تولید محتوا برای سایت

اگر به تازگی یک وب سایت تاسیس کرده اید و قصد افزایش ترافیک ورودی سایت را دارید، اولین کاری که باید انجام دهید، تولید محتوا برای سایت است. شما باید بتوانید نیاز مخاطب را درک کنید و با توجه به نیاز های مخاطبینتان، تولید محتوای مفیدی انجام دهید. در نظر داشته باشید که مجموعه سرو خدمات طراحی سایت را ارائه می کند، زمانی که یک کارفرما به دنبال این خدمات باشد، احتمالا اولین چیزی که به ذهنش می رسد چنین سوالاتی باشد: چرا سایت طراحی کنم، مزیت طراحی سایت و … در صورتی که ما قبلا در مورد این سوالات پاسخی را در یک محتوا ارائه کرده باشیم، یعنی برای این موضوعات تولید محتوا در سایت انجام داده باشیم، احتمالا کارفرما وارد مطلب ما می شود و بعد از مطالعه مزایای یک سایت، از خدمات ما استفاده می کند.

تولید محتوای سئو شده برای سایت

تا اینجا متوجه شدیم که تولید محتوا می تواند باعث دیده شدن شما بشود. اما آیا در همه حال تولید محتوا مفید است؟ پاسخ ساده ای برای این سوال وجود دارد. خیر! شما باید محتوای خود را برای کاربران و موتور های جستجو بهینه سازی کنید. در غیر این صورت به نتایج پایین در موتور های جستجو خواهید رسید و این موضوع باعث می شود تا عملا محتوای شما بی اثر شود.
این بهینه سازی محتوا، با عنوان سئو محتوای سایت یا تولید محتوای سئو شده مورد بررسی قرار میگیرد. تولید محتوای سئو شده برای سایت بسیار مفید است. این محتوا می تواند در نتایج بالای موتور های جستجو جای بگیرد و زمانی که کاربران آنها را جستجو می کنند، احتمال دیده شدن سایت شما بسیار بالاست. شما می توانید سفارش تولید محتوای سئو شده سایت را به مجموعه ما بسپارید.

سفارش تولید محتوای سایت
تعرفه تولید محتوا برای سایت

سایت تولید محتوا رایگان

قبلتر در مورد بهینه بودن محتوا صحبت کردیم و اهمیت این موضوع را برای شما مطرح کردیم، اما در صورتی که از سایت تولید محتوای رایگان برای محتوای سایت استفاده کنیم مشکلی وجود دارد؟ نمی توان به این سوال پاسخ قطعی داد، اما معمولا با توجه به حوزه ای که در آن فعالیت می کنید، محتوای با کیفیت همیشه جایگاه بهتری خواهد داشت. با در نظر گرفتن این موضوع که سایت تولید محتوای رایگان معمولا محتوای کپی یا بازنویسی شده توسط ربات ها را در اختیار شما میگذارند، به هیچ عنوان استفاده از این نوع محتوا پیشنهاد نمی شود.
همچنین در این نوع از محتوا، استاندارد های سئو از جمله ساختار هدر ها، لینک سازی داخلی، تراکم کلمات کلیدی و … رعایت نمی شود و احتمالا هزینه و زمان شما برای این نوع تولید محتوای سایت بی فایده خواهد بود.

هزینه تولید محتوا سایت

قیمت تولید محتوای سایت یک مبلغ ثابت نیست. برای مثال اگر شما تولید محتوای متنی نیاز داشته باشید، هزینه این محتوا بر اساس تعداد کلمات محاسبه می شود و در صورتی که تولید محتوای صوتی یا محتوای ویدیویی نیاز داشته باشید، بر اساس مدت زمان محتوا، هزینه آن محاسبه خواهد شد. همچنین در تصاویر نیز به همین صورت با این تفاوت که ابعاد تصاویر و تعداد بر روی قیمت تاثیر گذار هستند.

سفارش محتوا برای سایت
خدمات تولید محتوا سایت

مزایای تولید محتوا در سایت

مزیت های تولید محتوا برای سایت بسیار زیاد می باشند. می توان گفت تولید محتوا در سایت یکی از کم هزینه ترین راه ها برای برای بازاریابی می باشد. شما نیاز به تبلیغات ندارید و تنها با تولید محتوای با کیفیت، می توانید مشتری را به سمت کسب و کارتان بکشانید.

مزایای تولید محتوا در سایت

چه محتوایی برای سایت مناسب است؟

چهار نوع اصلی از محتوا وجود دارد که معمولا در سایت از آنها استفاده می شود:

  1. محتوای متنی: نوع رایجی از محتوا می باشد که معمولا در عموم وب سایت ها وجود دارد. این محتوا برای موتور های جستجو قابل درک است و می تواند کلمه کلیدی مورد نظر شما را به موتور های جستجو بفهماند.
  2. محتوای تصویری: شامل تصاویر موجود در یک صفحه است. در نظر داشته باشید که صرفا کپی کردن تصاویر از سایت ها دیگر، تولید محتوای تصویری به شما نمی رود و شما باید تصاویر منحصر به فرد و سفارشی را برای وب سایت خود تولید کنید.
  3. تولید محتوای ویدئویی: فیلم یکی از انواع محتوا است که در سالهای گذشته محبوبیت بسیار بالایی داشته. با ایجاد پلتفرم های ویدئویی از جمله آپارات، یوتیوب، اینستاگرام و … تولید محتوای تصویری و ویدئویی بیشتر از قبل رایج شده است.
  4. تولید محتوای صوتی: محتوای صوتی معمولا در قالب پادکست ارائه می شود و امروزه بسیاری از پلتفرم ها این نوع محتوا را تولید می کنند. شما می توانید با پادکست، تولید محتوای برای سایت نیز انجام دهید.

تمامی 4 مدل محتوایی که بررسی کردیم، برای تولید محتوای سایت مناسب هستند. در صورتی که قصد سفارش هر کدام از این محتوا ها را داشته باشید، مجموعه سرو می تواند تولید آن را برای شما انجام دهد. تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید.