تولید محتوای تصویری

تاثیری که یک فیلم یا عکس بر ذهن افراد می گذارد به مراتب بیشتر از شنیدن و خواندن درباره آن موضوع است و یکی از راه های موفقیت در دنیای دیجیتال تولید محتوای تصویری است که تناسب کاملی با نوشته در محتوای تولید شده دارد. با توسعه پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام، تولید محتوا تصویری گسترش پیدا کرد و امروزه یکی از مهمترین بخش های بازاریابی محتوا، تصاویر هستند.

سفارش تولید محتوا تصویری

تولید محتوای تصویری

تاثیری که یک فیلم یا عکس بر ذهن افراد می گذارد به مراتب بیشتر از شنیدن و خواندن درباره آن موضوع است و یکی از راه های موفقیت در دنیای دیجیتال تولید محتوای تصویری است که تناسب کاملی با نوشته در محتوای تولید شده دارد. با توسعه پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام، تولید محتوا تصویری گسترش پیدا کرد و امروزه یکی از مهمترین بخش های بازاریابی محتوا، تصاویر هستند.

سفارش تولید محتوا تصویری

با بالا رفتن تعداد مخاطبان و افزایش سرعت و پهنای اینترنت، قالب محتوا تغییر پیدا کرد. تولید محتوای تصویری روشی بسیار موثر برای افزایش کاربران است چرا که در بیشتر موارد، تصویر بیشتر از متن و نوشته برای مخاطب اهمیت دارد. ۹۰ درصد از اطلاعات وارد شده در مغز، بصری بوده و۶۵ درصد از افراد با دیدن مطالب میتوانند آنها را در حافظه خود نگه دارند و این یعنی می توانید با استفاده از تولید محتوا تصویری، برند سازی بهتری داشته باشید.

با توجه به اینکه تصاویر در بازاریابی محتوایی تاثیر به سزایی دارند، بسیاری از متخصصان که در این حوزه فعالیت می کنند، سعی دارند تا محتوای خود را با استفاده از تصاویر ایجاد کنند و یا در محتوا، ترکیبی از تصاویر و متن را به وجود آورند. بازاریابی تولید محتوای تصویری به شما کمک میکند تا بتوانید میزان فروش خود را به مقدار چشمگیری افزایش دهید. محتوای بصری می تواند باعث جذابیت صفحه شما برای کاربر شود که این عامل به صورت مستقیم در کسب و کارتان تاثیر خواهد گذاشت.

هنگامی که متن صفحه را با تصاویر گاه به گاه مصور میکنیم، خواننده متقاعد می شود که صفحه به راحتی قابل درک است، این موضوع به افزایش زمان ماندگاری در صفحه و حفظ اطلاعات کمک میکند.

انواع محتوای تصویری

تولید محتوای بصری می تواند بسیار متنوع باشد و در صفحه ها و در بخش های مختلف یک وب سایت، پیج، وبلاگ و …  به کار برده شود. با اینکه نقطه مشترک این نوع از محتوا، بصری بودن آن است اما تفاوت هایی نیز در کاربرد آنها وجود دارد. در پلتفرم های مختلف می توان از محتوا تصویری به صورت مجزا و یا در ترکیب با انواع دیگر محتوا استفاده کرد. در ادامه برخی از پرکاربردترین نمونه های محتوای تصویری را برای شما ذکر کرده ایم تا با آنها بیشتر آشنا شوید و بتوانید گزینه مورد نظر خود را از میان آنها انتخاب کنید.

خدمات ساخت محتوای تصویری

1. طراحی هویت بصری

هویت بصری برند همان چیزی می باشد که مخاطبان شما در نگاه اول میبینند و بعد از دریافت محصول یا خدمت از شما، هویت بصری تان را با محصول یا خدمتی که ارائه می دهید، مرتبط میکنند.

همانطور که هویت شخصی، شما را به یک فرد منحصر به فرد تبدیل می کند، هویت بصری برند هم چاشنی ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکت دیگری متمایز خواهد کرد، به همین دلیل باید در طراحی آن بیشترین دقت و خلاقیت را داشته باشید. طراحی هویت بصری دقیقا چیزی است که به شرکت شما شکل میدهد.

هنگامی که شما هویت سازمانی خود را پایه ریزی کردید باید از یک طراح کمک بگیرد تا دارایی های بصری تان را طراحی کرده و از آنها در برندینگ و مارکتینگ شرکت خود استفاده کنید. المان های هویت بصری میتوانند متناسب با کسب و کارتان متفاوت باشند.

