سفارش تولید محتوای اینستاگرام

یکی از مهمترین فعالیت هایی که برای رشد کسب و کار در اینستاگرام انجام می شود، تولید محتوای اینستاگرام است. در ابتدا ممکن است تولید محتوا برای اینستاگرام، کار ساده ای به نظر برسد، اما اصول و ریز نکاتی که در اینجا وجود دارد، باعث پیچیده شدن این فرایند و تخصصی شده آن شده است. اگر قصد سفارش تولید محتوای اینستاگرام را دارید، می توانید خدمات ساخت محتوای اینستاگرام را از تیم تولید محتوای سرو دریافت کنید.

چرا تولید محتوا برای اینستاگرام انجام دهیم؟

باید در نظر داشته باشید که بسیاری از کاربران، مدت زیادی در طول روز را در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام سپری می کنند. همین موضوع نیز باعث شده تا کسب و کارهای بزرگ استراتژی های بازاریابی دیجیتال و بازاریابی برای شبکه های اجتماعی داشته باشند. همچنین برای اجرا این استراتژی ها نیاز به مدیر پیج اینستاگرام است.
با توجه به اینکه کاربران در شبکه های اجتماعی به دنبال محتوای سرگرم کننده هستند، باید بر اساس اصول، تولید محتوا اینستاگرام را انجام دهید. با اینکه در شروع کار می توانید تولید محتوای اینستاگرام را خودتان انجام دهید، اما در صورتی که حوزه رقابتی دارید، بهتر است این کار را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید.

تولید محتوای اینستاگرام
سفارش محتوا برای اینستاگرام

نرم افزار تولید محتوا برای اینستاگرام

اگر تصمیم دارید، تولید محتوا را خودتان گردن بگیرید، بهتر است از نرم افزار های تولید محتوا برای این کار استفاده کنید. نرم افزار های تولید محتوا اینستاگرام بسیار مختلف هستند. باید در نظر داشته باشید که در اینستاگرام تولید محتوای صوتی، تولید محتوای تصویری، تولید محتوای متنی و تولید محتوای ویدئویی انجام میگیرد، به همین دلیل، نیاز است تا این کار توسط یک تیم فنی انجام شود.
اما برای شروع کار استفاده از نرم افزار های تولید محتوا با گوشی موبایل می تواند برای شما مفید باشد. شما می توانید سفارش تولید محتوای اینستاگرام را به تیم سرو واگذار کنید تا یک مجموعه متخصص و با تجربه فعالیت تولید محتوا در شبکه های اجتماعی را برای شما با کیفیت بالا انجام بدهند.

مزایای سفارش محتوا اینستاگرام در سرو

در صورتی که سفارش تولید محتوای حرفه ای اینستاگرام را در سرو داشته باشید، می توانید از مزایای خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

  • بررسی پرسونای کاربران: اگر قصد دارید تولید محتوا اینستاگرام را انجام دهید، باید به خوبی پرسونای مخاطب را بررسی کنید.
  • طراحی تم برای حساب اینستاگرام: ساخت یک تم برای پیج، باعث می شود تا در جذابیت بصری پیج شما افزایش پیدا کند و شمار در ذهن کاربر نگه خواهد داشت.
  • ساخت پالت رنگی منحصر به فرد: با استفاده از روانشناسی رنگ ها، بهترین پالت رنگی موضوع پیج را برایتان انتخاب می کنیم.
  • تولید محتوای یونیک و دست اول: محتوای تولید شده توسط تیم سرو، به صورت کاملا یونیک و دست اول در پیج شما قرار میگیرد.
  • جذب کاربران از طریق اکسپلور: تولید محتوای اینستاگرام باعث می شود تا به راحتی کاربران تان را چندین برابر کنید.
  • تدوین استراتژی محتوایی: تولید محتوا با یک الگوی از پیش تعیین شده و بر اساس برنامه ریزی دقیق با استراتژی محتوایی

تدوین استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

یکی از مهمترین علت های تدوین استراتژی برای تولید محتوا در اینستاگرام یا همان Content Strategy on Instagram این است که برای موفقیت در آن نیازمند فعالیت مستمر می باشید تا در ذهن مخاطبان ماندگار شوید. با توجه زمانبر بودن مدیریت حرفه ای اینستاگرام، بسیاری از مشاغل برای حضور مداوم در این پلتفرم، اقدام به استخدام ادمین هایی برای مدیریت پیج اینستاگرام خود می کنند. همانطور که می دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی کاملا کاربر محور است، بنابراین تولید محتوا در فواصل زمانی معین، می تواند به جذب بیشتر مخاطبان شما کمک کند. برای ایجاد استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام، به موارد زیر دقت کنید:

انتخاب یک موضوع مناسب جهت تولید محتوا
شناسایی مخاطبان هدف بازار کسب و کار شما
تولید محتوا بر اساس پرسونا مخاطبان هدف
انتخاب زمانی مناسب برای تولید محتوا
انتخاب فرمت مناسب برای تولید محتوا

چرا از خدمات تولید محتوا اینستاگرام سرو استفاده کنیم؟

نمونه کارها، رضایت مشتریان و تجربه چند ساله تیم دیجیتال مارکتینگ سرو، از جمله مهمترین مولفه ها برای استفاده از خدمات تولید محتوای اینستاگرام سرو می باشد. با سپردن کار خود به دیجیتال مارکتینگ سرو و استفاده از پکیج های حرفه ای، بیشتر از گذشته شاهد افزایش درآمد و مشتریان خود خواهید بود؛ همچنین آنچه که باعث تمایز شرکت سرو می شود عبارتند از:

