روز چندین بار برای رفع مشکلات خود به اینترنت مراجعه کرده و با کمک گرفتن از محتوای مفید برخی از وب سایت‌ها و یا پیج‌ها، مشکلات خود را حل می کنیم. در نتیجه می‌توان گفت اگر می خواهید دیده شوید، باید در زمینه کاری خود تولید محتوای مستمر داشته باشید تا مورد توجه کاربر قرار بگیرید.
البته تنها ایجاد محتوایی که هیچ کمکی به کاربر شما نکند، برای رسیدن به هدف کافی نیست؛ محتواها، باید با اهداف مشخص که از پیش تعیین شده است، تولید شوند. همچنین اگر می خواهید محتوایی را در وب سایت خود قرار دهید، باید بهینه بودن آن از نظر موتورهای جستجو گوگل را در اولویت قرار دهید. با حضور در رتبه‌های برتر، می توانید اعتماد کاربران زیادی را به کسب و کار خود جلب کنید که برای اینکار نیازمند یک نقشه راه یا  تدوین استراتژی برای تولید محتوا می باشید. 

استراتژی تولید محتوا

فعالیت‌های محتوا گذاری در پلتفرم‌های مختلف، نیازمند برنامه ریزی و تدوین استراتژی اصولی، متناسب با هدف شما می باشد که این امر نیاز به تجربه و دانش فنی در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. استراتژی محتوایی که به صورت مکرر انجام می گیرد، می تواند در یک زمان مشخص شما را به هدفتان که جذب کاربر می باشد برساند.

اگر شما در زمینه محتوا گذاری تجربه کافی ندارید، بهتر است تا پروژه‌های خود را به گروهی با تجربه بسپارید؛ تا خدمات مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت مهیا سازند. گروه دیجیتال مارکتینگ سرو، با تجربه طولانی در زمینه تولید انواع مختلف محتوا و نمونه کارهای متنوع، آماده خدمات رسانی به کسب و کار شما می باشد.

خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

به صورت کلی فرایند تولید محتوا شامل سه بخش استراتژی تولید محتوا، ایجاد محتوا و سئو آن و در نهایت انتشار محتوا می باشد. توجه به این سه مرحله در ایجاد یک محتوا ارزشمند و کاربر پسند بسیار ضروری است؛ چرا که اگر مرحله استراتژی محتوا به درستی انجام نشود، شما توانایی شناخت مخاطبان خود را نخواهید داشت. استفاده از خدمات تولید محتوا، بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا می باشد. تولید محتوا در شهر کرج یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ سرو می باشد.

نکات مهم در سفارش تولید محتوا

همانطور که میدانید، خدمات تولید محتوا به شکل های گوناگون انجام می گیرد، از تولید محتوا متنی گرفته تا سفارش تولید محتوا تصویری. زمانی که شما قصد دارید تولید محتوا خود را به شرکت های دیگر واگذار کنید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. از جمله این نکات عبارتند از:

  • مشخص کردن پرسونا مخاطب
  • انتخاب کلمه کلیدی برای هر مطلب
  • تعیین کلماتی که برای لینک سازی داخلی می خواهید
  • ارسال کلمات کلیدی طولانی یا همان LSI ها برای تولید کننده محتوا

مزایای بازاریابی محتوا

امروزه بسیاری از کسب و کارها، به دنبال تولید محتوا با کیفیت می باشند. محتوا با کیفیت، نوعی از محتوا بوده که برای تولید آن، به ساعت‌ها تحقیق و بازنویسی نیاز دارید که با رعایت استانداردهای لازم در بازاریابی محتوا، باعث افزایش نرخ تبدیل مخاطبان به مشتریان خواهید شد. مسئله مهم در بازاریابی محتوا استمرار و ثبات است، زیرا تولید محتوا به صورت نامنظم و پراکنده نمی تواند به رشد شما کمک کند. به صورت کلی، آینده بازاریابی محتوایی به گونه ای است، که می تواند مشتریان و کاربران زیادی را به وب سایت شما جذب کرده و به پیشرفت برند شما کمک کند.

سفارش ساخت تولید محتوا

اگر شما بتوانید محتوایی تولید کنید که نیازهای مخاطبان شما را برطرف کند، و همچنین از نظر موتورهای جستجو گوگل بهینه باشد، در واقع شما توانسته اید محتوای خوبی را تولید کنید. رعایت اصول نگارشی، استفاده از کلمات LSI، استفاده از بهترین کلمات کلیدی و تولید محتوا با رعایت اصول سئو از جمله خدماتی است که در شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو انجام می‌گیرد. در سفارش تولید محتوا، هدف ما در نظر گرفتن استراتژی‌های ویژه برای پیشرفت کسب و کار شما می باشد، تا مانند سایر مشتریان راضی سرو، فروش شما چندین برابر شود.