طراحی هویت بصری شامل لوگو، کارت،ویزیت، سربرگ و غیره می باشد که هویت سازمانی یک شرکت یا کسب و کار را تشکیل می دهد و عامل بسیار مهمی در دیده شدن سازمان ها می باشد.

طراحی پوستر

2. طراحی پوستر

پوستر ها، ابزارهای تبلیغاتی هستند که در مکانی خاص برای افرادی خاص پیغامی را به همراه دارند. زمانی که شما میخواهید محصولی را تبلیغ کنید و هدفتان عموم مردم هستند، باید مسیر های پر تردد را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می کنند. معمولا در محیط های شلوغ نمی توانید از بنر های بزرگ که توجه همه را جلب می کند استفاده کنید و بهترین کار در این شرایط استفاده از پوستر های تصویری می باشد.

عناصر اصلی که در طراحی پوستر باید در نظر گرفته شود رنگ، فونت و فرم می باشد که دقت بر روی آنها می تواند یک پوستر با کیفیت بصری مناسب برای ما فراهم آورد. شاید اغلب این موارد بسیار ساده به نظر برسد اما ترکیب رنگ هایی که در یک پوستر تبلیغاتی استفاده می شوند، تفاوت های بسیاری با ترکیب رنگ های یک پوستر که در وب سایت به صورت دائمی موجود است، دارد؛ به همین دلیل باید فعالیت هایی مانند طراحی پوستر که به صورت مستقیم مرتبط با تولید محتوای بصری هستند به دست افراد متخصص انجام شود.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

3. اینفوگرافی

اینفوگرافی به عنوان بهترین گزینه برای نشان دادن اطلاعات و آمار های پیچیده به شمار می رود و کاربران میتوانند در مدت زمان کوتاهی پیامی که توسط اینفوگرافی ارائه می شود را دریافت کنند. اینفوگرافیک باعث میشود تا بینندگان بخش عمده ای از اطلاعات را به شکل بصری دریافت کنند که این مسئله مزیتی در مورد اینفوگرافی به شمار می رود. شما ممکن است برای جذب مخاطب و تبدیل کردن آن به مشتری، یک سری از اطلاعات کسب و کار خود را به این صورت ارائه دهید تا اطمینان لازمه جلب شود و مشتری احساس کند که در این مسیر با شما همراه بوده.

سفارش تولید محتوای تصویری

4. عکاسی

عکاسی یکی از بهترین ابزار ها برای معرفی خدمات و محصولات در دنیای امروزی می باشد. یک تصویر برداری درست از محصول با جزئیات کامل، می تواند مشتری های بیشتری را به سمت کالای مورد نظر بکشاند و همچنین انتخاب را برای مشتریان راحتتر می کند. این امر می‌تواند به صورت مستقیم بر روی رضایتمندی مشتری تاثیر بگذارد.

عکاسی متشکل از سبک ها و متد های مختلفی است که معمولا از آنها برای شرایط متفاوت استفاده می شود به همین دلیل باید برای داشتن تصاویر قابل قبول از افراد متخصص در زمینه تصویربرداری محصول، مدلینگ و … کمک بگیرید. مجموعه سرو با همکاری جمعی از تصویربرداران و در اختیار داشتن آتلیه مناسب، می تواند خدمات مورد نیاز برای فروشگاه های آنلاین، رستوران ها و تمامی افرادی که به عکاسی حرفه ای نیاز دارند را ارائه کند.

طراحی تم شبکه های اجتماعی

5. طراحی تم صفحه و لی اوت برای شبکه های اجتماعی

تم صفحه شبکه های اجتماعی شما باید یک هویت متناسب با هویت و بیزینستان داشته باشد تا مفهوم بیزینس و کار شما را بهتر برساند. همچنین با توجه به اینکه امروزه رقابت در شبکه های اجتماعی برای فروش کالا و خدمات بسیار زیاد شده است با داشتن یک طراحی مناسب می توانید چندین قدم از رقبای خود جلوتر افتاده و توجه کاربران را بیشتر جلب کنید.

