تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی از اساسی ترین قدم ها در هر بیزینس می باشد. برای تولید یک محتوای هدفمند توجه به دو آیتم الزامی می باشد. ا. سودمندی و کاربردی بودن آن برای کاربر 2. بهینه سازی محتوا برای گوگل
تیم سرو متشکل از متخصصان حرفه ای با تکیه بر دانش روز به برنامه ریزی و تولید محتوای سودمند به شما کمک می کند.

تولید محتوا متنی

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی از اساسی ترین قدم ها در هر بیزینس می باشد. برای تولید یک محتوای هدفمند توجه به دو آیتم الزامی می باشد. ا. سودمندی و کاربردی بودن آن برای کاربر 2. بهینه سازی محتوا برای گوگل
تیم سرو متشکل از متخصصان حرفه ای با تکیه بر دانش روز به برنامه ریزی و تولید محتوای سودمند به شما کمک می کند.

تولید محتوا متنی

کاربرد تولید محتوای متنی

دنیای دیجیتال در حال توسعه به سمت تولید محتوا و بازاریابی محتوایی است و زمانی که وب سایتی را برای کسب و کارتان راه اندازی می کنید، اگر محتوای مفیدی را داخل آن خود قرار ندهید، مخاطبان کمی از سایت شما بازدید می کنند.

در حال حاضر رسانه ها و شبکه های اجتماعی در حال رشد و توسعه هستند. استفاده از رسانه های اجتماعی امکانات زیادی را برای معرفی و شناساندن خود به کاربران فراهم می کند.  مسئله مهم این است که تولید محتوا در این شبکه ها به چه صورت انجام گیرد؟ یعنی چگونه ما به کمک تولید محتوا متنی به اهداف خود دسترسی پیدا کنیم ؟

یکی از مهمترین محتواهایی که میتواند بر روی مخاطب تاثیر بگذارد، محتوای متنی است که باید گیرا باشد تا بتواند مخاطبان را به خود جذب کند. تولید محتوای متنی آغاز هر محتوایی است که با هدف جذب مخاطب باعث رشد و توسعه کسب و کارتان می شود.

اهمیت محتوا متنی

با اینکه استفاده از محتوای تصویری امروزه بسیار رایج شده است، اما تحقیقات نشان داده که محتوای متنی مقبولیت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر محتوا دارد. به همین دلیل است که مقالات پژوهشی در قالب نوشته منتشر میشوند، یا در بین مجموعه هایی که به دو صورت کتاب و فیلم منتشر شده اند، نسخه کاغذی آنها بیشتر جنبه یادگیری و فیلم بیشتر جنبه سرگرمی را به خود میگیرد و به طور کلی نوشته، حس اعتماد را در ما برمی انگیزد.

این روزها تولید محتوا متنی، یکی از بهترین روش ها برای افزایش آگاهی از برند شما در میان مشتریان است که با تدوین مقالات، سایت ها، وبلاگ، ایمیل، خبرنامه، گزارش و حتی پیامک به کمک شما می آید و بهترین کلمات را برای نمایش قدرت برندتان کنار هم قرار میدهد و همچنین باعث کشیده شدن مشتریان جدید به سایت شما میشود و این یک نکته مثبت به حساب می آید. به طور کلی هدف نهایی تولید محتوای متنی گسترش یافتن کسب و کار شما و پیشرفت شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. همچنین جالب است بدانید که تولید محتوای با کیفیت برابر است با رشد هرچه بیشتر تجارت شما، پس آن را جدی بگیرید. اگر شما کسب و کاری دارید که میخواهید آن را توسعه دهید و جایگاه آن را در بازار ارتقا دهید حتما به تولید محتوا نیاز خواهید داشت.

ویژگی های محتوا متنی بهینه

همانطور که پیشتر نیز گفتیم، اهمیت تولید محتوای متنی در وب سایت بسیار بالا می‌‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که محتوای تولید شده باید از نظر موتور های جست و جو بهینه شده باشد و خوانایی آن نیز برای کاربر مناسب باشد، به همین دلیل برای بهینه سازی مطالب از فرایندی به نام سئو استفاده می شود. سئو می تواند در بهبود کیفیت سایت شما و رتبه های شما در نتایج جست و جو تاثیر داشته باشد. شرکت های بسیاری خدمات سئو ارائه می کنند که سرو نیز یکی از آنها است و می توانید پروژه های خود را برای اجرا به ما واگذار کنید.

دیجیتال مارکتینگ سرو برای ارائه خدمات تولید محتوا متنی از افراد با تجربه که تسلط کافی به اصول نگارش و الگوریتم های گوگل دارند همکاری می کند و به همین دلیل پروژه های انجام شده با بالاترین کیفیت به کارفرما ارائه می گردد.

دیجیتال مارکتینگ سرو با توجه به اصول روز محتوا نویسی و استانداردهای سئو محتوایی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید در میان رقبا حرف اول را بزنید و مقالاتی را ارائه دهید تا سایت خود را غنی کرده و در موتور های جستجو مانند گوگل رتبه خوبی کسب کنید.

صفحات و مطالب وب سایت همیشه نیاز به بروز شدن دارند، تا محتوای آن توسط گوگل نادیده گرفته نشود، رعایت بسیاری از نکات بازاریابی و مشتری مداری در این صفحات ضروری می باشد و بهتر است بهینه کردن آن را به یک متخصص تولید محتوا بسپارید.

خدمات تولید محتوای متنی

دلیل استفاده از محتوا متنی

در گذشته تمام رابطه یک فروشنده با مشتری خود از طریق ارتباطات چشمی و صحبت کردن به وجود می آمد، پس از گذشت چندین سال و پیشرفت علم و تکنولوژی این روش از طریق تلویزیون، رادیو و مجلات و روزنامه ها و بیلبورد های تبلیغاتی سطح شهر  ادامه پیدا کرد. اما امروز با توجه به اینکه زمینه ارتباط ما با گذشته تفاوت زیادی کرده است، اینترنت به یک بستر سریع و راحت برای دسترسی ما با نقاط متفاوت در سراسر جهان و با گرفتن اطلاعات مختلف در کمترین زمان، خرید انواع محصولات با چند کلیک، همچنین فروش محصولاتمان تنها با طراحی یک سایت، تبدیل شده است، به عبارت دیگر تنها راه ارتباط شما با دیگر کاربرانتان محتوای متنی شماست، به همین دلیل تولید محتوای با کیفیت، امروزه به یک چالش برای مدیران سایت ها و فروشنده ها تبدیل شده است.

 انواع قالب های محتوای متنی شامل: وبلاگ، شبکه های اجتماعی ، محصول نویسی و تبلیغات، سایت است.

مزایای تولید محتوای متنی

محتوای متنی باعث می شود وب سایت شما به عنوان یک منبع برای کاربران باشد و این می تواند ترافیک بالایی را به شما اختصاص دهد. همچنین به صورت مستقیم تولید محتوا می‌تواند به جذب مخاطب جدید در پیج و سایت شما کمک کند، که اگر خدمات مناسبی را ارائه دهید احتمالا از این طریق مشتریان زیادی را به دست خواهید آورد.

در صورتی که مطلب شما مفید باشد به احتمال زیاد کاربران آن را با نزدیکان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و این می تواند علاوه بر ورودی بیشتر به سئو سایت شما نیز کمک بزرگی بکند. یکی از مزیت های دیگری که محتوای متنی می تواند برای شما داشته باشد، رشد و توسعه کسب و کار و در نتیجه برندینگ بهتر برای شما است.

فهرست