تولید محتوای متنی

یکی از اساسی ترین نوع تولید محتوا، استفاده از خدمات تولید محتوای متنی می‌باشد. اگر صاحب کسب و کار هستید، پس یکی از اهداف شما باید تولید محتوا اصولی باشد. برای تولید یک محتوای هدفمند، توجه به دو مورد الزامی است. ا. سودمندی و کاربردی بودن آن برای کاربر 2. بهینه سازی محتوا برای گوگل.

برای تولید محتوا متنی اصولی، باید نکات بسیاری در نظر گرفته شود تا کاربران را به سمت صفحه یا وب سایت شما جذب کند. از آنجایی که اصول سئو و بازاریابی، بدون داشتن محتوای متنی بی ارزش است، پس استفاده از خدمات تولید محتوا متنی را باید جدی گرفت. تیم سرو متشکل از متخصصان حرفه ای، با تکیه بر دانش روز، به برنامه ریزی و تولید محتوای سودمند، به شما کمک می کنند.

تولید محتوای متنی
تعرفه تولید محتوای متنی

کاربرد تولید محتوای متنی

دنیای دیجیتال در حال توسعه به سمت تولید محتوا و بازاریابی محتوایی است و زمانی که وب سایتی را برای کسب و کارتان راه اندازی می کنید، اگر محتوای مفیدی را داخل آن قرار ندهید، مخاطبان کمی از سایت شما بازدید خواهند کرد. در حال حاضر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در حال رشد و توسعه هستند. استفاده از رسانه‌های اجتماعی امکانات زیادی را برای معرفی و شناساندن خود به کاربران فراهم می کند. مسئله مهم این است که تولید محتوا در این شبکه‌ها به چه صورت انجام گیرد؟ یعنی چگونه ما به کمک تولید محتوا متنی به اهداف خود دسترسی پیدا خواهیم کرد ؟

یکی از مهمترین محتواهایی که میتواند بر روی مخاطب تاثیر بگذارد، محتوای متنی است که باید گیرا باشد تا بتواند مخاطبان را به خود جذب کند. تولید محتوای متنی آغاز هر محتوایی است که با هدف جذب مخاطب باعث رشد و توسعه کسب و کارتان می شود.

اهمیت تولید محتوای متنی در بازاریابی

با اینکه استفاده از محتوای تصویری امروزه بسیار رایج شده است، اما تحقیقات نشان داده که محتوای متنی مقبولیت بالاتری نسبت به نمونه‌های دیگر محتوا دارد. به همین دلیل است که مقالات پژوهشی در قالب نوشته منتشر میشوند، یا در بین مجموعه هایی که به دو صورت کتاب و فیلم منتشر شده اند، نسخه کاغذی آنها بیشتر جنبه یادگیری و فیلم بیشتر جنبه سرگرمی را به خود میگیرد و به طور کلی نوشته، حس اعتماد را در شما برمی انگیزد.

این روزها تولید محتوا متنی، یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش آگاهی از برند شما در میان مشتریان است که با تدوین مقالات، سایت‌ها، وبلاگ، ایمیل، خبرنامه، گزارش و حتی پیامک به کمک شما می آید و بهترین کلمات را برای نمایش قدرت برندتان کنار هم قرار میدهد و باعث جذب مشتریان جدید به سایت شما شده که این یک نکته مثبت به حساب می آید. به طور کلی هدف نهایی تولید محتوای متنی گسترش یافتن کسب و کار شما و پیشرفت شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. همچنین جالب است بدانید که تولید محتوای با کیفیت برابر است با رشد هرچه بیشتر تجارت شما، پس آن را جدی بگیرید. اگر شما کسب و کاری دارید که میخواهید آن را توسعه داده و جایگاه آن را در بازار ارتقا دهید حتما به تولید محتوا نیاز خواهید داشت.

ویژگی های یک محتوای متنی بهینه شده

اصول نوشتار محتوا متنی

رعایت اصول نوشتاری​

زبان فارسی نیز مانند دیگر زبان ها از قواعد خاصی برخوردار است که هنگام نوشتن محتوا باید به آن توجه ویژه ای داشت.

اصول سئو محتوا متنی

رعایت اصول سئو​

محتوای متنی تاثیر خوبی بر روی سئوی سایت دارد، این در حالی است که اگر به صورت بهینه تدوین شده باشید تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.​

خوانایی محتوا متنی

خوانایی مناسب​

جملات به کاربرده شده در یک محتوا نباید کاربر را از خواندن زده کند، این کار با استفاده از قوانین خوانایی انجام میگیرد و اهمیت فوق العاده ای دارد.

اصول و ویژگی های مهم در تولید محتوا متنی

همانطور که پیشتر نیز گفتیم، اهمیت تولید محتوای متنی در وب سایت بسیار بالا می‌‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که محتوای تولید شده باید از نظر موتور های جست و جو بهینه بوده و خوانایی آن نیز برای کاربر مناسب باشد، به همین دلیل برای بهینه سازی مطالب از فرایندی به نام سئو استفاده می شود. سئو می تواند در بهبود کیفیت سایت شما و رتبه های آن در نتایج جست و جو تاثیر داشته باشد. شرکت‌های بسیاری خدمات سئو ارائه می دهند که سرو نیز یکی از آنها است و می توانید پروژه‌های خود را برای اجرا به ما واگذار کنید. دیجیتال مارکتینگ سرو برای ارائه خدمات تولید محتوا متنی از افراد با تجربه که تسلط کافی به اصول نگارش و الگوریتم‌های گوگل دارند تشکیل شده است و به همین دلیل پروژه‌های انجام شده با بالاترین کیفیت به کارفرما ارائه می گردد. دیجیتال مارکتینگ سرو با توجه به اصول روز محتوا نویسی، استانداردهای سئو محتوایی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید در میان رقبا حرف اول را بزنید و مقالاتی را ارائه دهید تا سایت خود را غنی کرده و در موتور های جستجو مانند گوگل رتبه خوبی کسب کنید. صفحات و مطالب وب سایت همیشه نیاز به بروز شدن دارند، تا محتوای آن توسط گوگل نادیده گرفته نشود، رعایت بسیاری از نکات بازاریابی و مشتری مداری در این صفحات ضروری می باشد و بهتر است بهینه کردن آن را به یک متخصص تولید محتوا بسپارید.