نحوه سفارش انواع محتوا

محتواها انواع گوناگونی دارند که با توجه به آنچه مد نظر دارید می تواند هر یک از آنها را انتخاب کنید. اگر شما قصد دارید برای مدیریت شبکه های اجتماعی خود اقدام به تولید محتوا نمایید، بهتر است قبل از شروع کار نوع محتوای خود را مشخص کنید. آنچه که بدیهی می باشد این است که ابزارهایی که برای تولید محتوا تصویری نیاز دارید، با آنچه که برای تولید محتوا صوتی نیاز است متفاوت است؛ نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، پلتفرمی است که قصد انتشار محتوا را دارید، خدمات تولید محتوا برای سایت و اینستاگرام با توجه به نیاز کارفرما می تواند متفاوت باشد؛ به همین دلیل زمانی که قصد سفارش تولید محتوا را دارید باید به این نکته توجه کنید.

سفارش تولید محتوا

شرکت سرو ارائه دهنده خدمات تولید انواع محتواهای جذاب و کاربر پسند می باشد، همچنین تولید محتوا در شهر تهران و سایر شهرها از دیگر خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو است. برای سفارش تولید محتوا، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا می تواند با توجه به ویژگی ها و استانداردهای محتوایی، متغیر باشد. البته هر نوع از محتوا نیز تعرفه خاصی دارد؛ برای مثال هزینه تولید محتوا متنی به صورت کلمه ای محاسبه می شود؛ در حالی که تعرفه نریشن و گویندگی بر اساس دقیقه یا ثانیه حساب می شود. 

همانطور که ابتدای مطلب نیز تاکید کردیم، تولید محتوا به تنهایی کافی نیست و بهینه بودن محتوا و داشتن یک استراتژی محتوایی می تواند نتیجه فعالیت‌های شما را نشان دهد. مجموعه سرو با در اختیار داشتن نویسندگان و گرافیست‌های ماهر، پاسخگوی تمام نیازهای محتوایی شما می باشد. برای سفارش انواع محتوا می توانید همین حالا با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ سرو در تماس باشید.

صد در صد بله. اگر می خواهید محتواهای شما کاربران را درگیر کند، اولین گام دیده شدن محتواهای شما در صفحه اول گوگل است. چرا که اگر محتوا تولید شده با کیفیت باشد، ولی در صفحه اول گوگل دیده نشود، ارزشی ندارد. یک جمله جالبی که در خصوص اهمیت سئو وجود دارد این است که “اگر می خواهید جسدی را پنهان کنید، بهتر است آن را در صفحه دوم قرار دهید.” همین یک جمله برای نشان دادن اهمیت سئو کافیست.

تولید محتوا یکی از بهترین راه ها برای انتقال اطلاعات، ارائه خدمات، و معرفی شما به مخاطبان هدف می باشد. تولید محتوا فقط برای مخاطبان شما به کار نمیرود، بلکه تولید محتوا مناسب با رعایت اصول سئو، باعث شده گوگل نیز به محتواهای شما علاقه مند شود؛ چرا که گوگل به سایت هایی که محتواهای خوب تولید می کنند، رتبه خوبی در سئو میدهد. لازم به ذکر است تجربه طولانی مدت سرو باعث شده تا خدمات ارائه شده در زمینه تولید محتوا، با کیفیت بالا انجام گیرد.

برای اطلاع از چگونگی ثبت سفارش تولید محتوا، می توانید با کارشناسان سرو در تماس باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و چگونگی ثبت سفارش را به شما توضیح خواهند داد.

تعرفه تولید محتوا، کاملا به نوع محتوایی که می خواهید بستگی دارد. برای مثال هزینه تولید محتوا متنی، به تعداد کلمات متن بستگی دارد. هزینه ساخت موشن گرافیک و همچنین هزینه تولید محتوا تصویری را می توانید در صفحات آنها مشاده کنید. هزینه تولید محتوا صوتی نیز به عوامل متعددی بستگی دارد.

کارشناسان ما در سرو تمامی تلاش خود را می کنند تا محتوایی با کیفیت به شما ارائه دهند اما در صورت نیاز به ایجاد تغییر در محتوا، امکان ویرایش در محتوای تولید شده وجود دارد.

در تولید محتوا شما بیشتر به دنبال این هستید که کاربران با استفاده از محتواهای تولید شده شما وارد سایت شوند اما با سفارش آگهی بیشتر تمرکز شما در آگهی دادن به مخاطبان با ابزارهای گوناگون می باشد.