طراحی UI و UX

6. طراحی UI و UX

  • User Interface Design یا همان UI، در فارسی به معنای طراحی رابط کاربری شناخته می شود و یکی از بخش‌های تولید محتوای تصویری به شمار می رود. رابط کاربری که در اینجا از آن بحث کردیم همان رابط گرافیکی وب سایت و یا اپلیکیشن ها می باشد که کاربر از نظر بصری با آنها در ارتباط است.
  • User Experience Design یا UX در فارسی به معنای تجربه کاربری ترجمه شده است. تجربه کاربری بیشتر به تعامل کاربر با وب سایت و یا پلتفرم های مشابه گفته می شود و باید به گونه ای طراحی آن صورت بگیرد که تمام امکانات در سریعترین و راحتترین شکل در دسترس کاربر قرار بگیرد.
طراحی کاراکتر

7. طراحی کاراکتر

هر کدام از انسانها، کاراکتر منحصر به فرد خود را دارند، که می‌تواند در هر دنیایی قدم بگذارد. در دنیای قصه ها، دنیای نرم‌افزار، دنیای بیزینس و غیره طراحی کاراکتر به منظور هویت در یک سازمان می تواند قرار بگیرد.
کاراکتر ها همواره از مواردی بوده اند که به خوبی در ذهن کاربران می مانند و استفاده از کاراکتر های متناسب با برند شما می تواند یک عامل بسیار مهم در برندینگ و دیجیتال مارکتینگ باشد که باید توجه ویژه ای در تولید محتوا بصری به آن داشته باشید.

خدمات تولید محتوای تصویری سرو

تولید محتوا تصویری به دلیل جذابیت بصری که در صفحات ایجاد می کند کاربران را مدت بیشتری در سایت نگه می دارد. این امر به صورت مستقیم بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبت دارد و همچنین احتمال دریافت خدمات و محصولات را بیشتر می کند. استفاده از خدمات تولید محتوا تصویری خوب و با کیفیت، در دیده شدن و اعتبار بخشیدن به شما و کسب و کارتان تاثیر بسزایی دارد. محتوای تصویری است که خواسته مخاطب را میسازد و تخصص شما را نشان میدهد. پس اگر به دنبال تاثیرگذاری هرچه بیشتر محتوای متنی وبسایتتان هستید حتما تولید محتوا تصویری را جدی بگیرید. برای مشاوره و سفارش تولید محتوا می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

تیم دیجیتال مارکتینگ سرو” sarvagency ” با در نظر گرفتن شرایط کاری شما و کسب و کارتان بهترین محتوای تصویری را برای برندسازی شما خواهند ساخت. خدمات مجموعه سرو در بخش گرافیک بسیار گسترده می باشد و تمام نیاز شما، برای راه اندازی و برند سازی را در بر می گیرد. برای مشاوره رایگان می توانید همین حالا با پشتیبانان ما در تماس باشید.

تاثیر تولید محتوای تصویری در بازاریابی

بازاریابی تولید محتوای تصویری، یکی از روش های اثر بخش برای افزایش مخاطبان می باشد. محتواهای تصویری به مراتب برای مخاطبان جذاب تر بوده، چرا که درک آنها راحت تر است و یک نوع سرگرمی برای کاربر محسوب می شود. در بازاریابی تولید محتوا تصویری، باید سعی کنیم که پیام خود را به ساده ترین شیوه ممکن برای مخاطب بیان کنیم. تولید محتوا تصویری می تواند در انواع مختلف ساخت موشن گرافیک، لوگو، ویدیو و … صورت گیرد.

سفارش تولید محتوا تصویری

یکی از انواع روش های تولید محتوا که ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب دارد، محتوا تصویری می باشد. استفاده از تصاویری که با متن شما سازگاری دارند، می تواند به جذابیت بیشتر متن شما کمک کند. برای استفاده از خدمات تولید محتوا تصویری، بهتر است کارتان را به دست افراد خبره بسپارید؛ تا مجبور نشوید مجدد هزینه ای را برای ساخت محتوای تصویری در نظر بگیرید. شرکت دیجیتال مارکتینگ سرو، با داشتن تجربه کافی در زمینه سفارش تولید محتوای تصویری می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

تعرفه تولید محتوا تصویری

برآورد هزینه تولید محتوا تصویری هم مانند انواع محتواها، به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین پارامترها که در قیمت تولید محتوای تصویری موثر است، کیفیت کار می باشد. همچنین عوامل مختلفی مانند تجربه فرد، نوع پروژه شما و .. می تواند در تعیین تعرفه تولید محتوا تصویری اثر گذار باشد. برای اطلاع بیشتر از هزینه تولید محتوا تصویری و مشورت در خصوص چگونگی انجام کار، می توانید با کارشناسان ما در سرو تماس حاصل فرمایید.

فهرست