برنامه ریزی دقیق

تولید محتوا با کیفیت

شناخت کامل محتوای خوب

طراحی پست های کاربر پسند

سابقه و شناخت کافی تیم از اینستاگرام

استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی

ایده های نو برای تولید محتوا در اینستاگرام

ایده تولید محتوا برای اینستاگرام

اگر در پیدا کردن ایده تولید محتوای اینستاگرام دچار مشکل می شوید، باید در نظر داشته باشید که انتخاب های بسیار گسترده ای پیش روی شما قرار گرفته است. اما ممکن است ابتدای کار تولید محتوا برای اینستا این موضوع برای شما سخت باشد و انتخاب موضوع برای ساخت پست به یک کار دشوار تبدیل شود. برای این موضوع ابتدا بهتر است تا نیاز کاربر را در نظر داشته باشید. این سوال را از خودتان بپرسید که چرا کاربران باید پیج شما را دنبال کنند؟
در قدم بعدی پیج های برتر در حوزه کاری خود را پیدا کنید و موضوعاتی که برای کاربران جذاب بوده اند را در تقویم محتوایی خود قرار دهید. اما حتما این محتوا را به شکلی کاملتر و تکمیل تر از رقبا در پیچ تان قرار دهید. همچنین بعد از بررسی های انجام شده، احتمالا ایده های تولید محتوای اینستاگرامی بیشتری به دست می آورید و می توانید محتوایی که در در پیج رقبا قرار نگرفته و خلا آن را احساس کرده این را تولید کنید.
همچنین می توانید از تکنیک های UGC، جهت تولید محتوای ساده تر استفاده کنید. با کاربران در تعامل باشید و سوالات آنها را به شکل پست یا استوری منتشر کنید. این مورد نیز می تواند برای تولید محتوا در اینستاگرام بسیار مفید باشد. به هر حال باید بدانید که موضوع برای تولید محتوا در اینستاگرام بسیار گسترده است و فقط باید کمی زمان برای این کار اختصاص دهید.

سفارش تولید محتوای اینستاگرام

هزینه تولید محتوا اینستاگرام

اگر قصد سفارش تولید محتوای اینستاگرام را داشته باشید، احتمالا هزینه تولید محتوا اینستاگرام یکی از اولویت های شما برای انتخاب باشد. با توجه به اهمیت محتوا در رشد کسب و کار توصیه می شود که ابتدا کیفیت و سپس قیمت تولید محتوا اینستاگرام را در نظر بگیرید. مجموعه ها مختلفی ساخت محتوا اینستاگرام را با قیمت پایین انجام می دهند، اما بهتر است تا نمونه کارهای این مجموعه ها را بررسی کنید تا مطابق با سلیقه شما و کاربران آن باشد. 

ما در تیم سرو، قبل از شروع تولید محتوا، به صورت کامل پرسونای مخاطب را در نظر میگیریم، همچنین در صورتی که محتوا را با کیفیت بالا و قیمت مناسب نیاز دارید، بهتر است تا همین حالا با کارشناسان سرو در تماس باشید و هزینه تولید محتوا را با توجه به حوزه فعالیت های خودتان دریافت کنید. برای ثبت سفارش تولید محتوا اینستاگرام می توانید همین حالا با تلفن های تماس کارشناسان فروش تیم سرو در تماس باشید.

تولید محتوای ویدئویی، تولید محتوای تصویری، تولید محتوای متنی و تولید محتوای صوتی، همگی برای محتوا گذاری در اینستاگرام به کار برده می شوند.
اگر از خدمات مدیریت اینستاگرام سرو استفاده کنید، تولید محتوا به صورت رایگان برای شما انجام می شود، اما در صورتی که به صورت مجزا محتوا نیاز دارید، باید برای دریافت تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام، با ما در تماس باشید. 02191690068
یک محتوای حرفه ای باید بتواند هدف پیج شما را بیان کند؛ همچنین ایجاد ارزش در مخاطبان به وسیله تولید یک محتوا نوآورانه، تلفیق درست انواع محتوا و سایر پارامترهایی که با توجه به نوع کسب و کار شما در نظر گرفته خواهد شد، نشانگر یک محتوا ایده آل می باشد.

انتخاب فرمت مناسب برای تولید محتوا در اینستاگرام، کاملا به کسب و کار شما بستگی دارد؛ برای مثال، اگر بیزینس شما نیاز به تولید محتوا زیاد دارد، بهتر است آنها را در قالب استوری منتشر کنید و از انتشار تعداد زیادی پست در یک روز خودداری نمایید. ایجاد توازن در تولید محتوا برای اینستاگرام و توجه به ظاهر محتوا، از جمله کارهایی که نیازمند توجه بیشتر است.

ادمین یا مدیر پیج اینستاگرام باید برای تولید محتوا، پیاده سازی استراتژی ها، شناخت مخاطبان هدف، پاسخ دادن به سوالات کاربران، آنالیز عملکرد پیج و اهدافی که در ذهن دارید، برنامه ریزی اصولی داشته باشد.