خدمات تولید محتوای متنی
تولید محتوای متنی

چرا باید تولید محتوا را جدی بگیریم؟

در گذشته تمام رابطه یک فروشنده با مشتری خود از طریق ارتباط چشمی و صحبت کردن به وجود می آمد، پس از گذشت چندین سال و پیشرفت علم و تکنولوژی این روش از طریق تلویزیون، رادیو، مجلات، روزنامه‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر ادامه پیدا کرد. اما امروز با توجه به اینکه زمینه ارتباط ما با گذشته تفاوت زیادی کرده است، اینترنت به یک بستر سریع و راحت برای دسترسی ما با نقاط متفاوت در سراسر جهان تبدیل شده است که برای گرفتن اطلاعات مختلف در کمترین زمان، خرید انواع محصولات با چند کلیک و فروش محصولات، تنها به طراحی یک سایت نیاز داریم؛ به عبارت دیگر تنها راه ارتباط شما با دیگر کاربرانتان محتوای متنی شماست، به همین دلیل تولید محتوای با کیفیت، امروزه به یک چالش برای مدیران سایت‌ها و فروشنده‌ها تبدیل شده است. 

انواع قالب‌های محتوای متنی شامل: وبلاگ، شبکه‌های اجتماعی ، محصول نویسی و تبلیغات سایت می باشد.

مزایای تولید محتوای متنی

محتوای متنی باعث می شود وب سایت شما به عنوان یک منبع برای کاربران باشد و این می تواند ترافیک بالایی را به شما اختصاص دهد. همچنین به صورت مستقیم تولید محتوا می‌تواند به جذب مخاطب جدید در پیج و سایت شما کمک کند که اگر خدمات مناسبی را ارائه دهید احتمالا از این طریق مشتریان زیادی را به دست خواهید آورد. در صورتی که مطلب شما مفید باشد به احتمال زیاد کاربران آن را با نزدیکان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می گذارند و این می تواند علاوه بر ورودی بیشتر، به سئو سایت شما نیز کمک بزرگی کند. یکی از مزیت‌های دیگری که محتوای متنی می تواند برای شما داشته باشد، رشد و توسعه کسب و کار و در نتیجه برندینگ بهتر برای شما است.

سفارش تولید محتوا متنی

دیجیتال مارکتینگ سرو با کمک نویسندگانی که در این مجموعه فعالیت دارند، آماده دریافت سفارش تولید محتوای متنی در زمینه های مختلف می باشد. تمامی افرادی که با مجموعه ما همکاری دارند به اصول سئو و قواعد نوشتاری تسلط کامل دارند، همین موضوع نیز باعث شده تا محتوا تولید شده به راحتی در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد و ترافیک ارگانیک را به وب سایت ها وارد کند. محتوای سئو شده باعث می شود تا وب سایت شما اعتبار بیشتری نزد موتور های جستجو از جمله گوگل دریافت کنند.
البته برای تکمیل این موضوع بهتر است تا استراتژی محتوایی مناسب نسبت به فعالیت هایتان داشته باشید که در این رابطه نیز کارشناسان ما می توانند به شمار کمک کنند و تا استراتژی تولید محتوا و لینک سازی داخلی به بهترین شکل در وب سایت شما انجام بگیرد.

تولید محتوا متنی سرو

هزینه تولید محتوای متنی

تولید محتوا یک فعالیت کاملا فنی می باشد که باید توسط متخصصین این حوزه انجام بگیرد. در صورتی که از محتوای های کپی یا بی کیفیت در وب سایت خود استفاده کنید طی مدت کوتاهی متوجه آسیب دیدن وب سایت خواهید و شد و این موضوع می تواند آینده کسب و کار شما را به خطر بیندازد. در نظر داشته باشید که هزینه های پایین که توسط برخی از شرکت ها ارائه شده است کاملا بی منطق بوده و یک تولید محتوا کننده ماهر با هزینه های پایین (کلمه ای 10 الی 15 تومان) فعالیت نمی کند.
اما در اینجا این سوال پیش می آید که قیمت تولید محتوا بر چه اساسی تعیین می شود؟ در جواب باید بدانید که خدمات تولید محتوا به صورت تخصصی با توجه به تعداد کلمات، حوزه کاری، تعداد مطالب مورد نیاز، مدت زمان انجام پروژه و … تعیین می شود. به همین دلیل ما در دیجیتال مارکتینگ سرو یک نرخ ثابت را برای خدمات تولید محتوا در نظر نمیگیریم و برای استعلام قیمت محتوا متنی، باید با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت تولید محتوای متنی با توجه به حوزه مورد نظر و تعداد کلمات محاسبه خواهد شد.

بعد از اینکه سفارش محتوای متنی را ثبت کردید 24 الی 48 ساعت زمان نیاز است تا کارشناسان تولید محتوا تدوین و تحویل محتوا را انجام دهند.